LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 8 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Striptizas
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai > Striptizas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-09-13
„Chippendales” ir vėl vilios lietuvaites
Raumeningi ir įdegę kūnai, žavios šypsenos, grakštūs ir išraiškingi judesiai. Dėl jų iš proto kraustosi viso pasaulio moterys. Jau šį rudenį 12 tobulų kūnų nuginkluos moterišką auditoriją ne tik seksualia ir skoninga choreografija. Spalio 12 – 14 dienomis didžiuosiuose Lietuvos miestuose “Chippendales” vyrukai “versis per galvas”, kad vėl sužavėtų lietuvaites, praneša renginio organizatoriai.

Nors viso pasaulio moterys „alpsta” per jų pasirodymus, o dauguma jų net nedvejodamos iškeistų ramų vakarą į pašėlusią naktį su jais, patys “Chippendales” grupės nariai save vadina paprastais vaikinais.

„Jei geriau mus pažinotų, suprastų, kad nemėgstame stereotipų, sklandančių apie striptizo šokėjus. Tikrai nesiekiame turėti bet kokią moterį ir vertiname paprastumą”, - sako vienas Chippendales narių Kevin Cornell. “Daugybė žavių, puikiai atrodančių nuogų kūnų”, - nei vienas užsienio spaudos straipsnis neapsieina be šios frazės. “Chippendales – tai fantastiškas kūrinys, fenomenas. Per jų pasirodymus moteriškoji publika praranda kvėpavimą ir tampa laukine”, - rašo “What’s on Magazine”.

“Chippendales yra tarsi “Disneilendas moterims”. Jų šou išplečia žodžio “pasilinksminimas” sąvoką – šokėjai įspūdini”, – rašo “New York Post”.

“Chippendales” pasirodymus pradėjo rengti 1979 m. Los Angele, 1983 m. trupė persikėlė į Niujorką. Seksualieji vyrukai šoka milijonams moterų kiekvienais metais, jų pasirodymai rengiami daugiau nei 25 valstybėse visame pasaulyje. Las Vegase “Chippendales” vyrukai turi nusipirkę savo nuosavą pasirodymų salę.

Šiuo metu “Chippendales” rengia trijų rūšių programas: „gyvąjį“ pasilinksminimą, licenzijuotus pasirodymus ir pasirodymus, kuriuos galima stebėti internetu. 10– ojo dešimtmečio pabaigoje “Chippendales”, kuriuos vis dar vadina “pačiu karščiausiu amerikietiškojo eksporto produktu”, pakerėjo Rusiją, Izraelį ir daugelį Rytų šalių.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Nokia (24)    Ekonomika (259)    Psichiatrija (64)    Kandidatai į prezidentus (5)    Kalėdos (12)    Pramogos (191)    Anglų kalba (35)    Dažasvydis (3)    Vaizdo sistemos (34)    Viešnia iš ateities (2)    Skirmantas Valiulis (32)    Procesoriai (28)    Labradoras (2)    Astronomija (46)    Viešieji ryšiai (20)    Dvarai (36)    Švietimas (1281)    Šaudymas iš lanko (2)    Skorpionas (7)    6 branduolių (3)    Statyba (29)    Jautis (7)    Gaisrininkai (7)    Dvyniai (9)    Logistika (12)    Viskis (8)    Pirmoji meilė (3)    Tibetas (10)    Siemens (6)    Politikai (183)    Žvaigždės (19)    Ekologinis ūkis (2)    Chiromantija (3)    Grupės (81)    Specialiosios tarnybos (36)    Dailė (34)    Rinkimai (23)    Parašiutizmas (15)    Shidokan (3)    Tinklapiai (13)    Rasos (2)    Rytietiški šokiai (16)    Nekilnojamasis turtas (22)    Vynas (16)    Ginklai (22)    Linux/Unix (34)    Apskaita (15)    Hip hop dance (4)    Liūtas (7)    Interneto dizainas (5)
1. Kinijoje striptizas per laidotuves bus draudžiamas
2. K.Hudson naujas pomėgis - šokiai aplink striptizo stulpą
3. Klaipėdoje esamos ir būsimos nuotakos rinksis į Didįjį mergvakarį
4. Lietuviai striptizo šokėjai neprilygo atvykėliams
5. Išpardavę bilietus į "Chippendales" pasirodymus, organizatoriai rengs papildomą šou Vilniuje
6. Striptizas Norvegijoje - toks pat menas, kaip ir opera
7. Apie striptizą kaip gyvenimo būdą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!