LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Renginiai
  Pramogos > Renginiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-03-24
Vilniuje ir vėl vyks akcija „Balandis – švaros mėnuo“

Pernai metų balandžio pradžioje Vingio parke šalia estrados vyko akcija „Balandis - švaros mėnuo", kurią atidarė pirmą kartą Lietuvoje surengtas visuotinis kiemsargių paradas. Akcijos metu visi atėję rinko šiukšles parke, susirinkusius linksmino Užupio teatro aktoriai, legendinė grupė "Ir visa tai kas yra gražu yra gražu", kurios koncertą vainikavo unikalus vienintelis pasaulyje muzikinis kūrinys, atliktas 4 skalbimo mašinomis. Nors dėl lietingo oro parke triūsė nedaug vilniečių, renginys ypač sudomino žiniasklaidos atstovus - renginyje siužetus filmavo 4 respublikinės televizijos, renginį plačiai nušvietė spauda.

Šiemet, likus kelioms dienoms iki Velykų - balandžio 9 dieną - vėl organizuojama ši šventė. Išnagrinėjus pernykščio renginio pliusus ir minusus šiemet šventėje netrūks naujovių. Šiais metais akcentas bus ne šiukšlių rinkimas, o ir kitos švaros rūšys, kaip skalbimas, dantų priežiūra, vonios reikmenys. Bet, savaime suprantama nebus pamirštas ir šiukšlių rinkimas. Apylinkėse surinktos šiukšlės, kaip ir pernai bus kraunamos į rekordinį šiukšlių maišą, kuris jau įrašytas į Lietuvos rekordų knygą. Specialiai nusamdytas "VSA" šiukšliavežis šias šiukšles surinks ir išveš į sąvartyną.

Jaunimą į renginį padės privilioti jų tarpe populiarių grupių "Nakties Šešėliai", "Poliarizuoti Stiklai" su Šarūnu Mačiuliu, "Bacefalai" su Nerijumi Pečiūra bei "Ir visa tai kas yra gražu yra gražu" koncertas. Šventėje bus leidžiama prekiauti tautodailininkams, veiks improvizuotas sendaikčių turgus. Vyks žaidimai publikai, konkursai, stilizuotas vaidinimas.

Šventės teritorija aptverta teritorijoje dirbs ir tvarką prižiūrės ir grupelė savanorių. Siūlome Jūsų įmonei prisidėti prie šio renginio, pagarsinti savo vardą ir pagrąžinti mūsų gimtąjį Vilnių. Rėmimo sąlygas aptarsime atskirai, jos tikrai yra palankios Jums. Mainais Jūsų firmos vardas nuskambės plačiai po Vilnių (renginio reklamos sąmatą žr. žemiau). Mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.

Pernai metų balandžio pradžioje Vingio parke šalia estrados vyko akcija „Balandis - švaros mėnuo", kurią atidarė pirmą kartą Lietuvoje surengtas visuotinis kiemsargių paradas. Akcijos metu visi atėję rinko šiukšles parke, susirinkusius linksmino Užupio teatro aktoriai, legendinė grupė "Ir visa tai kas yra gražu yra gražu", kurios koncertą vainikavo unikalus vienintelis pasaulyje muzikinis kūrinys, atliktas 4 skalbimo mašinomis. Nors dėl lietingo oro parke triūsė nedaug vilniečių, renginys ypač sudomino žiniasklaidos atstovus - renginyje siužetus filmavo 4 respublikinės televizijos, renginį plačiai nušvietė spauda.

