LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Nepasitikėk žmogum, kuriam viskas atrodo gera, taip pat žmogum, kuris viską laiko blogu, o visų labiausiai - žmogumi, kuris į viską žiūri abejingai.
J. K. Lavateris
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Spausdintuvai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriai > Spausdintuvai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-26 Spausdinti Spausdinti
Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2350

Spausdintuvas yra skirtas nedideliems biurams ir grafikos specialistams, norintiems viename įrenginyje turėti aukštos kokybės spalvinį ir greitą vienspalvį spausdintuvą. Jis dirba 4 spalvinių ir 17 vienspalvių spaudų per minutę greičiu, suderintas darbui su įvairiomis operacinėmis sistemomis. Spausdintuvas turi naują Crown X valdiklį. Sąsajų ir spausdinimo protokolų gausa, platus pagalbinių programų rinkinys suteikia plačias valdymo galimybes. Spausdintuvas turi 2 spausdinimo režimus: „Halftone“ skirtą tekstams ir paprastai grafikai ir „Photo ART“ skirtą nuotraukoms ir meninei grafikai spausdinti. Nors spausdintuvo galimybės ženkliai didesnės, jo eksploatacinės išlaidos nesiskiria nuo kitų šios klasės spausdintuvų.

Pristatydama naują magicolor mc 2350 modelį Minolta-QMS praplečia pripažinimą pelniusių magicolor 2300 serijos spausdintuvų galimybes. Magicolor 2350 – tai nedideliems biurams, grafikos specialistams ir asmeniniam naudojimui skirtas įrenginys, leidžiantis spausdinti iš įvairių operacinių sistemų. Įdiegtas naujos kartos Minolta-QMS Crown X spausdintuvo valdiklis, pasižymintis didesne duomenų apdorojimo bei tinklo sąsajos veikimo sparta, mažiau veiksmų reikalaujančiu spausdintuvo valdymu, automatiniu atminties nustatymu bei suglaudinimu.

Naujasis modeliis pagamintas to paties kaip ir magicolor 2300 DeskLaser spausdinimo mechanizmo pagrindu ir yra mažesnis nei daugelis kompiuterių monitorių. Šis spausdintuvai geriausiu kokybiniu režimu gali spausdinti 4 spalvinių ir 17 vienspalvių kopijų per minutę greičiu.

Magicolor 2350 sukurtas kaip alternatyva nespalviniams biuro lazeriniams spausdintuvams įvairialypėms biuro operacinėms aplinkoms. Spausdintuvas gali spausdinti PostScript 3, PCL6 ir PDF kalbomis, jis pateikiamas su standartine "Ethernet" tinklo plokšte,lengvai jungiamas į tinklą naudojant lygiagrečiają IEEE 1284, USB sąsajas.

Aukštos kokybės spaudinius magicolor 2350 gauti padeda juose naudojami technologiškai naujos kartos dažikliai. Naujuosius dažiklius sudaro ypatingai mažos identiškos formos dalelytės, gaunamos cheminiu būdu auginant grūdelius irpadedančios tiksliau ir kokybiškiau perteikti plonas linijas, įvairiaspalvius pustonius ir pan. Dažiklio sudėtyje esantis specialus vaškas pakeitė anksčiau spalvinio lazerinio spausdinimo procese naudotą alyvą, kuri dažnai išsiliedavo bandant transportuoti spausdintuvą, be to reikėdavo rūpintis jos keitimu ir pan.

Papildomi priedai leidžia padidinti popieriaus padavimo stalčių talpą, naudoti dvipusį spausdinimą.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mokesčiai (8)    Dažasvydis (3)    Bendravimas (743)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Optinis ryšys (12)    Sveikata (313)    Šokiai (56)    Striptizas (8)    Kulinarija (181)    Knygos (23)    Dvyniai (9)    Klaviatūros (11)    Gatvės šokiai (5)    Lotynų kalba (11)    Kinas (193)    Likeris (2)    Stilius (86)    Įdomybės (87)    Picerijos (4)    Kačių veislės (25)    Specialiosios tarnybos (36)    Psichologija (89)    Zigmas Vaišvila (10)    Miniatiūros (7)    Statyba (29)    Buto remontas (3)    Skorpionas (7)    Omnitel (12)    Lietuvoje (5)    Dailė (34)    Skamp (16)    Pirmoji meilė (3)    Kalėdos (12)    Kanapės (15)    Prevencija (14)    Interneto dienoraščiai (2)    Kino kritika (10)    Auklėjimas (7)    Erich Fromm (5)    Metalistai (8)    Klubai (5)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Susitaikymas (9)    Muzika (196)    Monitoriai (11)    Hipiai (9)    Intel (6)    Darbdaviai (10)    Opijatai (13)    Nešiojami kompiuteriai (12)
1. Lazerinis Canon LBP5200 spausdintuvas
2. Popierius biurams Xerox PerfectPrint
3. Lazerinis spausdintuvas PagePro 1300W
4. Lazerinis spausdintuvas PagePro 1350W
5. Lazerinis spausdintuvas Page Pro 9100
6. Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2300DL
7. Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2300W
8. Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 5430DL
9. Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 3100
10. Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 7300
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!