LT   EN   RU  
2019 m. spalio 22 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Nuotykiai miške

Kartą gyveno mažas, linksmas, smalsus šunelis. nenuorama buvo rudos spalvos, turėjo dailų snukutį ir purią uodegą. Gudruolis net žmonių kalbą išmanė ir mėgdavo klausytis pasakojimų apie miško žvėris. Reksui nusibodo po kiemą sukiotis, vištas vaikyti ir paršelio kriuksėjimo klausytis. Todėl nutaikė progą ir į mišką nukūrė naujų draugų pasiieškoti.
Šuniukas sutiko šerną. Šis jam pasirodė panašus į paršelį, bet nepažįstamasis puolė atstatęs iltis. Reksui vos pavyko sveiką kailį išnešti. Po to keliauninkas sutiko lapę. Gudrioji jam pasiūlė kartu medžioti, o laimikį po lygiai pasidalinti. Po medžioklės pūstauodegė apgavo patiklų naminuką ir paspruko su visu grobiu.
Alkanas Reksas parskuodė į savo kiemą ir nuo to laiko labai akylai ėmė saugoti savo valdas ir tikrus draugus nuo neprašytų svečių.

Vytautas Jokubauskas

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skamp (16)    Egiptas (24)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Korupcija (22)    AMD (3)    Kovo 8 (3)    Kokainas (6)    Informaciniai karai (11)    Avalynė (7)    Samsung (3)    Miestų bendruomenės (7)    Pedagogika (21)    Šventasis Antanas (2)    Erotika (8)    Kalėdos (12)    Netolerancija (6)    Kompiuteriai (148)    Partijos (41)    Pagonybė (3)    Zigmas Vaišvila (10)    Metalas (22)    Artūras Zuokas (41)    Velniai (9)    Ekologinis ūkis (2)    Garso sistemos (15)    Jautis (7)    Vėlinės (5)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Aiškiaregiai (11)    Sel (10)    Gaisrininkai (7)    Kitos šventės (7)    Pramoginiai šokiai (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Tamplieriai (7)    Auklės (3)    Sektos (12)    Mazda (2)    Katalikybė (49)    Meino meškėnas (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Paukščių gripas (21)    Statyba (29)    Archeologija (42)    Sony Ericcson (40)    Erich Fromm (5)    Valdas Adamkus (11)    Grybų patiekalai (6)    Krašto apsauga (27)    Atviras kodas (23)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!