LT   EN   RU  
2019 m. spalio 14 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai.
T. Ruzveltas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Reinkarnacija
  Religija ir tikėjimai > Reinkarnacija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-26 Spausdinti Spausdinti
Kokiu gyvūnu norėtumėte būti kitame gyvenime?

Ričardas, knygų prekeivis:

- Sunku pasakyti, nes taip greitai negali gi žmogus pasirinkti savo "ateities". Manau, kad nėra didelio skirtumo, kuo būti kitame pasaulyje, nes žmogus - irgi gyvūnas.

Leonora Lechienė:

- Reinkarnacija beveik tikiu, nes gyvenime yra daug dalykų, kurių mes nesuprantame ir į kuriuos negalime rasti atsakymo. Gal norėčiau būti paukšteliu ar gero šeimininko šunimi.

Paulius, parapsichologas:

- Aš jau labai seniai domiuosi parapsichologija, nežemiškom būtybėm, tad į šį jūsų klausimą trumpai galėčiau atsakyti maždaug taip. Jei žmogus per savo gyvenimą padaro 33 didžiąsias nuodėmes arba bausmes, jis kitame pasaulyje būna beždžionė, jei 24, jis 12 metų būna meška ir pan. Sakykite, ar žinote, kad kiekvienas žmogus savyje "augina" 5000 kitų "žmogiukų", kuriuos kai kas laiko dvasiomis, sielomis ar pan. Tie "žmogiukai" sugeba daugintis, tad, jei jų užauga iki 10 tūkst., žmogus išprotėja. Taip pat galėčiau jums pasakyti, kur nukeliauja kas 70 metų (maždaug per tiek laiko Žemėje įvyksta kartų pasikeitimas) mirę visi Žemės gyventojai. Į aplink Žemę skriejančias 5 planetas, kurių paprasti žmonės nemato.

Kęstas Zaleckas, architektas:

- Aš reinkarnacija netikiu. Kodėl? Labai sunku paaiškinti tai, kuo tiki ar netiki. Vis dėlto, jei taip ir atsitiktų, kitame pasaulyje norėčiau būti ... žmogumi ir būtinai vyru.

Laura ir Vilma, moksleivės:

- Reikia ilgai pagalvoti - tiesiog niekada apie tai negalvojome. Gal būtų gerai būti kokiu nors drugeliu, skrajotume sau po pievas ir nieko daugiau neveiktume. Oi, tik nefotografuokite mūsų, nes draugai, pamatę nuotrauką laikraštyje, juoksis.

Klausė ir fotografavo Modestas PATAŠIUS
Laikinoji Sostinė

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Liberalai demokratai (3)    Lietuvių valgiai (28)    Kornreksai (3)    Dektinė (2)    Stalo žaidimai (7)    Viskis (8)    Žmogaus teisės (52)    Parapsichologai (7)    Roko muzikos grupės (10)    Mokyklos (22)    Pagonybė (3)    Vėlinės (5)    Pavydas (5)    Brendis (6)    Lietuvoje (43)    Džiazo muzikos grupės (11)    2009 metų horoskopas (15)    Ekologija (15)    Žydai (32)    EBSW (40)    Tatuiruotės (7)    Skundai (22)    Svarstyklės (7)    Naršyklės (7)    Ekonomika (259)    Skamp (16)    Leo LT (12)    Politika (363)    Viešnia iš ateities (2)    Vasario 16 (12)    Barai (7)    Kalėdos (12)    Kompiuterio ergonomika (8)    Šventės (117)    Vampyrai (9)    Sony Ericcson (40)    Laikrodžiai (3)    Namų vaizdo technika (2)    Burtai (8)    Reklama internete (18)    Smurtas mokyklose (10)    Projektavimas (7)    Parašiutizmas (15)    Amfetaminas (2)    Sąmokslo teorija (19)    Paukščių gripas (21)    Vox Populi (14)    Vilniaus bendruomenės (4)    Meino meškėnas (2)    Lotynų kalba (11)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!