LT   EN   RU  
2020 m. liepos 8 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Šachmatai
  Sportas > Šachmatai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-29
Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas"
Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas" yra visuomeninė pelno nesiekianti organizacija, kuri vienija daugumą Plungės rajono šachmatininkų ir koordinuoja šachmatų veiklą rajone.

PVŠK "Bokštas" yra Lietuvos šachmatų federacijos narys.

Klubo direktorius yra Lietuvos nusipelnęs treneris, Plungės rajono garbės pilietis, Plungės sporto mokyklos šachmatų treneris bei tarptautinių šachmatų turnyrų "Plungė'XX" organizatorius Vitalius Vladas Andriušaitis.

Renginiai

Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas" kasmet organizuoja tarptautinius šachmatų turnyrus "Plungė'XX", kuriuose yra dalyvavę šachmatininkai iš JAV, Rusijos, Austrijos, Vokietijos, Anglijos, Norvegijos, Ukrainos, Baltarusijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Moldovos, Lenkijos, Estijos, Latvijos bei, žinoma, Lietuvos. Šį turnyrą nuolat remia Plungės rajono savivaldybė ir AB "Linų audiniai".

Klubas taip pat kasmet organizuoja Plungės rajono suaugusiųjų asmenines pirmenybes, šeimų komandų pirmenybes, šventinius "žaibo" turnyrus bei kitas įvairias varžybas. Be to, organizuojamos vaikų vasaros treniruočių stovyklas, įvairūs mačai bei simultanai su tarptautiniais didmeistriais.

Informacija

Dėl Jus dominančios informacijos galite kreiptis:

Telefonas:
+370 448 53944
Adresas:
Vytauto g. 7, LT-5640 Plungė, Lithuania
El. paštas:
bokstas@plunge.omnitel.net

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pankiškos muzikos grupės (15)    Romas Kalanta (4)    Krašto apsauga (27)    Partijos (41)    Kačių veislės (25)    Krikščionybė (135)    Jautis (2)    Sekimas ir privatumas (12)    Erotiniai šokiai (23)    Prokuratūra (4)    Opel (4)    Klubai (5)    Kompiuterių virusai (52)    Priklausomybė (3)    Garso ir vaizdo technika (2)    Augalai (8)    Vytautas Bogušis (12)    Taksas (2)    Elektronika (8)    Literatūra (239)    Reklama internete (18)    Matematika (2)    LNK (2)    Architektūra (11)    Bankinės technologijos (11)    Akvariumai (58)    Skaneriai (5)    Partizanai (12)    Radvilos (32)    Išpažintis (16)    Paukščių gripas (21)    Dažasvydis (3)    Skorpionas (7)    Rašytojai (11)    Bibilija (10)    Vaistai (15)    Ekologiški produktai (2)    Teatrai (21)    Ekonomika (5)    Atleidimas (4)    Aerobika (3)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Budizmas (73)    Mama ir vaikas (48)    Tatuiruotės (7)    Laikrodžiai (3)    Kovos menai (72)    Užgavėnes (9)    Zigmas Vaišvila (10)    Narkotikai (97)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!