LT   EN   RU  
2022 m. sausio 19 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Teisė
  Mokslas > Mokslo sritys > Teisė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-07-25 Spausdinti Spausdinti
Teismo sprendimų vykdymo procesas

Teismo sprendimų vykdymo procesas civiliniame kodekse numatyta tvarka, kuria vykdomi teismo sprendimai. Teismo sprendimai vykdomi remiantis vykdomaisiais dokumentais. Teismo sprendimus vykdo teismo antstoliai, esantys prie apylinkių teismų. Teismo antstolių reikalavimą vykdyti sprendimus privalo visi. Jei skolininkas įmonė - tai teismo sprendimą vykdo jo buvimo vietos teismo antstolis. Teismo antstolis siunčia raginimą įvykdyti prievolę geruoju. Terminą g. nustatyti pats teismas, jei terminas nenurodytas - teismo antstolis skiria nemažiau kaip per 15d terminą. Išieškotojo prašymu nuosprendis g.b skelbiamas laikraštyje. Turtas g.b. areštuojamas, gali jį paimti. Jei neįvykdoma geruoju, tai ne vėliau kaip per 10d teismo antstolis pradeda vykdyti jį priverstinai. Priverstinio vykdymo priemonės: 1.turtas areštuojamas ir parduodamas. 2.Išieškojimas į darbo užmokestį ir kitas pajamas. 3.daiktų paėmimas iš skolininko ir perdavimas jo savininkui.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Fajetai (2)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Darbo partija (4)    Rašytojai (11)    Lobiai (12)    Atsiprašymas (3)    Mistika (9)    Go-go (10)    Buto remontas (3)    Parašiutizmas (15)    Savivaldybių rinkimai (9)    Moterims (34)    Psichiatrija (64)    Reklama internete (18)    Homeopatija (5)    Kitos šventės (7)    Gender Loops (6)    Lietuvos istorija (110)    Drakonai (36)    Aukštasis mokslas (13)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Menas būti kartu (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Chiromantija (3)    Kokainas (6)    Klubai (5)    Krašto apsauga (27)    Mada (4)    Kietieji diskai (17)    Dvarai (36)    Proza (157)    Aiškiaregiai (11)    Filosofija (326)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Katarai (2)    Soliariumai (5)    Advokatai (10)    Picerijos (4)    Grybai (3)    Grožio salonai (6)    Klonavimas (10)    Katės (33)    Rytietiški šokiai (16)    Kandidatai į prezidentus (5)    Jausmai (27)    Vox Populi (14)    Egiptas (24)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Domenai (11)    Vasario 16 (12)
1. Kas gali paneigti, kad - teisininkai ruošiami principu, kad už pinigus galėtų ir velnią išteisinti ?
2. Žmogaus teises D. Budrevičienės atleidimo iš darbo byloje sunku apginti, nes Krekenavos agrofirmos vadovybė primeta teismui savo taisykles
3. Faktinių aplinkybių konstatavimo paklausa kasmet padidėja po kelis kartus
4. Buvęs teisingumo ministras dirbs advokatų profesinėje bendrijoje
5. Briuselio Konvencija ir jos įtaka tarptautinei privatinei teisei
6. Arbitražo sudarymas
7. Ginčai
8. Prekių ir paslaugų ženklai
9. Teisminis ginčų sprendimo būdas
10. Arbitražinis nagrinėjimas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!