LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Procesoriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriai > Procesoriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-11-30 Spausdinti Spausdinti
PlayStation 3 procesoriaus kūrimo darbai artėja prie pabaigos

Bendrame Sony ir jos partnerių IBM bei Toshiba pranešime sakoma, kad kitais metais IBM išleis trejų kompanijų kuriamą bandomąją Cell procesorių partiją.

Pirmuoju Cell naudosiančiu produktu taps Sony ir IBM kuriama darbinė stotis, planuojama išleisti 2005 metais. Ši sistema bus skirta kompiuterinės animacijos kūrimui ir didelės apimties grafinėms užduotims, o 2006 metais Sony ir Toshiba planuoja išleisti aukštos skiriamosios gebos televizorius, kuriuose taip pat bus naudojamas Cell procesorius.

Sony patvirtino, kad Cell bus naudojamas ir kitoje pačios populiariausios – PlayStation - videožaidimų konsolės versijoje. Kompanijos vadovai kitų metų gegužę vyksiančioje E3 parodoje pažadėjo pristatyti jos prototipą, bet nė vienas jų nenurodė PlayStation-3 pardavimų pradžios.

3 kompanijų pareiškime taip pat pateikta nauja techninė Cell procesoriaus informacija, kuri nuo to laiko, kai prieš trejus metus kompanijos paskelbė apie Cell kūrimo planus, buvo saugoma griežtoje paslaptyje ir tapo nemažu įvairiausių gandų šaltiniu.

Cell bus sudarytas iš kelių IBM Power architektūros pagrindu sukurtų ir multimedia programoms optimizuotų “branduolių”, arba blokų. Šie branduoliai tarp savęs paskirstys skaičiavimo užduotis ir keisis informacija, tam naudodamiesi taikomaisiais paralelinių ir paskirstytųjų skaičiavimų metodais.

“Progresyvus tarp asmeninio kompiuterio ir buitinės vartotojams skirtos elektronikos esančių barjerų griovimas reikalauja esminio buitinių elektroninių prietaisų galimybių ir našumo rodiklių pagerinimo, - sakoma Toshiba prezidento Masasi Muromati pareiškime. - Dėl multiprocesorinės architektūros ir struktūros, įgalinančios apdoroti aukšto lygio media duomenis, Cell procesorious atitinka šiuos reikalavimus. Šio neprilygstamo, didelio našumo procesoriaus, kurį kuria speciali komanda, naudodamasi unikalia Toshiba, Sony Group ir IBM patirtimi, kūrimas vyksta pilna eiga”.

Cell bus naudojami nauji energijos taupymo metodai ir kūrinių autorinių teisių apsaugos priemonės, - sakoma pranešime. Skirtingai nuo ankstesnių pranešimų, procesorius bus kuriamas pagal 90 ηm, o ne 65 ηm technologiją.

Išsamesnes Cell procesoriaus technines detales kompanijos pažadėjo atskleisti vasario 6-10 d. San-Franciske vyksiančios Solid-State Circuits Conference konferencijos metu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Interneto dizainas (5)    Seimo rinkimai (4)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Energetika (13)    Hipnozė (10)    Raganos (12)    Mobilūs ryšiai (193)    Linux/Unix (34)    Parapsichologija (22)    Auklės (3)    Islamas (31)    Projektavimas (7)    Tamplieriai (7)    Šalys (61)    Šventieji (10)    Metalistai (8)    Šventasis Kazimieras (2)    Tėvynės sąjunga (4)    E - komercija (87)    Regbis (4)    Smurtas mokyklose (10)    Medžioklė (63)    Kompiuterių virusai (52)    Vampyrai (9)    Kelionių įspūdžiai (26)    Vestuvės (16)    Džiaugsmas (2)    Toyota (2)    Astrologija (27)    Susitaikymas (9)    Žvejyba (30)    Krizė (59)    Religija ir tikėjimai (315)    Spiritizmas (4)    Pankai (6)    IT parodos (10)    Rašytojai (11)    Airija (9)    Žinių visuomenė (14)    Astronomija (46)    Bankinės technologijos (11)    Garso ir vaizdo technika (2)    Dvarai (36)    Skorpionas (7)    Novelės (102)    Žuvys (7)    Lotynų šokiai (5)    Artūras Zuokas (41)    Žemės grobstymai (50)
1. AMD ir ATI pardavimai vis gerėja
2. "AMD" gamina procesorius su 12 branduolių
3. CeBIT 2010: „AMD“ pristatė 6 branduolių procesorius (Video)
4. „Intel" kuria 6 branduolių procesorių
5. AMD pristato naujuosius Phenom II AM3 lizdui
6. „Fujitsu“ sukūrė 8 branduolių procesorius „Sparc64“
7. AMD išleis aštuonių branduolių procesorius jau 2009
8. "Intel" pristatė pirmuosius keturių branduolių procesorius
9. Kompiuterių procesorių rinkoje – pirmieji "Intel" keturių branduolių lustai
10. "Intel" pristatė analogų rinkoje neturinčius procesorius stalo ir nešiojamiems kompiuteriams
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!