LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sportas
  Sportas
R.Rumšas finišavo 45-as, o Lampres lyderis beviliškai atsiliko
Lankomumo reitingas

Prestižinėse 199,5 km lenktynėse Belgijoje Fleche Wallonne Raimondas Rumšas finišavo 45-oje vietoje nuo nugalėtojo ispano Igorio Astarloa atsilikęs 2'16". Raimondas pasirodė geriausiai iš Lampres komandos. Komandos lyderis Francesco Casagrande atsiliko net 11 minučių.

  Komentarų: 1
Čempionų lyga: Man Utd - Real 4:3
Lankomumo reitingas

Čempionų lygos 1/4 finalo atsakomosios rungtynės: Manchester United - Real Madrid 4:3 Pirmos rungtynės 1:3. Manchester United: 43'Ruud van Nistelrooy, 52'Ivan Helguera į savo vartus, 71', 84'David Beckham. Real Madrid: 12', 50' 59'Ronaldo. Komandos sudėtys: Manchester United: 1-Fabien Barthez; 27-Mikael Silvestre (3-Philip Neville 79), 24-Wes Brown, 6-Rio Ferdinand, 22-John O'Shea; 11-Ryan Giggs, 16-Roy Keane (Quinton Fortune 82), 8-Nicky Butt, 4-Juan Sebastian Veron (7-David Beckham 63); 22-Ole Gunnar Solskjaer, 10-Ruud van Nistelrooy.

  Komentarų: 1
M.Sabaliauskas ketvirtas pirmame etape Italijoje
Lankomumo reitingas

Šiaurės Italijoje prasidėjusių Giro del Trentino lenktynių pirmame 170,5 km etape Marius Sabaliauskas iš Italijos komandos Saeco finišavo ketvirtas. Lenktynes laimėjo 11 mėnesių dėl diskvalifikacijos už dopingo vartojimą praleidęs Stefano Garzelli. Jis finiše aplenkė tris kartu su juo pabėgusius dviratininkus italą Gilberto Simoni (Saeco), slovėną Tadej Valjavecą ir Marių Sabaliauską. Likus apie 25 km iki finišo nuo pagrindinės grupės pabėgo 5 dviratininkai, iš kurių vienas vėliau atsiliko. Persvara nuo pelotono tuo metu jau siekė apie apie 1'15'. Likus iki finišo 500 metrų, spurtą pradėjo Sabaliauskas, tačiau varžovai finiše jį aplenkė.

  Komentarų: 2
UEFA taurė: Porto derbis neįvyks
Lankomumo reitingas

UEFA taurės atsakomosios pusfinalio rungtynės: Lazio - Porto 0:0. Pirmas mačas 1:4. Blankiai žaidę romėnai nesugebėjo sukurti pavojaus prie portugalų vartų. Bene vienitelė proga buvo 57' skirtas 11 m. baudinys, tačiau C.Lopezo smūgį atrėmė Porto vartininkas V.Baia. Jankauskas žaidė tik nuo 85 minutės, pakeitęs Derlei. Kitame pusfinalyje Glazgo Celtic svečiuose nugalėjo Porto Boavistą 1:0. Įvartį 79' pelnė H.Larssonas. Pirmos rungtynės 1:1. Finale Sevilijoje žais Porto - Celtic.

ULEB taurė Pamesai
Lankomumo reitingas

Stebint 9,000 žiūrovų Valensijoje sužaistos antrosios ULEB taurės finalo rungtynės: Pamesa - Krka 78:76. Pirmas rungtynes 90:78 svečiuose taip pat buvo laimėję ispanai. Pamesa Valencia: Tomaševičius 28 taškai + 11 kamuolių + 5 perdavimai, Oberto 13 Krka: Arnold 20, Duščak 13. Finalo MVP išrinktas serbas D.Tomaševičius.

  Komentarų: 1
Krepšinio šou kuria ir šokėjos
Lankomumo reitingas

Kone pirmosios krepšinio aistruolius linksminti pradėjo Klaipėdos universiteto ritminės gimnastikos studentės. Prieš 7 metus merginas į grupę subūrė Klaipėdos universiteto ritminės gimnastikos dėstytoja Bronė Švitrienė. "Pastebėjau, kad tarp studenčių yra gabių merginų, galinčių užs Šimti ne vien ritmine gimnastika. Atrinkau gabiausias, prisimena Švitrienė. - Pirmas mūsų pasirodymas vyko universitete. Ten paneles pastebėjo Klaipėdos krepšinio klubo "Neptūnas" vadovai ir pakvietė šokti per varžybų pertraukas". Po sėkmingo debiuto klaipėdietės sulaukdavo vis daugiau pasiūlymų, jos pirmosios dalyvavo LKL "ėvaigždžių dienoje". Tobulindama judesius ir siekdama geresnių rezultatų, šokių grupės vadovė atrinko geriausias merginas: "Galvojau apie perspektyvą ir nusprendžiau, kad grupėje turi likti tik gabios,...

