LT   EN   RU  
2024 m. balandžio 23 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Patriotizmas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Publikuota: 2014-01-12
Knyga „Keturi“ – mano mintys apie žmones, kurie nėra tuo, kuo galėtų būti

Knyga „Keturi“ – tai mano sudarytas vadovėlis jaunam XXI a nacionalistui, vienam iš tų „kurie žygiuoja kovo 11-ąją“. Į knygą sudėjau absoliučiai viską, su kuo susidūriau per keletą savo aktyvios veiklos metų – galbūt todėl ji gavosi kiek per ilga. Visgi, į daugiau nei keturių šimtų puslapių dokumentą aš sutalpinau tai, ką aš norėčiau pasakyti visiems mūsų judėjimo atstovams, tačiau jau nebeturiu energijos to padaryti gyvai.

Tai nėra knyga visiems ir bet kam, tai labai specifinei grupelei jaunų žmonių skirtas rinkinys, kuris turėtų pasitarnauti keliant mūsų judėjimo lygį aukštyn. Jame aš surinkau ir patalpinau pasakojimą apie pasaulio istorijos įvykius, kurių atgarsiu mes gyvename šiandien. Kas vyksta šiame pasaulyje, kas suprojektavo tai, ką mes šiandien vadiname „sistema“ ir daugybės kitų globalių ir lokalių klausimų analizė – iš to sudaryta pirmoji knygos dalis.

Antroji ir pati stipriausia dalis vadinasi „Diktatūros karta“ ir yra nuodugnus pasakojimas apie tai, kaip Lietuvoje gimė ir vystėsi politikos pakraščiuose, koncertuose ir senamiesčio skersgatviuose daug metų egzistavęs judėjimas, kurio dalimi esu tiek aš, tiek dauguma užklydusiųjų į šį tinklaraštį.

Trečioji leidinio dalis yra didelė ir nuodugni kritika visoms mūsų judėjime egzistuojančioms blogybėms, daromoms klaidoms ir neišnaudojamoms galimybėms. Knyga – vienas didelis antausis visiems tiems, kuriuos aš daug metų mačiau iš labai arti. Tačiau tas antausis – ne piktos valios ir nusivylimo išraiška. Tai mano pagalba mums visiems – kiekvienam iš mūsų yra naudinga iš šono pažvelgti į savo klaidas ir ydas. Ketvirtojoje dalyje daviau valią savo fantazijai ir aprašiau visas savo idėjas, ką aš norėčiau pasiūlyti mūsų judėjimui, kuris nėra tuo, kuo jis galėtų būti.

Netuščiažodžiausiu, pakankamai pripliurpiau savo knygoje. Padėkos man padėjusiems ir visa kita informacija – knygos viduje. Imkite ir skaitykite, siųskitės laisvai ir kuo plačiau platinamą virtualią knygos versiją, o visi senamadiški retrogradai, labiau vertinantys popierinį žodį – kreipkitės į visų puikiai žinomą Lietuvių tautinio jaunimo sąjungą.

Knygą „Keturi“ galite parsisiųsti iš čia

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Apatinis trikotažas (17)    TV3 (4)    Psichologija (89)    Tinklapiai (13)    Makaronai (2)    Informaciniai karai (11)    Hipnozė (10)    Lietuva (2)    Meilė bloguose (6)    Šunys (67)    Antanas Terleckas (2)    Matematika (2)    Šokiai (56)    Vandenis (7)    Televizija (17)    Tibetas (10)    Skaneriai (5)    Krišnaizmas (3)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Kalbos kultūra (39)    Drakonai (36)    Pedagogika (21)    Stalo žaidimai (7)    Kailiniai (15)    Toyota (2)    Meilė (138)    Lotynų kalba (11)    Kompiuteriai (148)    Atleidimas (4)    Interneto tinklai (4)    Žiniasklaida (108)    Duomenų apsauga (3)    Nokia (24)    Romas (3)    Garso sistemos (15)    Windows (7)    Slaptos bendrijos (24)    Trys karaliai (5)    Paieškos sistemos (14)    Šatrija (4)    Šokoladas (10)    Simbolika (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Kompiuterių virusai (52)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Projektavimas (7)    Smurtas mokyklose (10)    Samsung (3)    Hipiai (9)    Programos (61)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!