LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Striptizas
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai > Striptizas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-05
Striptizas Norvegijoje - toks pat menas, kaip ir opera
Striptizas yra toks pat menas, kaip baletas ar opera, byloje, kurioje naktinių klubų savininkai siekė išsikovoti mažesnius mokesčius, nusprendė Oslo teismas. "Esu be galo patenkinta. 90 procentų čia apsilankiusių žmonių man sako, kad tai, ką aš atlieku, yra menas", - sakė Trondheimo mieste įsikūrusiame "Dream Go Go" bare striptizo šokėja dirbanti mergina.

Šią savaitę Norvegijos teismas nusprendė, kad striptizas turėtų būti vertinamas lygiai taip pat, kaip ir kiti meniniai pasirodymai, nuo komikų vakarų iki operos. Šiems renginiams netaikomas pridėtinės vertės mokestis (PVM).

Mokesčių inspekcijų pareigūnai, darydami prielaidą, jog striptizas nėra menas, iš Oslo naktinio klubo "Blue Angel" reikalavo milijono Norvegijos kronų (apie 425 tūkst. litų, kadangi bilietai nebuvo apmokestinti PVM, kuris paprastai siekia 25 procentus.

"Blue Angels" advokatai tokią poziciją ginčijo, teigdami, kad striptizo šokėjos, pasirodymų metu persirengdamos seselėmis, policijos pareigūnėmis ar flamenko šokėjomis, demonstruoja meninius gabumus. Kitokios nuomonės buvo mokesčių inspekcijos teisininkai. Anot jų, publika į striptizo klubus renkasi pažiūrėti nuogų kūnų, o ne meninio pasirodymo.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Skolininkai (12)    Klubai (5)    Pavydas (5)    Egzorcizmas (11)    Firmos (12)    Vasario 16 (12)    Filosofija (326)    Neištikimybė (2)    Tamplierių ordinas (7)    Šatrija (4)    Civilinė sauga (7)    Renginiai (31)    Parapsichologija (22)    Politikai (183)    Baikeriai (8)    Miniatiūros (7)    Darbdaviai (10)    Politika (26)    Nusikaltimai (6)    Žuvininkystė (2)    Parapsichologai (7)    Skinheadai (9)    Vabzdžiai (5)    KGB (35)    Mistika (9)    Gender Loops (6)    Ekologiški produktai (2)    Žemės ūkis (33)    Skundai (22)    Pelės (5)    Fajetai (2)    Avalynė (7)    Politika (363)    Bučiniai (31)    Krašto apsauga (27)    Hobi (106)    Ekonomika (5)    Žmogaus klonavimas (2)    Telekomunikacijos (188)    Žmonės (241)    Kultūra (749)    Atmintis (4)    Skaneriai (5)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Meilė (138)    Zigmas Vaišvila (10)    Korupcija (22)    Sveikata (313)    Kompiuteriai (148)
1. Kinijoje striptizas per laidotuves bus draudžiamas
2. K.Hudson naujas pomėgis - šokiai aplink striptizo stulpą
3. „Chippendales” ir vėl vilios lietuvaites
4. Klaipėdoje esamos ir būsimos nuotakos rinksis į Didįjį mergvakarį
5. Lietuviai striptizo šokėjai neprilygo atvykėliams
6. Išpardavę bilietus į "Chippendales" pasirodymus, organizatoriai rengs papildomą šou Vilniuje
7. Apie striptizą kaip gyvenimo būdą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!