 Jurgita Sausaitytė   Komentarų: 2
Kompiuteris - prie šachmatų lentos
Lankomumo reitingas

1997 m. pralošęs šachmatų mačą kompiuteriui Deep Blue, geriausias pasaulio šachmatininkas Garis Kasparovas pasibaisėjęs susiėmė už galvos. Tai buvo skausmingas bedvasės "geležies" akibrokštas žmogaus mąstymo galiai. 2003 m. jam pavyko pasiekti sunkias lygiąsias prieš kitą šachmatų programą - Deep Junior. Nepaisant to, dabar jis šneka, kad kompiuteriai šachmatams suteiks naują gyvenimą ir net patys šachmatai virs nauju žaidimu. Kodėl? Visa tai G. Kasparovas aiškina NewScientist žurnalo korespondentui Willui Knightui. Kodėl tiek daug dėmesio skiriate šachmatų žaidimui su kompiuteriu? - Nuo pat mažumės maniau, kad privalau pirmauti tarp tų žaidėjų, kurie tobulina šachmatus, o jie, mano supratimu, tampriai susiję su kompiuterine...

Jauni F-1 pilotai - problema?
Lankomumo reitingas

Paskutiniais metais į "Formulę-1" patenka vis daugiau pilotų, kurie negali pasigirti rimtais pasiekimais F-3 ar F-3000 lenktynėse. Jie patenka į F-1 stambių remėjų pagalba, bet ar taip turi būti? Ne paslaptis, jog šiais laikas F-1 lenktynininko superlicencija yra kone formalumas, nes ją gauna kiekvienas pretendentas į F-1 piloto vietą. Bet juk "Formulė-1" yra aukščiausios klasės lenktynės, juose visuomet dalyvauja lenktynininkai-asmenybės, tikros žvaigždės, tokios, kaip: A.Ascari, J.M.Fangio, E.Fittipaldi, G.Hillas, N.Lauda, N.Mansellas, N.Piquet, A.Prostas, A.Senna, J.Stewartas, G.Villeneuve'as ir dar daugybė kitų.

 Arūnas Baratinskas   Komentarų: 26
Klaipėdos parašiutininkų klubas
Lankomumo reitingas

Klaipėdos Parašiutininkų Klubas yra jauna organizacija. 1997 metais klubą įkūrė keletas parašiutizmo naujokų, kurių karštą norą būti ore suprato Klaipėdos Aviaeskadrilės vadovai bei labiau patyrę parašiutininkai iš kitų Lietuvos klubų. Nuo pat klubo įkūrimo, prezidentu kasmet yra išrenkamas Viktoras Šišniauskas - lakūnas, bei parašiutų sporto instruktorius. Klubas turi mokomiesiems šuoliams reikalingą įrangą, visi klubo nariai įsigiję šiuolaikines sparno tipo parašiutų sistemas, pas mus nuolatos lankosi kolegos iš kitų Lietuvos bei užsienio klubų, o ir mūsų atstovai dažnai keliauja bei šokinėja kituose klubuose Lietuvoje bei svetur. Mūsų požiūris į parašiutizmą neapsiriboja vien sportinių rezultatų siekiu - klubas mums yra draugų ir...

  Komentarų: 2
Parašiutizmas Lietuvoje
Lankomumo reitingas

1937 m. gegužės 16 dieną Kaune vyko aviacijos šventė Lietuvos Aeroklubo dešimtmečiui paminėti. Kaip tik šiame renginyje į vieną būrį susirinko aktyviausi parašiutizmo entuziastai pademonstruoti žiūrovams savo sugebėjimų. Kaip rašo to meto spauda, Kauno aerodrome susirinko apie 50000 žiūrovų. Į šventę atvyko ir pats prezidentas A.Smetona. Įspūdingiausia šventės dalis buvo parašiutininkų pasirodymas. J.Steikūnas, išskleidęs parašiutą, staiga jį atkabino. Šiek tiek pakritęs, jis išskleidė antrąjį ir paskutinį parašiutą. Tai sulaukė audringos minios reakcijos. Tokie parodomieji šuoliai atliekami ir dabar, tačiau su trimis ir daugiau parašiutų. Paskutinis programos numeris buvo dešimties parašiutininkų šuolis iš 800 m. aukščio. Į padangę juos iškėlė šeši...

  Komentarų: 4

Ar sportuojate?

Nesportuoju

Retai

Vidutiniškai

Dažnai

Labai dažnai

Esu sportininkas

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!