LT   EN   RU  
2022 m. sausio 19 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Shidokan
  Sportas > Kovos menai > Shidokan
Shidokan taisyklės
Lankomumo reitingas

Kovos vyksta ringe. Kovojant pagal BARE KNUCLE, susikibimas leidžiamas iki 3 sekundžių, per kurias galima smūgiuoti keliais ar padaryti metimą. Atlikus metimą, toliau galima kovoti 5 sekundes atliekant skausmingus veiksmus. Kovojant pagal GRAPPLING, susikibus galima kovoti iki 30 sekundžių, jei per tą laiką įvykdytas metimas ar pakirtimas, skiriamas dar 30 sekundžių limitas smaugimo ar skausmingam veiksmui atlikti. Kovotojams leidžiama naudoti JU-JITSU veiksmus, taip pat sprando laužimą dviem rankom. Profesionalų kovos rengiamos komerciniuose turnyruose ir kovotojas gali per dieną kovoti tik vieną kovą. Pasaulio čempionate kovojant tik pagal trikovinį variantą (3*3) leidžiama kovoti iki 5 kovų per dieną.

Shidokan principai
Lankomumo reitingas

Išlaikyk samurajaus dvasią. Tobulink savo charakterį. Treniruokis pagal savo jėgas. Būk ramus ir greitas, kuklus ir mandagus. Gyvenk paprastai, rūpinkis savo sveikata. Mylėk visus. Niekada neiešok kovos.

Kovinių menų principai
Lankomumo reitingas

Santykiai tarp žmonių turi remtis išmintimi ir ištikimybe. Pažink save, gerbk ir mylėk vyresnius, nepamiršk protevių, rūpinkis silpnesniais ir jaunesniais. Naudokis visomis geriausiomis gamtos savybėmis. Plėtok ir tirk kiekvieną jausmą. Už gera mokėk geru, teisingumu už bloga. Stenkis visame matyti gyva. Ko nelinki sau, to nedaryk kitiems.

  Komentarų: 2
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!