LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Skaitmeninė TV
  Technologijos > Vaizdo technologijos > Skaitmeninė TV
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-11-28
"ICG kompiuteriai" pradeda prekiauti ir skaitmeniniais televizoriais

UAB "Innovation Computer Group" (toliau – ICG), žinomas kaip mažmeninės prekybos skaitmenine technika tinklas, šių metų lapkričio mėnesį įgyvendino savo planus skaitmeninius televizorius prijungti prie savo skaitmeninės technikos prekių asortimento. Šia proga ICG savo klientams pasiūlė kompleksinį sprendimą - už ypač žemą kainą įsigyti žymiausių gamintojų skaitmeninius televizorius bei nekenkiant aplinkai atsikratyti senais kineskopiniais televizoriais.

Nuo šių metų lapkričio mėnesio prekybos skaitmenine technika tinklas "ICG kompiuteriai" savo klientams pasiūlė ypatingai aukšta vaizdo kokybe pasižyminčius skystųjų kristalų (LCD) bei plazminius televizorius. ICG salonuose siūlomi žymiausių gamintojų skaitmeniniai televizoriai savo vaizdo kokybe, mažomis energijos sąnaudomis bei kompaktišku dizainu yra gerokai pranašesni už senus kineskopinius televizorius.

"Kadangi "ICG kompiuteriai" įsikūrė kaip prekybos skaitmenine technika tinklas, atsiradus galimybei Lietuvoje prekiauti skaitmeniniais televizoriais, mūsų bendrovė pradėjo svarstyti tokios prekybos perspektyvas. Šiandien galime pasidžiaugti, kad nuo lapkričio mėnesio tapome visos skaitmeninės technikos pardavėjais. Naujos mūsų prekių linijos - skaitmeninių televizorių įvedimo proga, savo klientams norėjome pasiūlyti kažką ypatingo, todėl priėmėme kompleksinį sprendimą – siūlome už ypač žemą kainą įsigyti naujos kartos skaitmeninį televizorių, saugiai atsikratyti senu kineskopiniu televizoriumi ir taip sutaupyti pinigus" - sako bendrovės komercijos direktorius Marius Butauskas.

Daugiau kaip mėnesį ICG prekybos salonuose vykdoma akcija "Atnešk seną televizorių ir sutaupyk", kurios metu į bet kurį ICG saloną visoje Lietuvoje atnešus seną televizorių, naują skaitmeninį televizorių galima įsigyti be 18 procentų pridėtinės vertės mokesčio (PVM). Vykdydami tokį senų kineskopinių televizorių surinkimą, "ICG kompiuteriai" ne tik pirmą kartą Lietuvoje suteikia tokio dydžio nuolaidą skaitmeniniams televizoriams, bet ir laikosi Europos Sąjungos (ES) keliamų atliekų surinkimo reikalavimų bei apsaugo aplinką nuo kineskopiniuose televizoriuose esančių kenksmingų medžiagų – "ICG siekia, kad panaudoti kineskopiniai televizoriai nebūtų metami į buitinėms atliekoms skirtas vietas, nes jų monitoriuose esančios pavojingos cheminės medžiagos sąvartynuose patenka į gruntą, o gruntiniais vandenimis - į aplinką" - sako bendrovės komercijos direktorius Marius Butauskas.

UAB "Innovation Computer Group" yra viena sparčiausiai augančių IT bendrovių Baltijos šalyse. 2006 m. planuojama bendrovės apyvarta - 38 mln. litų, tai beveik dvigubai daugiau nei 2005 m. ICG apyvarta, kuri siekė 21 mln. litų. Spartų bendrovės pastarųjų metų augimą daugiausia lėmė sėkmingos investicijos į darbuotojų motyvavimo sistemų diegimą ir aktyvi bei unifikuota marketingo komunikacija.

Oficialus "ICG kompiuterių" tinklapis: www.ICG.lt; wap.icg.lt

Kontaktinis asmuo:
Marius Butauskas
„ICG kompiuteriai“ komercijos direktorius

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Savižudybė (12)    Šunys (67)    Savivaldybių rinkimai (9)    Ekonomika (5)    Krikščionybė (135)    Egiptas (24)    Simbolika (2)    Žuvys (7)    Vitaminai (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Kulinarija (181)    Mokesčiai (8)    Nusikaltimai (6)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Monitoriai (11)    AMD (3)    Arbata (10)    Pagonybė (3)    Skirmantas Valiulis (32)    Išpažintis (16)    Egzorcizmas (11)    Bitė (5)    Kovo 11 (4)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Aerobika (3)    Prezidento rinkimai (6)    Erich Fromm (5)    Likeris (2)    Kačių veislės (25)    Katės (33)    Vokiečių aviganis (2)    Katalikybė (49)    Chiromantija (3)    Valdas Adamkus (11)    Spausdintuvai (12)    Tatuiruotės (7)    Grybai (3)    P2P tinklai (2)    Susitaikymas (9)    Žinių visuomenė (14)    Depresija (29)    Laikrodžiai (3)    Bildukai (3)    Užgavėnes (9)    Istorija (154)    Šalys (61)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Šventės (117)    Kelionių organizatoriai (6)    Ekonomika (259)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!