LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Statyba
  Statyba
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-11-11
VGTU Inžinerinės architektūros katedros bakalaurų darbų apžvalga
Kiekvieną rudenį prasidedantys naujieji mokslo metai Vilniaus Gedimino technikos universitete siejami su naujomis akademinės visuomenės viltimis išugdyti šaliai aukšto lygio inžinerinius specialistus. Naujai planuojant šiandieninių studentų mokymosi procesą, atsigręžiama į praėjusių mokslo metų pasiekimus, susumuojami darbo rezultatai. Geriausiai juos atsispindi jau išanalizuoti ir įvertinti studentų diplominiai darbai. Šiemet buvo išleista jau antroji VGTU Statybos fakulteto Inžinerinės architektūros katedros bakalaurų laida. Diskusijas kėlusios specializacijos absolventai baigiamaisiais darbais pademonstravo specifinį išsilavinimą: visi geriausi darbai įtikino vertinimo komisiją tiek architektūrinės, tiek konstrukcinės dalies kokybe. Jie išsiskyrė tektoniškumu – inžinerinės logikos ir meninio sumanymo sinteze, kūrybingu statikos jėgų darbo panaudojimu išreiškiant plastines idėjas. Galima buvo akivaizdžiai išskirti dvi stilistines diplominių darbų tendencijas: technicistinę, kai meninė forma atskleidžia ir suvaldo konstrukcinės sistemos estetiką, ir organiškąją, kurios plastika, kylanti iš asociacijų su gamtinėmis formomis, išreiškiama sumaniai taikant inžinerines žinias. Šių metų VGTU Statybos fakulteto Inžinerinės architektūros katedros bakalaurų darbų vertinimo komisija konstatavo, kad didžioji dalis šios katedros bakalaurų suprojektuotų objektų pasižymėjo suvokta ir suvaldyta meninio bei konstrukcinio mąstymo vienove.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Dektinė (2)    Mergelė (7)    Televizoriai (2)    Kalbos kultūra (39)    Kačių veislės (25)    Amerikos lietuviai (7)    Pankai (6)    Krizė (59)    Ekonomika (259)    Ekologija (15)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Korupcija (22)    Reinkarnacija (6)    Regbis (4)    Transportas (125)    Šalys (61)    Monitoriai (11)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Sektos žudikės (6)    Aviacija (38)    Šokoladas (10)    Sąmokslo teorija (19)    Hakeriai (273)    Ekonomika (5)    Literatūra (239)    Intel (6)    Draugystė (10)    Viešnia iš ateities (2)    Poltergeistai (2)    Jautis (7)    Telekomunikacijos (188)    E - komercija (87)    Vaizdo kortos (3)    Vaiko sveikata (8)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Sektos (12)    Logistika (12)    Susitaikymas (9)    Užsienyje (2)    Žirgų sportas (4)    Apatinis trikotažas (17)    Vasario 16 (12)    Rytietiški šokiai (16)    Kaziuko mugė (3)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Zigmas Vaišvila (10)    Kompiuterinis piratavimas (43)
1. Sostinės Lazdynų seniūnijoje planuojamų darbų prioritetus lėmė gyventojų nuomonė
2. Kompozitinės medienos-betono perdangos
3. Betoninės Lenkijos kelių dangos
4. Lietuvos gelžbetonio pramonė
5. Permatomas betonas
6. Statybinės įmonės veiklos organizavimas
7. Sąmatų sudarymas internete - SESWEB
8. Vilniaus plėtra
9. Techninės dokumentacijos tvarkymas statinių projektavimo organizacijoje
10. Užgydytos Žvėryno tilto žaizdos
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!