LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Statyba
  Statyba
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-24
Tarptautinių prekybos rūmų ICC Lietuva informacija

Gerbiami verslo atstovai, Tarptautiniai prekybos rūmai ICC Lietuva (ICC Lietuva) organizuoja Lietuvos verslininkų delegaciją, kuri lydės Lietuvos Respublikos Ministrą Pirmininką, jo vizito Japonijoje metu. Lietuvos verslininkų delegacijos vizitas vyks 2005 m. liepos 3 – 10 d. Ekonominiai ir kultūriniai renginiai planuojami Nagoya (Aichi prefektūra), Toyohachi, Tokyo.

Daugiau apie šį vizitą, jo programą ir tikslus galima paskaityti ICC Lietuva internetiniame puslapyje: www.tprl.lt/vizitai (Japonija).

Vizito darbotvarkė bus pildoma ir tikslinama, atsižvelgiant į Lietuvos verslininkų delegacijos narių poreikius. Laukiame Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų šiuo klausimu.

Susidomėjusius galimybe dalyvauti vizite į Japoniją, kviečiame stebėti informaciją ICC Lietuva internetiniame puslapyje: www.tprl.lt/vizitai (Japonija), kuri bus atnaujinama ir papildoma. Iki š.m. gegužės 24 d. tikimės sulaukti jūsų komentarų ir atsakymų, kuriuos galite surašyti ICC Lietuva internetiniame puslapyje www.tprl.lt/vizitai (Japonija. Paspaudus žymą "REGISTRACIJA"), bei užpildyti vizito dalyvio registracijos anketą.

Nepriklausomai nuo Jūsų sprendimo dėl dalyvavimo vizite, mums būtų naudinga sulaukti jūsų klausimų ir interesų susijusių su darbu Japonijos rinkoje, o taip pat dėl bendradarbiavimo su Japonijos rinkos atstovais. Jūsų išsakytą problematiką ir klausimus ICC Lietuva pristatys Japonijos atstovams. Vietų skaičius ribotas.

Su pagarba,

Lauras Gaisrys

Generalinio direktoriaus pavaduotojas
ICC Lietuva
Tel.: 8 5 212 1111,
Faksas: 8 5 212 2621.

l.gaisrys@tprl.lt
www.tprl.lt, www.iccwbo.org

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Leo LT (12)    Vilius Navickas (2)    Bitė (5)    Meino meškėnas (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Rinkimai (23)    Žindymas (14)    Dažasvydis (3)    TV3 (4)    Policija (2)    Dalia Grybauskaitė (16)    Procesoriai (28)    Aukštasis mokslas (13)    MTV (5)    Naujieji metai (12)    Bankrotas (2)    Ekonomika (5)    Partijos (41)    Įžymūs žmonės (68)    Teisėtvarka (24)    Imtynės (29)    Lobių ieškotojai (3)    Masonai (7)    Televizija (17)    Kelionių pasiūlymai (7)    Velniai (9)    Simbolika (2)    Monitoriai (11)    Joninės (6)    Rokeriai (3)    Pramogos (191)    Lotynų šokiai (5)    Mistika (446)    Mada (4)    Seimo rinkimai (4)    Šunys (67)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Teisė (61)    Joga (56)    Viskis (8)    Dvarai (36)    Vorai (2)    Filologija (2)    Vaiduokliai (23)    Go-go (10)    Biologija (222)    Prancūzų buldogas (2)    Ožiaragis (7)    Kinas (193)    Hobi (106)
1. Sostinės Lazdynų seniūnijoje planuojamų darbų prioritetus lėmė gyventojų nuomonė
2. Kompozitinės medienos-betono perdangos
3. Betoninės Lenkijos kelių dangos
4. Lietuvos gelžbetonio pramonė
5. Statybinės įmonės veiklos organizavimas
6. Sąmatų sudarymas internete - SESWEB
7. Vilniaus plėtra
8. Techninės dokumentacijos tvarkymas statinių projektavimo organizacijoje
9. Užgydytos Žvėryno tilto žaizdos
10. Laiptai ir metalas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!