LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pedagogika
  Švietimas > Pedagogika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-03-24
Tarp 150 novatoriškiausių Europos mokytojų - ir Lietuvos atstovė

Novatoriškiausia Lietuvos mokytoja tapusi Tatjana Kriliuvienė turi galimybę pažangius mokymo metodus pristatyti Europos mastu. Savo idėjas kaip informacines technologijas originaliai integruoti į ugdymo procesą ji atskleis daugiau nei 150 pedagogų iš 40 šalių, susirinkusių į Europos mokytojų novatorių forumą Austrijos sostinėje Vienoje.

Kovo 24-27 dienomis vykstančiame Europos mokytojų novatorių forume pedagogai keičiasi idėjomis apie mokymo metodiką, dalinasi sukaupta patirtimi. Tai jau šeštasis Europos mokytojų novatorių forumas, kurį organizuoja pasaulinė informacinių technologijų bendrovė „Microsoft".

„Galimybė susitikti su kolegomis, keistis patirtimi ir susipažinti su naujausiais mokymo metodais mokytojus skatina tobulėti, ieškoti neišbandytų metodinių priemonių. Atrasdami naujausias technologijas ir kūrybiško jų panaudojimo mokyme būdus jie randa naujus kelius pažinimui skatinti", - sakė „Microsoft Lietuva" generalinis direktorius Mindaugas Glodas.

Jo teigimu, aktyvus informacinių technologijų naudojimas mokyme ne tik suteikia kompiuterinio raštingumo įgūdžių, bet ir padeda užmegzti glaudesnius mokytojų ir mokinių ryšius, skatina didesnį mokinių įsitraukimą į mokymosi procesą.

Trijų dienų forumą Vienoje vainikuos iškilmingi novatoriškiausių mokytojų Europoje apdovanojimai. Konkursui pateikti darbai varžosi keturiose kategorijose - novatoriško bendradarbiavimo, novatoriško bendruomenės kūrimo, novatoriško turinio ir „Mokytojų pasirinkimo". Konkurso nugalėtojai dalyvaus pasaulio mokytojų novatorių forume, kuris lapkritį vyks Brazilijoje.

Įvairiose pasaulio dalyse vykstantys mokytojų novatorių forumai yra bendrovės „Microsoft" socialinės programos „Unlimited Potential" dalis. Ji skirta informacinių technologijų taikymui mokymo procese skatinti. Praėjusiais metais Europos mokytojų forume T. Kriliuvienės darbas buvo pripažintas vienas geriausių „Mokytojo pasirinkimo" kategorijoje. „Microsoft" įkurtam mokytojų novatorių tinklui priklauso daugiau nei 1,6 mln. pedagogų iš 80 valstybių.

Apie „Microsoft":

1975 metais įkurta korporacija „Microsoft" (Nasdaq „MSFT") yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys - UAB „Microsoft Lietuva", kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. Šiuo metu kompanija bendradarbiauja su maždaug 150-čia Lietuvos IT įmonių, tapusių jos veiklos partneriais. „Microsoft Lietuva" taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu „Langas į ateitį" bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Į „Microsoft Lietuva" struktūrą taip pat įeina „Microsoft Business Solutions" grupė, kuri siūlo integruotas finansų ir verslo valdymo sistemas, padedančias organizacijoms efektyviau analizuoti veiklos procesus bei priimti pelningesnius sprendimus.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Velniai (9)    Viešieji ryšiai (20)    Artūras Zuokas (41)    Psichologija (89)    Ekologiškas maistas (2)    Ekologija (15)    Paukščių gripas (21)    Svarstyklės (7)    Teatrai (21)    Sektos (12)    Filmai (91)    Interneto komentarai (2)    Policija (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Auklėjimas (7)    AMD (3)    6 branduolių (3)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Antanas Terleckas (2)    Šaudymas iš lanko (2)    SSL sertifikatai (6)    Sel (10)    Vėlinės (5)    Skorpionas (7)    Prevencija (14)    Šamanai (7)    Religija ir tikėjimai (315)    Vaiko sveikata (8)    Projektavimas (7)    Parapsichologija (22)    Lietuvos istorija (110)    Laivyba (17)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Lietuvoje (5)    Sony Ericcson (40)    Kaziuko mugė (3)    Domenai (11)    Spausdintuvai (12)    Euro naujienos (2)    Kačių veislės (25)    Žiniasklaida (108)    Mokykla be narkotikų (20)    Sektos žudikės (6)    Įdomybės (87)    Stilius (86)    Vytautas Landsbergis (6)    Grybų patiekalai (6)    Meninė gimnastika (14)    Spauda (3)    Lobių ieškotojai (3)
1. Jaunoji karta kurs savo laisvės dainą
2. Saugesnio interneto dienai – mokinių pamoka tėvams ir mokytojams
3. Nauji mokyklų problemų sprendimo metodai veikia
4. Skiriamas finansavimas tautiniam ugdymui
5. Remiamos užsienio lietuvių studijos
6. Pakliuvę į iliuzijų vergovę
7. Mokslotyrininko žvilgsnis į dabarties pedagogikos mokslą
8. Naujojo auklėjimo kryptys
9. Romėnų ugdymo pagrindai - Viduramžių universitetai
10. Romėnų ugdymo pagrindai - Feodalų pasauliečių auklėjimas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!