LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Romantika
  Bendravimas > Romantika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2008-09-04
Kaip užkariauti romantikės širdį?

Net jeigu mergina nepripažįsta romantikos ir sako nežinanti, kas yra meilė, ar dar blogiau – yra ja nusivylusi, – netikėk!

Didžiausia tikimybė, kad ji tiesiog slapukauja, o gal jos ankstesnis draugas tiesiog nesugebėjo būti romantiškas. Tau tai turėtų būti privalumas, juk šansai tapti jos nuostabiausiu princu labai padidėja...

Apie ką, be namų jaukumo ir tikro vyro, dar svajoja merginos? Žinoma, apie malonius siurprizus, kuriais ją džiugintų tas tikras vyras. Kiekviena mergina turi keletą svajonių, kurias išpildę tapsite svarbiausias jos gyvenime.

1. Vienas iš romantiškiausių dalykų – lietus

Prasidėjus rudeniui lis itin dažnai, taigi išnaudok tinkamą progą. Gali rinktis vieną iš šių variantų.

Pasiūlyk pasivaikščioti be skėčio, o paskui šokinėkite per balas ir bučiuokitės lyjant lietui. Po tokio „šlapio“ pasivaikščiojimo belieka bėgti namo (pas tave ar ją, o gal jau turite ir savo bendrus namus?) ir šildytis po pūkine antklode.

Galimas ir „sausesnis“ variantas. Nupirk (ar iškepk) draugei patį skaniausią pyragą ir pakviesk ją į svečius išgerti arbatos. Sėdėkite prie lango, o dar geriau - ant palangės ir svajokite apie nuostabią ateitį, apie atostogas, kurias praleisite kartu, kai į langą beldžias lietaus lašai ir siaučia šaltas rudens vėjas.

Trečias variantas - iškyla automobilyje. Kaip miela sėdėti mašinoje, plepėti apie nieką, mėgautis greitu maistu, kai už lango siaučia gamtos stichija, o viduje taip sausa, šilta ir jauku.

2. Paskambink į radijo stotį, kuri labiausiai patinka tavo išrinktajai.

Šį kartą neperduok linkėjimų. Tiesiog pasakyk didžėjui jos vardą, pavardę, prisipažink meilėje ir padovanok jai jūsų gražiausią dainą. Jos širdis tikrai ištirps. Juk dabar visa šalis žinos, kad ji yra mylima.

3. Oro balionų puokštė

Tokias dovanas dažniausiai gauna nuotakos savo vestuvių dieną. Kitoms belieka pavydėti ir slapta svajoti apie tai. Išpildyk šią svajonę. Nupirk daugybę gelio pripildytų raudonų širdelės formos balionėlių ir ateik pas merginą į svečius nešinas tokia įspūdinga balionų puokšte.

4. Ji neturi naminio gyvūnėlio, nors nėra nusiteikusi prieš jo laikymą?

Padaryk jai siurprizą: sužinok, kokio namų augintinio ji norėtų, ir nupirk jį. Graži pintinėlė, kurioje tupės kaspinėliu papuoštas kačiukas, šuniukas ar triušiukas, bus jai įsimintiniausia dovana. Be to, paskui drauge galėsite rūpintis šiuo namų augintiniu, o tai jus dar labiau suartins.

5. Idealus jos gimtadienis, vasario 14-oji, jūsų pažinties diena...

Tikriausiai nėra tokių merginų, kurių širdelė nesuvirpėtų pagalvojus apie tokias šventes. Kad ir kaip tai būtų banalu, kiekviena norėtų šventinę dieną nueiti su savo išrinktuoju į restoraną rankose laikydama didžiulę gėlių puokštę...

Kaip matai, tereikia tik šiek tiek išmonės bei pastangų, ir tavo mergina bus pati laimingiausia pasaulyje, o kartu su ja – ir tu.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

               

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal
Nuotraukos 1 - 10 iš 19   <<< 1 2 >>>
Atgal
Atsitiktinės gairės:    Pagonybė (3)    Vestuvės (16)    Sel (10)    Atleidimo svarba (2)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Žemgrobiai (6)    Mistika (9)    Renginiai (31)    Sodininkystė (22)    Jausmai (27)    Mokykla be narkotikų (20)    Tiškevičiai (18)    Interneto dienoraščiai (2)    Dažasvydis (3)    Bendruomenės (158)    Liberalai demokratai (3)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Logistika (12)    Kailiniai (15)    Drakonai (36)    Šatrija (4)    Biologija (222)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Bučiniai (31)    Švietimas (1281)    Visuotinė istorija (44)    Kūdikio maitinimas (3)    Anglų kalba (35)    SSL sertifikatai (6)    Katarai (2)    Kino kritika (10)    Tinklapiai (13)    Chemija (5)    Laikrodžiai (3)    Šventės (117)    Skamp (16)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Vaizdo kortos (3)    Kelnaitės (2)    Krikščionybė (135)    Vabzdžiai (5)    Siamo katės (2)    Turizmas (151)    Linux/Unix (34)    Lietuvių valgiai (28)    Užgavėnes (9)    Žmogaus klonavimas (2)    Meino meškėnas (2)    Skirmantas Valiulis (32)
1. Romantiškiausi žmonės pasaulyje (1 dalis)
2. Ar žinote, kad ir vyrai būna romantiški?
3. 200 romantiškiausių pasaulio filmų
4. 21 amžiaus romantika
5. Gamtos žmogaus romantika
6. Romantikas jau 60 metų kasryt žmonai ant pagalvės palieka rožę
7. Kaip suplanuoti romantišką išvyką
8. Romantiški filmai kenkia tikrai meilei
9. Kalnų romantika atspari krizei
10. Kuo maitinti romantiką?
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!