LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Statyba
  Statyba
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-06-22
Žurnalas „Statyba ir architektūra“ informuoja apie SIA dešimtmetį

Šeštame š.m. žurnalo numeryje, atspausdintas vyriausiojo redaktoriaus Juozo Stražnicko straipsnis skirtas Statybos industrijos asociacijos dešimtmečiui.

„Statybos industrija šiandien – ištiesusi pečius, jaučianti savo vertę ir jėgą, pasirengusi iššūkiams ir turinti ambicijų mesti juos. Užteko tik pažvelgti į jos įmonių vadovų, specialistų veidus, pajusti jų nuotaiką“, rašo autorius ir pateikia pavyzdžių apie įmonių vadovus, kurie steigė bendras įmones, diegė naujausias technologijas, modernizavo įmones.

Publikacijoje paminėtas leidinys, kurį asociacija išleido savo dešimties metų jubiliejui. „Jo puslapiuose kiekvienos įmonės vadovas supažindina, ką per dešimtmetį pastatė, rekonstravo, kokias įdiegė technologijas savomis ir investuotojų iš užsienio gautomis , ką gamina, kuo didžiuojasi...“

„Rinkos ekonomika – nelengvas išbandymas. Žmogus svarbiausia. Net tas, kurio kelias tęsiasi Amžinybėje“. Nuoširdus priminimas apie Joną Pečiulį – inžinierių, įmonės vadovą, mirusį prieš metus. Netikėtai. Per anksti. Keturi puslapiai – nuotraukos, tekstas apie jį, kuris visus sutikusius apdalindavo savo gerąją šypsena“. Taip autorius įvertino asociacijos Vadovų veteranų klubo pastangas nepamiršti kolegos kuris kartu steigė asociaciją, daug metų vystė ir puoselėjo bendras veiklos idėjas.

Statybos industrijos asociacijos įmonių pavadinimuose dažnai kartojasi žodis „gelžbetonis“: „Alytaus gelžbetonis“, Kauno gelžbetonis“, „Ukmergės gelžbetonis“... „Simboliška. Šiandien jie stiprūs. Lyg gelžbetonis. Bet ne gelžbetoniai“, užbaigia straipsnį p. J. Stražnickas.

„Statyba ir architektūra“ 2004, Nr.6.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Elektronika (8)    Skinheadai (9)    Skirmantas Valiulis (32)    Operacinės sistemos (50)    Užgavėnes (9)    Mistika (446)    Akvariumai (58)    Pankai (6)    Grožio salonai (6)    Baikeriai (8)    Kandidatai į prezidentus (5)    Poltergeistai (2)    2009 metų horoskopas (15)    Filatelija (11)    Politikai (183)    Gatvės šokiai (5)    Subkultūros (99)    Skandalai (476)    Siemens (6)    Spauda (3)    Viešieji ryšiai (20)    Šventasis Kazimieras (2)    Krikščionys demokratai (3)    Leo LT (12)    Meino meškėnas (2)    Klubai (5)    Tadas Blinda (10)    Kalbos kultūra (39)    Velykos (10)    Feng šui (7)    Mokykla be narkotikų (20)    Vandens slidės (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Metalinės muzikos grupės (8)    Geografija (22)    Kriptografija (3)    Kovo 8 (3)    Sportas (180)    Meninė gimnastika (14)    Laikrodžiai (3)    Kreditai (2)    Barai (7)    Fotografija (17)    Teisėtvarka (24)    Sony Ericcson (40)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Kokainas (6)    Narkotikai (97)    Skolininkai (12)    Pasakos (60)
1. Sostinės Lazdynų seniūnijoje planuojamų darbų prioritetus lėmė gyventojų nuomonė
2. Betoninės Lenkijos kelių dangos
3. Kompozitinės medienos-betono perdangos
4. Lietuvos gelžbetonio pramonė
5. Statybinės įmonės veiklos organizavimas
6. Sąmatų sudarymas internete - SESWEB
7. Vilniaus plėtra
8. Techninės dokumentacijos tvarkymas statinių projektavimo organizacijoje
9. Užgydytos Žvėryno tilto žaizdos
10. Laiptai ir metalas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!