LT   EN   RU  
2022 m. sausio 19 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Renginiai
  Pramogos > Renginiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-07-28
Nemokamai į "Pure Future" - su "Sony Ericsson" telefonu

Jau kitą savaitgalį, rugpjūčio 1 d. Trakų pilyje vyks tradiciniu tapęs "Pure Future" festivalis, į kurį nemokamai galės patekti kiekvienas, turintis išskirtinį "Sony Ericsson" W508 telefoną su festivalio viršeliu.

Šiųmetis "Pure Future" festivalis bus jubiliejinis - jam sukaks penkeri. Šia proga festivalio gerbėjai galės džiaugtis ne tik įžymiuoju DJ duetu Sasha ir John Digweed, bet ir specialiai telefonų gamintojos "Sony Ericsson" išleistu proginiu W508 "Walkman" telefonu su festivalį atspindinčiu dangteliu. Kiekvienas, įsigijęs tokį telefoną, į festivalį ir jo VIP ložę galės patekti nemokamai.

Išskirtinis W508 yra pirmasis "Sony Ericsson" bandymas Lietuvos rinkai pasiūlyti originalų produktą. Kūrybos ir bandymų procesas vyko apie pusę metų, buvo sukurti ir iš septynių skirtingų modelių atrinkti 3 tobuliausi telefono viršeliai - pirmasis su Trakų pilies atvaizdu, antrasis dramblio kaulo spalvos su tūkstančiu, iškeltų į orą rankų, ir trečiasis - su įspūdinga veidrodine šokėjų nuotrauka.

Siekiant pagaminti labiausiai žmonėms patikusio dizaino telefoną, internete buvo vykdoma apklausa. Viršelis, laimėjęs pirmąją vietą ir buvo išleistas ribotu 1000 telefonų tiražu. Vartotojai galės džiaugtis ne tik telefonu su pirmą vietą laimėjusiu viršeliu, bet ir per atsitiktinumą labai mažu tiražu pagamintu telefonu su antrąją vietą laimėjusiu viršeliu. Telefoną, kainuojantį apie 850 Lt, jau galima įsigyti "Topo centro" parduotuvėse ir www.emobilus.lt svetainėje.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Erich Fromm (5)    Makaronai (2)    Grožio salonai (6)    Kreditai (2)    Vaistai (15)    Intel (6)    Velniai (9)    Knygos (23)    Auklėjimas (7)    Vaizdo kortos (3)    Sportas (180)    Šamanai (7)    Krišnaizmas (3)    Chiromantija (3)    Kelionių organizatoriai (6)    Go-go (10)    Emo (10)    Užsienyje (2)    Žydai (32)    LICS (17)    Žinių visuomenė (14)    Alkoholizmas (15)    Šachmatai (11)    Drakonai (36)    Architektūra (11)    Civilinė sauga (7)    Ekonomika (259)    Programos (61)    Aukštasis mokslas (13)    Naršyklės (7)    Vestuvės (16)    Archeologija (42)    Hipiai (9)    Tamplierių ordinas (7)    Duomenų apsauga (3)    Renginiai (31)    Burtai (8)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Projektavimas (7)    Drabužiai (41)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Auklės (3)    Jausmai (27)    Vadovavimas (185)    Skundai (22)    Žvejyba (30)    Erotiniai šokiai (23)    Lotynų šokiai (5)    Klaviatūros (11)    Panayiotis Zavosas (2)
1. "Roko naktys 2009" - perspektyvių grupių tramplinas į didžiąją sceną
2. Lietuvos tūkstantmečio dainų šventės programa 2009 m. liepos 1-6 d.
3. Kultūros naktį - natų tiltas, nemigos aitvaras, aistros šokiai ir įspaudai miestui
4. Mokslo ir meno, šviesos stebuklų paroda ,,Langas į šviesą"
5. Abiturientus gegužės 12-ąją išlydės visuotinis „Paskutinis skambutis"
6. Jono Meko vizualiųjų menų centro Vilniuje pristatomoji spaudos konferencija
7. Projekto KETURI ELEMENTAI paslaptis atsiskleis Forum Palace
8. Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių programa (patikslinta)
9. NORDIC AUDIO MODERN 2006 II - įspūdinga garso apokalipsė
10. Stulbinantys SOSTINĖS DIENŲ renginiai pirmąjį rudens savaitgalį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!