LT   EN   RU  
2021 m. vasario 26 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Šachmatai
  Sportas > Šachmatai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-02-01
Apie leidinį "Šachmatiją"
Pirmuoju "Šachmatijos" žurnalo puslapiu, pirmuoju straipsniu prasideda įdomi Jūsų kelionė po šachmatų šalį. Kelionės vadovu Jums ištikimai tarnaus naujasis mūsų informacinis leidinys "Šachmatija". Jo puslapiai atskleis naujo pasaulio paslaptis ir nepakartojamą jo grožį. Šis leidinys skiriamas Jums - šachmatų kompozicijos mėgėjai. Manome, kad jis taps ištikimu ir įdomiu Jūsų laisvalaikio draugu.

Leidinių, skirtų šachmatų kompozicijai, Lietuvoje nėra. Užsienyje išleisti leidiniai į Lietuvą patenka atsitiktinai. Naujų knygų apie šachmatų kompoziciją neturime. Informacija nepasiekia kompozicijų mėgėjų, nes nėra galimybių ją perduoti.

"Šachmatijos" tikslas - įveikti šias kliūtis. Leidinio puslapiuose skaitytojai ras informacijos apie šachmatų kompoziciją iš viso pasaulio, bus publikuojami įvairūs teoriniai straipsniai, geriausių kompozicijų pavyzdžiai, supažindinsime su naujomis knygomis pas mus ir užsienyje. Daug kompozicijų paslapčių sužinos pradedantieji. Nuolat vyks sprendimo ir kompozicijų sudarymo konkursai. Supažindinsime su užsienyje organizuojamais konkursais ir jų geriausiomis kompozicijomis.

Kompozitorių sąjunga tiki, kad šis leidinys sutelks visas Lietuvos šachmatų kompozicijos mėgėjų jėgas ir padės kelti jų meistriškumą.

Kviečiame visus skaitytojus aktyviai dalyvauti "Šachmatijos" leidybos darbe.

Siųskite savo pasiūlymus, pastabas, pageidavimus, straipsnius, kompozicijas, komentarus. Tikimės glaudaus bendradarbiavimo.

Redakcijos vardu A. Vilkauskas

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gender Loops (6)    Interneto tinklai (4)    Žuvys (7)    Atleidimo svarba (2)    Operacinės sistemos (50)    Konspiracija (2)    Ekologiškas maistas (2)    Šatrija (4)    Kelionių įspūdžiai (26)    Užsienyje (2)    Prevencija (14)    Vaiko sveikata (8)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Lobiai (12)    Simbolika (2)    Mergelė (7)    Priklausomybė (3)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Vandenis (7)    Netolerancija (6)    Logistika (12)    Dailė (34)    Skamp (16)    Kaukazo aviganis (2)    Prezidento rinkimai (6)    Vaizdo kortos (3)    Moterims (34)    Mokesčiai (8)    Telekomunikacijos (188)    Komunikacija (166)    Sportas (8)    Darbo partija (4)    Omnitel (12)    Žemgrobiai (6)    Liberalai demokratai (3)    Katės (33)    Geografija (22)    Helouvynas (7)    Bučiniai (31)    Įžymūs žmonės (68)    Archeologija (42)    Monitoriai (11)    Atmintis (4)    Draugystė (10)    Kreditai (2)    P2P tinklai (2)    Arbata (10)    Erich Fromm (5)    Firmos (12)    Parašiutizmas (15)
1. Garis Kasparovas - didysis šachmatų genijus
2. Šachmatai Lietuvoje (Istorinė apybraiža)
3. Žaidimo istorija
4. Tarptautinė šachmatų diena
5. Plungės visuomeninis šachmatų klubas "Bokštas"
6. Korespondenciniai šachmatai Lietuvoje ir tarptautinėje arenoje
7. Projektas "DARK CHESS"
8. Kompiuteris - prie šachmatų lentos
9. Šachmatų kompozicijos pagrindai
10. Šachmatų klubas "Margiris"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!