LT   EN   RU  
2023 m. kovo 29 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Projektavimas
  Statyba > Projektavimas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-21
UAB "Hidroprojektas"
Hidrotechnikos statiniai

Tai hidrotechninių statinių prie upių, ežerų bei jūros projektai: užtvankos, potvinių vandens ir žuvų pralaidos, krantinės, prieplaukos, žuvininkystės tvenkiniai. Taip pat projektuojami dirbitiniai paplūdimiai, vandens baseinai, atraminės sienos, teritorijų apsaugos nuo potvinių pylimai, nuošliaužų tvarkymas, šlaitų tvirtinimas bei kiti objektai prie vandens telkinių.

ATLIKTI PROJEKTAI

1. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto mažųjų žvejybos laivų prieplaukų krantinių techninis ir darbo projektai.
2. Nemuno upės kairiojo kranto sutvirtinimas Prienų mieste techninis ir darbo projektai.
3. Jurbarko prieplaukos statyba (Nemuno upės infrastruktūros plėtra). Techninis ir darbo projektai.
4. Kauno m. Marvelės up. aeroduojančio šlaito prie S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo dalinio atstatymo darbo projektas.
5. Ukmergės raj. Valtūnų HES žuvitakio techninis ir darbo projektai.

Hidroelektrinės ir žuvininkystės objektai

Lietuvoje įvairiais tikslais yra sutvenkta per 430 tvenkinių. Daugelio tvenkinių ankstesnė paskirtis - drėkinti žemę - tapo nebeaktuali. Todėl prie energetiniu požiūriu vertingų tvenkinių dabar projektuojamos mažos hidroelektrinės. Ateityje planuojama hidroelektrines statyti ir prie didžiųjų Lietuvos upių - Neries ir Nemuno.

ATLIKTI PROJEKTAI

1. Kėdainių raj. Angirių mažosios HE ant Šešuvės up techninis ir darbo projektai.
2. Juodeikių ir Juodkiškių mažųjų HE ant Obelies up. techniniai ir darbo projektai.
3. Kavarsko mažosios HE ant Šventosios up. echninis ir darbo projektai.
4. Širvintų HE ant Širvintos up. techninis ir darbo projektai.
5. Balskų HE ant Jūros up. techninis ir darbo projektai.
6. Jonavos ir Grigiškių HE ant Neries upės pirminis įvertinimas.
5. Hidroelektrinių ant Nemuno upės pirminis įvertinimas.
5. Kudirkos Naumiesčio HE techninis ir darbo projektai.

Automobilių keliai, gatvės ir tiltai

Rengiami automobilinių kelių, gatvių, tiltų, vamzdinių vandens pralaidų ir kitų kelių statinių projektus. Kelių statiniams, be iki šiol naudotų gelžbetonio konstrukcijų, jiems vis dažniau taikomos estetiškos, ilgaamžės ir ekonomiškos konstrukcijos iš plastiko bei gofruoto metalo. Rengiami kelio statinių remonto bei rekonstrukcijos projektai.

ATLIKTI PROJEKTAI

1. Gyvenamųjų namų kvartalas Aukštojoje Fredoje Kauno m.Gatvių ir pėsčiųjų takų techninis-darbo projektas.
2. Šakių miesto Žalgirio kvartalo Rasų gatvės įrengimo techninis-darbo projektas.
3. Tilto per Šventosios upę Anykščių raj. Andrioniškio miestelyje remonto techninis ir darbo projektas.

Melioracijos objektai

Lietuvoje jau nusausinta apie 3 mln. hektarų žemės, todėl dabar dažniausiai projektuojama jau įrengtų sausinimo sistemų rekonstrukcija bei remontas. Be anksčiau plačiai naudotų pievų, ganyklų bei daržų drėkinimo, dabar projektuojamas miško medelynų drėkinimas. Projektuojamas gyvenamų ir gamybinių teritorijų sausinimas bei tvarkymas, pastatų drenažas, stadionų sausinimas. Taip pat projektuojame dirvožemio filtracinių savybių gerinimą (kalkinimą, kurminimą), ežerų valymą nuo dumblo ir sapropelio.

ATLIKTI PROJEKTAI

1. Jurbarko miškų urėdijos Varlaukio medelyno laistymo sistemos techninis-darbo projektas.
2. Telšių miškų urėdijosmedelyno laistymo techninis-darbo projektas.
3. Raseinių raj. Ažytės up. griovių rekonstrukcijos ir remonto techninis-darbno projektas.
4. Kauno raj. Taurakiemio, Vandžiogalos, Babtų, seniūnijų dalies žemių,pagal prašymus, drenažo remonto techniniai-darbo projektai.
5. Kėdainių raj. Dotnuvos sen. Vaidatonių ir Kruostos, Krakių sen. Jaugilos ir Smilgaičio sausinimo sistemų griovių remonto darbų darbo projektai.

