LT   EN   RU  
2021 m. gruodžio 8 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Siemens
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > Siemens
Pirmas aparatas iš Siemens 3G tinklams
Lankomumo reitingas

Kompanija Siemens Mobile šiais metais ketina pristatyti 15 naujų modelių telefonų. Pirmieji žingsniai bus žengti pristatant kol kas vienintelį aparatą 3G tinklams – SXG75. UMTS – komunikatorius turi 2,2" LCD ekraną su 240 x 30 taškų ir 265 tūkstančiais spalvų, integruotas GPS modulis, 2 mega pikselių kamerą foto – nuotraukoms ir vaizdams, dar vieną kamerą video skambučiams. Taip pat aparatas turi įmontuotą FM – tiunerį ir MP3 rinkmenų palaikymą. Žodžiu, niekuo neišsiskiriantis mobilusis telefonas.

  Komentarų: 4
Siemens: trys nauji A – Series modeliai
Lankomumo reitingas

Kompanija Siemens pranešė apie tris naujus A - Serijos modelius – AX75, A75 ir a70. Seniausia naujiena – AX75, kuris turėtų pasirodyti 2005 metų birželio mėnesį. Šis modelis 3 – diapazonų (GSM 900/1800/1900), turi 128 x 128 CSTN SK monitorius, jame atsispindi 65 K spalvos, 1, 5 Mb naudojama atmintis. Siemens AX75 apimtys – 106 x 47 x 18 mm, svoris 76 gramai. Bus išleisti trys telefono korpuso spalviniai variantai Ice Blue ir Cream Stone. Papildomos aksesuaro detalės: telefonui gali tarnauti prijungiama kamera QuickPick Kamera IQP – 500, stalinis įkrovimo įtaisas Desk top Charger EDS – 600 ir...

Siemens M75 – dar viena naujiena aktyviam gyvenimo būdui?
Lankomumo reitingas

Interneto tinkle atsirado gandai, kad greitai pasirodys naujas telefonas – Siemens M75. Raidės "M" telefonas iš kompanijos Siemens, skirtas žmonėms, kurie gyvena aktyvų gyvenimą. Toks ir yra telefonas Siemens M65. Kas mūsų laukia paaiškės 3GSM Kongrese, kuris vyks Kanaruose.

  Komentarų: 2
CeBIT 2005 naujienos: Sulenkiamas Siemens CF75 EDGE telefonas
Lankomumo reitingas

CF75 - naujas stilingas sulenkiamas mobilusis telefonas, pasižymintis šiaip jau Siemens nebūdingu sulenkiamu korpusu. Aparatas turi kokybišką mikrofoną ir patogų valdymą – tam naudojamas navigacijos klavišas ir du dažnai naudojamų funkcijų „karštieji klavišai“. Paslaugoms – tokioms, Push-to-Talk (PTT), įdiegtas papildomas mygtukas. Ir išorinis (128 х 160 pikselių), ir vidinis (96 х 48) displėjai – spalvoti, tačiau pagal nuostatos pagal nutylėjimą numato, kad išoriniame ekrane bus rodomas pilkas paveikslėlis su strėlikes turinčio laikrodžio paveikslėliu. Telefonas veikia GSM 900/1800/1900 MHz dažniuose, palaiko...

"Siemens" parduoda daugiau mobiliųjų telefonų
Lankomumo reitingas

Vokietijos elektronikos prietaisų gamintojos "Siemens" mobiliojo ryšio padalinio vadovas pareiškė, kad per rugsėjį pasibaigsiančius šiuos finansinius metus, palyginti su praėjusiais, bendrovė tikisi mobiliųjų telefonų pardavimus padidinti 15-20 proc. Iki pirmos rugpjūčio savaitės "Siemens" pardavė 33 mln. mobiliųjų telefonų - tiek pat, kiek per visus 2001-2002 finansinius metus. Iki šių finansinių metų pabaigos rugsėjo 30 dieną "Siemens" turėtų parduoti 38-39 mln. mobiliųjų telefonų. Dėl sąnaudų mažinimo, kuriuo tikimasi sutaupyti papildomą 1 mlrd. eurų ir sustabdyti pajamų nuosmukį, per kitus dvylika mėnesių "Siemens" mobiliojo ryšio padalinys panaikins apie 2,3 tūkst. darbo vietų.

SIEMENS S35i
Lankomumo reitingas

Šis telefonas - tai plačiausių galimybių laiko planavimo priemonė, kuri primins visus svarbius dalykus. Ne tik susitikimus su potencialiais klientais, bet ir tavo vestuvių metines - nepamiršk nupirkti gėlių! Su patogia WAP naršykle - visas mobiliojo interneto pasaulis po ranka. Ne tik naujienos, el-paštas, bet ir el. Parduotuvės, biržos ir banko operacijos (priklauso nuo ryšio paslaugos tiekėjo). S35I tikrai nesiskundžia moderniausių funkcijų trūkumu. Numerio rinkimas balsu, vibracinis skambutis, vidinis modemas su infraraudonųjų spindulių sąsaja, ištverminga ličio jonų baterija ir 7 eilučių grafinis ekranas - tavo paslaugoms. Pažiūrėk - visa tai tilpo elegantiškame šiuolaikinio dizaino korpuse. Verslo klasės dydis. Be priekaištų.

   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!