LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pedagogika
  Švietimas > Pedagogika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-31 Spausdinti Spausdinti
Nauji mokyklų problemų sprendimo metodai veikia

Šių metų balandžio 1 d. Vilniuje, „Karolinos“ viešbutyje vyks projekto „Aš galiu“: Pirmosios psichologinės pagalbos komandų patirtis ir galimybės“ rezultatų pristatymo ir įvertinimo konferencija.

„Paramos vaikams centro“ inicijuotos ir pradėtos ruošti specialios Pirmosios Psichologinės Pagalbos (PPP) komandos Lietuvos mokyklose, siekiant spręsti žalingų įpročių, psichologinių krizių, smurto prevencijos mokykloje klausimus, įveikti mokykloje kylančius konfliktus, priešiškumą, patiriamą skriaudą ar neteisybę. Tai projektas diegiantis naują metodą Lietuvoje, kai mokykloje kylančias problemas sprendžia darbuotojų komanda: mokytojas, psichologas, socialinis pedagogas, bendruomenės slaugytojas, vaikų teisių apsaugos darbuotojas, administracijos atstovas, o ne vienas už konkrečią sritį atsakingas asmuo.

„Mes džiaugiamės šiuo puikiu projektu, PPP komandų laimėjimais bei tikime, kad mūsų bendros pastangos padės išspręsti pačias kebliausias situacijas mokyklos bendruomenių gyvenime.“ – teigia „Paramos vaikams centro“ direktorė, psichologė Aušra Kurienė. Organizuojant specialius seminarus per 2002 – 2005 metus Lietuvos mokyklose buvo parengtos 84 PPP komandos. Jos jau žinomos savo mokyklose, miestuose, net apskrityse.

Konferencijoje, kuri prasidės 10.00 ir truks iki 15.00 valandos, bus pristatomi Pirmos Psichologinės Pagalbos komandos veiklos, sunkumai bei stiprybės, taip pat leidinys “Apie gerąsias PPP komandų patirtis”, mokyklų PPP komandos dalinsis savo patirtimi, bus aptarti projekto ateities planai. Pranešimus skaitys ir svečiai iš JAV, „Comitee for children“ atstovai: Joan Cole Duffel bei Mark Crawford.

Šiame renginyje projekto organizatoriai ir dalyviai nori pristatyti rezultatus, pasidžiaugti mokyklų sėkme, profesionalumo išaugimu bei tikėjimu ir mokėjimu padėti spręsti problemas komandoje.

„Paramos vaikams centras“ (PVC) – ne pelno siekianti organizacija, daugiausiai dirbanti su vaikais bei jų šeimomis, teikianti psichologinę pagalba, vykdanti švietimo, sveikatos apsaugos, teisėtvarkos, socialinio darbo specialistų švietimą. Koalicijos už sveiką ir saugų vaikų ir jaunimo gyvenimą, projekto “Aš galiu”, narė.
„Aš galiu“ – Koalicijos už sveiką ir saugų vaikų ir jaunimo gyvenimą vykdomas žalingų įpročių prevencijos ir sveikos gyvensenos propagavimo projektas.

Daugiau informacijos galite gauti:
Agnė Černaiuskaite, PVC mokymų koordinatorė
tel.: 8-5 2715980
el.paštu: korintas@takas.lt; pvc@pvc.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Elektroninės muzikos grupės (3)    Aiškiaregiai (11)    Mobilūs ryšiai (193)    NSO (33)    Trys karaliai (5)    Pramogos (191)    Vadovavimas (185)    Filatelija (11)    Antanas Terleckas (2)    Klonavimas (10)    Gotai (17)    Tiškevičiai (18)    Dektinė (2)    Mama ir vaikas (48)    Poltergeistai (2)    Prezidento rinkimai (6)    Kietieji diskai (17)    Paukščių gripas (21)    Žmogaus teisės (18)    Grybai (3)    Miniatiūros (7)    Vartotojai (29)    Lobių ieškotojai (3)    Mergelė (7)    Prancūzų buldogas (2)    Kazimiera Prunskienė (13)    Erich Fromm (5)    Užsienyje (50)    Žuvininkystė (2)    Spiritizmas (4)    Lotynų šokiai (5)    Garso ir vaizdo technika (2)    Masonai (7)    Kriptografija (3)    Mokesčiai (8)    Stilius (86)    Bankrotas (2)    Tibetas (10)    Politikai (183)    Prokuratūra (4)    Kreditai (2)    Buto remontas (3)    Interneto komentarai (2)    Žiniasklaida (108)    Grybų patiekalai (6)    Ekologiški produktai (2)    Savivaldybių rinkimai (9)    Linux/Unix (34)    Kelionių organizatoriai (6)    Draugystė (10)
1. Tarp 150 novatoriškiausių Europos mokytojų - ir Lietuvos atstovė
2. Jaunoji karta kurs savo laisvės dainą
3. Saugesnio interneto dienai – mokinių pamoka tėvams ir mokytojams
4. Skiriamas finansavimas tautiniam ugdymui
5. Remiamos užsienio lietuvių studijos
6. Pakliuvę į iliuzijų vergovę
7. Mokslotyrininko žvilgsnis į dabarties pedagogikos mokslą
8. Naujojo auklėjimo kryptys
9. Romėnų ugdymo pagrindai - Viduramžių universitetai
10. Romėnų ugdymo pagrindai - Feodalų pasauliečių auklėjimas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!