LT   EN   RU  
2020 m. liepos 3 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Žiema

Atėjo žiema. Apsidairė, ar visi medžiai ir žolės numetė vasaros parėdus, ar išbarstė sėkleles, ir jas šiltai apklojo. Apsidairė, ir visą žemę apklojo sniegu, upes ir ežerus sukaustė ledu.
Stūkso sustingę nuo šalčio miškai, sodai. Ir, ta, mažytė žolytė miega, kietoje sustingusioje žemėje. Miega ir sapnuoja apie vasarą, kaip smagu buvo augti, mėgautis saulės spinduliais. kaip tarp medžių šakų, ir žolių, slapstėsi paukšteliai, vaikus perėjo, savo giesmelėmis visus džiugino.
Visur tylu. Tik retkarčiais, pakilus stipriam šiauriniam vėjui, prabunda miškas, suburba, kad neduoda ramiai miegoti. Visa gamta miega, ir sapnuoja apie pavasarį. Visa gamta miega, ir sapnuoja apie pavasarį.
Ateis pavasaris, atbus, visi kam per žiemą, nebuvo lemta miegoti. Suoš miškas, sučiurlens upelis, pasipuoš pievos žaluma, sučiulbės paukšteliai, sugrįžę iš šiltesnių kraštų.

Rokas Mažulis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Lietuvoje (5)    Stomatologija (6)    Pankai (6)    Sąmokslo teorija (19)    Vėlinės (5)    Komunikacija (166)    Miestų bendruomenės (7)    Amfetaminas (2)    Laikrodžiai (3)    Architektūra (11)    Lotynų šokiai (5)    Jautis (7)    Variakojis (11)    Pelės (5)    Liemenėlės (3)    Policija (2)    Gotai (17)    Novelės (102)    Elektroninės šiukšlės (10)    Kazino (10)    Tibetas (10)    Breakdance (4)    Šaulys (7)    Žydai (32)    Atsiprašymas (3)    Poetai (11)    Windows (7)    Viešnia iš ateities (2)    Jausmai (27)    Kulinarija (181)    Laivyba (17)    Šventasis Antanas (2)    Medžioklė (63)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Barai (7)    Mergelė (7)    Liūtas (7)    Vestuvės (16)    Žirgų sportas (4)    Gimimo diena (3)    Egiptas (24)    Vilniaus bendruomenės (4)    Žvejyba (30)    Žmogaus teisės (18)    Šalys (61)    Raganos (12)    Kelionių pasiūlymai (7)    LNK (2)    Partizanai (12)    Mokslai (1219)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!