LT   EN   RU  
2023 m. kovo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Patriotizmas
  Lietuva > Patriotizmas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2012-03-10
Patriotas visada turi būti pasiruošęs ginti savo šalį nuo vyriausybės

Keikti Lietuvą, regis, tapo bene mėgstamiausias mūsų darbas.  Spjaudomės ne tik trapusavyje, bet ir purvinam valstybę prie kitataučių, tai kaip dar norėt, kad padidėtų turizmas Lietuvoje? Primena močiutės žodžius: „Kaip pasiklosi, taip ir miegosi”.

Mes pykstame dėl visko, garsiai šaukiame „vagys“, burbam panosyje: „nėra darbo, nėra laiko susirasti darbo” ir spjaunam į  ateitį, nė nepabandę gyventi toliau. Nė nepabandę kažką pakeisti, kad gyventi būtų geriau. Dažnai kaltiname Seimą, nors retas iš praeivių (taip taip, tų kurie ir rėkia, kad Seimas dėl visko kaltas), galėtų pasakyti, kiek narių jį sudaro. Dar retesnis tas, kuris galėtų pasakyti, kas iš jo miesto ar savivaldybės sėdi ir atstovauja jį – Lietuvos pilietį tarp Seimo narių.

Manau, per greitai pasiduodame ir pamirštame, kad Lietuva – tai ne tik valdžia. O ir tą valdžią, neva labai blogą, išsirenkame tik mes patys. Niekindami Lietuvą niekiname ir tai, ką paliko mūsų protėviai.  Vaikštome surūgę, negerbiame kito žmogaus darbo, nepatinkame patys sau. Peikiame tai, už ką kovojo mūsų seneliai ir močiutės. Per mažai išnaudojame savo žodžio laisvę, per retai pasižiūrime asmeniškai į save, per greit pasiduodame įtakai, per dažnai paliekame kraštą, kuriame gimėme, augome ir mokėmės.

Man, jaunam žmogui, norėtųsi, kad mes labiau tikėtume ir vadovautumėmės žodžiais: „Patriotas turi visada būti pasiruošęs ginti savo šalį nuo vyriausybės.“

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Spauda (3)    Valdas Adamkus (11)    Paukščiai (5)    Kaziuko mugė (3)    Menas būti kartu (2)    Komunikacija (166)    Velniai (9)    Internetas (184)    Psichiatrija (64)    Nokia (24)    Lietuvių fantastika (11)    Intel (6)    Paukščių gripas (21)    Technologijos (1819)    Drabužiai (41)    Grožio salonai (6)    Žmogaus teisės (18)    Miestų bendruomenės (7)    Mokėjimo kortelės (7)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Siemens (6)    Lietuvoje (43)    Vox Populi (14)    Vaiduokliai (23)    Šventasis Kazimieras (2)    Smurtas mokyklose (10)    Ištikimybė (4)    Matematika (2)    Mokslininkai (2)    Muzika (196)    Šalys (61)    Švietimas (1281)    Pankai (6)    Lotynų šokiai (5)    Šokiai (56)    Atsiprašymas (3)    Windows (7)    Literatūra (239)    Neištikimybė (2)    Labradoras (2)    Dvyniai (9)    Istorija (154)    Sąmokslo teorijos (19)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Kreditai (2)    Wing Tsun (14)    Gatvės šokiai (5)    Kompiuterio ergonomika (8)    Darbdaviai (10)    Naujieji metai (12)
1. Pokalbis su knygos „Keturi“ autoriumi Edmundu Girskiu
2. Knyga „Keturi“ – mano mintys apie žmones, kurie nėra tuo, kuo galėtų būti
3. Nacionalizmas – tai šiuolaikinis humanizmas
4. Lietuva lietuviams
5. Nacionalinių valstybių neigimas – Europos neigimas
6. Kas beldžia į tavo duris
7. Ginkime, ką iškovojome
8. LIETUVA - lietuviams, lietuviai - LIETUVAI
9. Nepakantumas patriotiniam jaunimui
10. Ar mylit Lietuvą jūs?
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!