Renginio informaciniai rėmėjai

Radijo stotis - tikslus transliacijų laikas netrukus.
Dienraštis "Vakaro Žinios" - 5 skelbimai po 200 kv. cm.
Žurnalas "Šluota" - 625 kv. cm. spalvoto reklaminio ploto kovo mėn. numeryje ir 2 psl. fotoreportažas balandžio numeryje.
Interneto svetainė www.fiesta.lt - aprašymas ir reklaminis puslapis (2 savaitės iki renginio), fotoreportažas po renginio, nuoroda į rėmėjų interneto svetaines. Svetainės lankomumas - 4.500 per mėn.
Interneto svetainė www.alutis.lt - aprašymas ir reklaminis puslapis (2 savaitės iki renginio), fotoreportažas po renginio, nuoroda į rėmėjų interneto svetaines. Svetainės lankomumas - 10.000 per mėn.
Interneto svetainė www.gamezone.lt - reklaminis baneris (120x120 px, 2 savaitės iki renginio) , nuoroda į rėmėjų interneto svetaines. Svetainės lankomumas - 60.000 per mėn.
Interneto svetainė www.straipsniai.lt - reklaminis baneris (120x120 px, 2 savaitės iki renginio) , nuoroda į rėmėjų interneto svetaines. Svetainės lankomumas - 24.000 per mėn.
Reklaminiai plakatai - 200 spalvingų plakatų visame rajone (su seniūnijos žinia).
Reklaminis renginio stendas renginio vietoje (savaitė iki renginio).
Reklaminiai rėmėjų tentai - renginio metu kaba renginio vietoje - pristato patys rėmėjai, sukabina ir nukabina organizatoriai. Dydžius būtina iš anksto suderinti su organizatoriais.
Post-renginio reklama: video filmas CD diske apie renginį, vaizdajuostė su filmu, fotoalbumas rėmėjams. Filmas parodomas vienoje Vilniaus miesto kabelinių televizijų ir CD formate išdalinamas rėmėjams.

P.s. visų rėmėjų logotipai ar vardai skelbiami visose išvardintose reklamos priemonėse, išskyrus radijo ir TV transliacijas, kuriose skelbiami tik pagrindinis rėmėjas.

Renginio rėmimo sąlygos:

Pagrindinis rėmėjas - 2000 Lt be PVM
Mažasis rėmėjas - 500 Lt be PVM

Renginio rėmėjai ir partneriai

Kavinė "Lakštingala", UAB "Vilniaus Alus"

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentarų skaičius: 1

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Pernai metų renginio baigiamasis koncertas

Atsitiktinės gairės:    Mokykla be narkotikų (20)    Sportas (8)    Žirgų sportas (4)    Aviacija (38)    Literatūra (239)    Romas Kalanta (4)    Domenai (11)    Mergelė (7)    Meninė gimnastika (14)    Augalai (8)    Šamanai (7)    Apskaita (15)    Duomenų apsauga (3)    Atviras kodas (23)    Foje (3)    Amerikos lietuviai (7)    Advokatai (10)    Dvyniai (9)    Muzika (196)    Paukščių gripas (21)    Radvilos (32)    Maxima (10)    Grybai (3)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Kinų horoskopas (14)    KGB (35)    Vestuvės (16)    Mazda (2)    Miestų bendruomenės (7)    Tėvynės sąjunga (4)    Energetika (13)    Proza (157)    Vasario 16 (12)    Picerijos (4)    Mobilūs ryšiai (193)    Lotynų šokiai (5)    Katarai (2)    Ožiaragis (7)    Vaiko sveikata (8)    Moters diena (4)    Burtai (8)    Regbis (4)    Automobiliai (41)    Amfetaminas (2)    Skirmantas Valiulis (32)    Interneto dienoraščiai (2)    Pyktis (6)    Kinas (193)    Darbo partija (4)
1. "Roko naktys 2009" - perspektyvių grupių tramplinas į didžiąją sceną
2. Nemokamai į "Pure Future" - su "Sony Ericsson" telefonu
3. Lietuvos tūkstantmečio dainų šventės programa 2009 m. liepos 1-6 d.
4. Kultūros naktį - natų tiltas, nemigos aitvaras, aistros šokiai ir įspaudai miestui
5. Mokslo ir meno, šviesos stebuklų paroda ,,Langas į šviesą"
6. Abiturientus gegužės 12-ąją išlydės visuotinis „Paskutinis skambutis"
7. Jono Meko vizualiųjų menų centro Vilniuje pristatomoji spaudos konferencija
8. Projekto KETURI ELEMENTAI paslaptis atsiskleis Forum Palace
9. Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių programa (patikslinta)
10. NORDIC AUDIO MODERN 2006 II - įspūdinga garso apokalipsė
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!