LT   EN   RU  
2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Renginiai
  Pramogos > Renginiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-28 Spausdinti Spausdinti
Septintasis festivalis “Naujas Kraujas 2003” pristato septynias grupes

Kasmetinis debiutuojančių kolektyvų festivalis “Naujas Kraujas 2003” šiemet vyks jau septintąjį kartą. Kovo 30 d., sekmadienį, sunkesnę muziką kuriančios naujos grupės rinksis sostinės klube “Bravo” - jų pasirodymus vertins speciali žiuri ir susirinkę žiūrovai. Tradiciškai šis vis didesnį populiarumą įgaunantis renginys baigsis svečių pasirodymų - šįkart tai bus grupė “Budulis” su garsiais “Radiošou” herojais ir “metaline” programa.

Pastaruosiais metais atsirando naujų renginių, skirtų debiutuojančioms grupėms, tačiau “Naujas Kraujas” lieka ištikimas savo stilistikai - scenoje laukiamos sunkesnės pakraipos grupės, grojančios originalią roko, metalo, industrinę, gotikinę ar panašią muziką, nepataikaujant popso standartams. “Šiemet festivalis susilaukė daugiausia paraiškų per visą renginio istoriją , - sakė organizatorius Ugnius Liogė. - Ir teko rinktis ne geresnius iš blogesnių, kaip ankstesniais metais, bet geriausius iš geresnių. Tai rodo, kad alternatyvioji scena tampa vis gausesnė ir aktyvesnė, jaunuoliai tikrai žino kaip elgtis su instrumentais. Taigi, mūsų scenos venos vėl prisipildys pavasariškai šviežia energija.”
Festivaliui “Naujas Kraujas 2003” atrinktos 7 grupės - vilniečiai “Andaja”, “Division By Zero”, “Eudine Seythe”, “Planet Dogbone”, “Vėlinės”, taip pat “D.A.R” iš Panevėžio ir “Ossastorium” iš Kauno. Atranką praėjo ir aštuntoji grupė iš Visagino, tačiau netikėtos problemos privertė jaunuolius atsisakyti dalyvavimo.

Nuo 1996 m. šis festivalis vyksta be pertraukų ir kasmet įgauna vis solidesnį statusą. “Naujas Kraujas” tapo ne tik tradiciniu, įdomiu, bet ir svarbiu įvykiu. Pasak organizatoriaus, pradedantieji kolektyvai dažnai nustebina tokiu nuoširdumu ir originalumu, kurio galėtų pavydėti daugelis senų scenos vilkų. “Pernai metų renginyje dominavo kauniečiai ir merginų grupė “Antigonė” tapo tikra sensacija. Šiemet didžioji dauguma dalyvių - vilniečiai. Malonu, kad dauguma naujų grupių stengiasi būti originalios, groja įvairių stilių muziką. Žiūrovai ir autoritetinga žiuri kartu išrinks grupę, kuriai atiteks pagrindinis prizas. Bet, žinoma, svarbiausia ne prizas, o pats procesas ir scenos vystymasis. Tikiuosi, kaip kasmet, žiūrovai aktyviai palaikys muzikantus - juk pradedančioms grupėms nieko nėra svarbiau už publikos reakciją ir atsiliepimus.”
Kiekvienam žiūrovui bus įteiktas festivalio bukletas ir anketa. Klubo “Bravo” durys atveriamos 17.30 val., koncerto pradžia - 18.00 val. Su renginio skrajutėmis įėjimas pigesnis (10 Lt).

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Renginiai (31)    Zodiako ženklai (88)    Astrologija (27)    Egiptas (24)    Žinių visuomenė (14)    Intel (6)    Vandenis (7)    Skolininkai (12)    Rasos (2)    Tamplierių ordinas (7)    Džiaugsmas (2)    Seimo Pirmininkas (2)    Komunikacija (166)    Parašiutizmas (15)    Kanapės (15)    Kompiuterių virusai (52)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Laikrodžiai (3)    Fizika (11)    Valdas Adamkus (11)    Bučiniai (31)    Moters diena (4)    Bibilija (10)    Erotiniai šokiai (23)    Miestai (14)    Monitoriai (11)    Vaiduokliai (23)    Atleidimas (4)    Ekologinis ūkis (2)    Prokuratūra (4)    Dvarai (36)    Užsienyje (2)    Jausmai (27)    Arkliai (12)    Užgavėnes (9)    Viskis (8)    Vox Populi (14)    Interneto tinklai (4)    Civilinė sauga (7)    Įdomybės (87)    Slaptos bendrijos (24)    Vandens slidės (2)    Kailiniai (15)    Istorija (154)    Archeologija (42)    Interjero dizainas (13)    Žirgų sportas (4)    TV3 (4)    Metalistai (8)    Šalys (61)
1. "Roko naktys 2009" - perspektyvių grupių tramplinas į didžiąją sceną
2. Nemokamai į "Pure Future" - su "Sony Ericsson" telefonu
3. Lietuvos tūkstantmečio dainų šventės programa 2009 m. liepos 1-6 d.
4. Kultūros naktį - natų tiltas, nemigos aitvaras, aistros šokiai ir įspaudai miestui
5. Mokslo ir meno, šviesos stebuklų paroda ,,Langas į šviesą"
6. Abiturientus gegužės 12-ąją išlydės visuotinis „Paskutinis skambutis"
7. Jono Meko vizualiųjų menų centro Vilniuje pristatomoji spaudos konferencija
8. Projekto KETURI ELEMENTAI paslaptis atsiskleis Forum Palace
9. Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių programa (patikslinta)
10. NORDIC AUDIO MODERN 2006 II - įspūdinga garso apokalipsė
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!