LT   EN   RU  
2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Šachmatai
  Sportas > Šachmatai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-29
Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas"
Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas" yra visuomeninė pelno nesiekianti organizacija, kuri vienija daugumą Plungės rajono šachmatininkų ir koordinuoja šachmatų veiklą rajone.

PVŠK "Bokštas" yra Lietuvos šachmatų federacijos narys.

Klubo direktorius yra Lietuvos nusipelnęs treneris, Plungės rajono garbės pilietis, Plungės sporto mokyklos šachmatų treneris bei tarptautinių šachmatų turnyrų "Plungė'XX" organizatorius Vitalius Vladas Andriušaitis.

Renginiai

Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas" kasmet organizuoja tarptautinius šachmatų turnyrus "Plungė'XX", kuriuose yra dalyvavę šachmatininkai iš JAV, Rusijos, Austrijos, Vokietijos, Anglijos, Norvegijos, Ukrainos, Baltarusijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Moldovos, Lenkijos, Estijos, Latvijos bei, žinoma, Lietuvos. Šį turnyrą nuolat remia Plungės rajono savivaldybė ir AB "Linų audiniai".

Klubas taip pat kasmet organizuoja Plungės rajono suaugusiųjų asmenines pirmenybes, šeimų komandų pirmenybes, šventinius "žaibo" turnyrus bei kitas įvairias varžybas. Be to, organizuojamos vaikų vasaros treniruočių stovyklas, įvairūs mačai bei simultanai su tarptautiniais didmeistriais.

Informacija

Dėl Jus dominančios informacijos galite kreiptis:

Telefonas:
+370 448 53944
Adresas:
Vytauto g. 7, LT-5640 Plungė, Lithuania
El. paštas:
bokstas@plunge.omnitel.net

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Krišnaizmas (3)    Civilinė sauga (7)    Vandens slidės (2)    Interneto komentarai (2)    Dektinė (2)    Apatinis trikotažas (17)    Hip hop dance (4)    Šunys (67)    Runkeliai (18)    Šunų veislės (52)    Netolerancija (6)    Foje (3)    Viešieji ryšiai (20)    Procesoriai (28)    Pagonybė (3)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Bitė (5)    Romas (3)    Homeopatija (5)    Avalynė (7)    Psichiatrija (64)    Dažasvydis (3)    Žmogaus teisės (52)    Roko muzikos grupės (10)    Psichologija (89)    Kriptografija (3)    Specialiosios tarnybos (36)    Žemės ūkis (33)    Erotiniai šokiai (23)    Vaiduokliai (23)    Konditerija (10)    Metalistai (8)    Vadovavimas (185)    Kaimo turizmas (5)    Lobių ieškotojai (3)    Elektronika (8)    Partizanai (12)    NSO (33)    Religija ir tikėjimai (315)    Telekomunikacijos (188)    Skundai (22)    Jautis (7)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Arkliai (12)    Viešnia iš ateities (2)    Matematika (2)    Variakojis (11)    Anglų kalba (35)    TELE-2 (7)    Atleidimo svarba (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!