Vandentiekis, nuotėkų tvarkymas, sąvartynai

Bendrovė specializuojasi mažų miestų, miestelių , gyvenviečių ir pavienių objektų aprūpinimo vandeniu, vandens kokybės gerinimo, nuotekų šalinimo tinklų, siurblinių bei valymo įrenginių projektavime; rengia paviršinio vandens nuleidimo iš urbanizuotų teritorijų projektus. Projektuojamos siurblinės , imančios vandenį iš grežinių, upių, tvenkinių taip pat polderių bei nuotekų perpumpavimo siurblinės. Rengia naujų savartynų įrengimo ir užpildytų savartynų uždengimo bei rekultivacijos projektus.

ATLIKTI PROJEKTAI

1. Jonavos raj. Šveicarijos gyv. vandenvietės ir vandens tiekimo tinklų renovacijos, nuotekų tinklų ir valymo įrenginių rekonstrukcijos bei nuotėkų tinklų išplėtimo techninis ir darbo projektai.
2. Prienų raj. Veiverių, Pakuonio ir Vyšniūnų gyvenviečių nuotekų tinklų ir valymo įrenginių techniniai ir darbo projektai.
3. Prienų raj. žemutinio ir aukštutinio Balbieriškio šalto vandens tinklų sujungimo įrengiant nugeležinimo filtrus techninis projektas.
4. Kaišiadorių raj. Kaišiadorių polderio siurblinės rekonstrukcijos darbo projektas.
5. Širvintų raj. Bartkuškio gyv. nuotėkų tinklų išplėtimo ir vandens gerinimo įrenginių darbo projektai
6. Širvintų raj. Medžiukų gyv. nuotekų valymo įrenginių techninis-darbo projektas.

Naudingų iškasenų karjerų įrengimas ir jų rekultivacija

Inžineriniai geologiniai tyrinėjimai

Bendrovė atlieka inžinerinius geologinius, hidrogeologinius ir ekogeologinius tyrinėjimus, nemetalinių naudingųjų iškasenų (smėlio, žvyro, molio) paiešką bei žvalgybą įrengia gręžtinius šulinius, tiria dirvožemį, zonduoja durpynus ir atlieka laboratorinius gruntų geotechninius tyrimus, eksploatuojamų karjerų skaičiavimus.
Bendrovė rengia naudingų iškasenų karjerų ir baigtų eksploatuoti karjerų rekultivacijos projektus

Hidrologiniai tyrinėjimai

Atlieka hidrometrinius matavimus ir upių hidrologinių parametrų (įvairių tikimybių debitų bei vandens lygių) skaičiavimus, nustato kritulių kiekius bei skaičiuoja kritulių vandens debitus.

Topografiniai tyrinėjimai

Sudaro topografinius, batimetrinius, inžinerinių tinklų planus,sudaro trečios klasės aukščių tinklus, atlieka nekilnojamojo turto kadastro objektų geodezinius matavimus (kadastrinius matavimus), atlieka statinių ir įrenginių žymėjimą vietovėje ir sudaro jų padėties schemas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Arkliai (12)    Astrologija (27)    Skamp (16)    Knygos (23)    Klonavimas (10)    Rinkimai (23)    Šaudymas iš lanko (2)    Ekologija (15)    Drabužiai (41)    Regbis (4)    Akvariumai (58)    Buto remontas (3)    Ginklai (22)    Kokainas (6)    Moters diena (4)    Astronomija (46)    Hipnozė (10)    Škotų aviganis (3)    Novelės (102)    Pramogos (191)    Radvilos (32)    Seimo rinkimai (4)    Renginiai (31)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Liūtas (7)    Maxima (10)    Reklama internete (18)    Klubai (5)    Teatrai (21)    Šatrija (4)    Interjero dizainas (13)    Saugus internetas (11)    Vilius Navickas (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Procesoriai (28)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Homeopatija (5)    Žmonės (241)    Monitoriai (11)    Imtynės (29)    Klubai (8)    Tamplierių ordinas (7)    Švedija (9)    Partizanai (12)    Prezidento rinkimai (6)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Lietuvoje (16)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Parapsichologai (7)    Šventasis Antanas (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!