LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Procesoriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriai > Procesoriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-07-28
"Intel" pristatė analogų rinkoje neturinčius procesorius stalo ir nešiojamiems kompiuteriams
Pasaulinis IT inovacijų lyderis "Intel" pristatė dešimt naujų "Intel Core 2 Duo" ir "Intel Core 2 Extreme" šeimos procesorių, skirtų namų vartotojams ir verslui, stalo ir nešiojamiems kompiuteriams. Šie procesoriai buvo nepralenkiami 9 iš 10 nepriklausomų tyrimų organizacijų kompiuterių spartos testų.

"Core 2 Duo" procesoriai tiesiog geriausi. Išradome kol kas analogų pasaulyje neturinčią naujos kartos kompiuterio širdį. "Core 2 Duo" yra technikos stebuklas", – teigė "Intel" prezidentas ir valdybos pirmininkas Polas Otelinis (Paul Otellini).

Jo teigimu, 291 milijoną tranzistorių turintis ir dirbdamas šiandienos bei rytojaus programinei įrangai reikalingais pajėgumais, procesorius sunaudoja 40 procentų mažiau energijos ir yra iki 40 procentų spartesnis nei ankstesni "Intel" produktai.

Kompiuteriai su naujaisiais procesoriais savo pajėgumais bus nepralenkiami apdorojant vaizdo ar garso turinį, dirbant dizaino ir kitose didelės kompiuterio spartos reikalaujančiose srityse.

"Intel" jau sulaukė didžiausio savo istorijoje susidomėjimo naujaisiais procesoriais – daugiau kaip 500 kompiuterinės technikos gamintojų šiuo metu kuria produktus su "Intel Core 2 Duo" ir "Intel Core 2 Extreme". Dešimtys tūkstančių bendrovių ruošiasi pardavinėti sistemas ar jų komponentus, pritaikytus šiems procesoriams.

"Intel Core 2 Duo" ir "Intel Core 2 Extreme" procesorių šeimą sudaro dešimt procesorių, penki iš jų skirti verslo ir namų vartotojams bei žaidimų entuziastams, o kiti – nešiojamiesiems kompiuteriams.

Visi naujieji procesoriai buvo sukurti naudojant revoliucinę "Intel Core" architektūrą. Pasitelkę dviejų branduolių galią, šie procesoriai užduotis atlieka greičiau ir veikia be trikdžių dirbant su keliomis programomis vienu metu: galima rašyti laiškus ir tuo pačiu metu siųsdintis muziką ar filmus, ieškoti kompiuteryje virusų. Dvigubo branduolio procesoriai taip pat pagerina didelės raiškos vaizdo peržiūrą, užtikrina kompiuterio saugumą ir pratęsia nešiojamo kompiuterio baterijos veikimo laiką.

Naujieji procesoriai papildys įvairių vartotojų reikmėms pritaikytas "Intel" platformas: verslo kompiuteriams skirtą "Intel vPro", skaitmeninių namų platformą "Intel Viiv" ar mobiliąją "Intel Centrino Duo".

Daugelis naujųjų produktų turės integruotas saugumo užtikrinimo bei nuotolinio valdymo galimybes – "Intel virtualizacijos technologiją" (Intel Virtualization Technology) bei "Intel aktyvaus valdymo technologiją" (Intel Active Management Technology).

Naujieji procesoriai nešiojamiems kompiuteriams bus montuojami į "Intel 975X", "965" ir "Mobile 945 Express" pagrindines plokštes. Tokios sistemos su 64 bitų programinės įrangos palaikymu ir moderniausiais grafikos sprendimais atitinka būsimosios naujos operacinės sistemos "Microsoft Windows Vista" reikalavimus.

Sistemas su "Intel Core 2 Extreme" procesoriais jau šiuo metu galima įsigyti iš kompiuterių gamintojų. "Intel Core 2 Duo" sistemas bus galima įsigyti rugpjūčio pradžioje, o nešiojamuosius kompiuterius su naujaisiais procesoriais – rugpjūčio pabaigoje.

Galingiausias iš naujųjų produktų - 2,93 Ghz spartos "Core 2 Duo Extreme" – didmeninėje rinkoje kainuos maždaug 1000 JAV dolerių. "Core 2 Duo" procesoriai, kurių sparta siekia nuo 1,86 Ghz iki 2,66 Ghz, kainuos nuo 183 iki 530 JAV dolerių.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ginklai (22)    Stilius (86)    Prevencija (14)    Žmogaus klonavimas (2)    Mokykla be narkotikų (20)    Šaudymas iš lanko (2)    Liberalų sąjūdis (5)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Lietuvos istorija (110)    Metalinės muzikos grupės (8)    Žirgų sportas (4)    Technologijos (1819)    Parašiutizmas (15)    Dalia Grybauskaitė (16)    Lietuvių valgiai (28)    Tibetas (10)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Krišnaizmas (3)    Šventasis Pranciškus (3)    Vytautas Bogušis (12)    Viešieji ryšiai (20)    Meilė bloguose (6)    Britų trumpaplaukės katės (2)    MTV (5)    Geležinkeliai (4)    Laivyba (17)    Arūnas Valinskas (4)    Gatvės šokiai (5)    TV3 (4)    Filatelija (11)    Kaziuko mugė (3)    Darbdaviai (10)    Vandenis (7)    Rytietiški šokiai (16)    Pavydas (5)    Išpažintis (16)    Sel (10)    Energetika (13)    Meninė gimnastika (14)    Tatuiruotės (7)    Parapsichologai (7)    Biologija (222)    Aukštasis mokslas (13)    Sąmokslo teorijos (19)    Kriptografija (3)    Literatūra (239)    Maxima (10)    Kinų horoskopas (14)    Jausmai (27)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)
1. AMD ir ATI pardavimai vis gerėja
2. "AMD" gamina procesorius su 12 branduolių
3. CeBIT 2010: „AMD“ pristatė 6 branduolių procesorius (Video)
4. „Intel" kuria 6 branduolių procesorių
5. AMD pristato naujuosius Phenom II AM3 lizdui
6. „Fujitsu“ sukūrė 8 branduolių procesorius „Sparc64“
7. AMD išleis aštuonių branduolių procesorius jau 2009
8. "Intel" pristatė pirmuosius keturių branduolių procesorius
9. Kompiuterių procesorių rinkoje – pirmieji "Intel" keturių branduolių lustai
10. "Intel" atidarė pirmąją Europoje 65 nanometrų technologijos procesorių gamyklą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!