LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 15 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Teisė
  Mokslas > Mokslo sritys > Teisė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-11-18 Spausdinti Spausdinti
Buvęs teisingumo ministras dirbs advokatų profesinėje bendrijoje

Vilnius, lapkričio 18 diena. Vienas iš naujojo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso autorių, buvęs teisingumo ministras Gintautas Bartkus tapo advokatų profesinės bendrijos partneriu.

Jam, kartu su advokatu Gyčiu Kaminsku prisijungus prie advokatų kontoros „Jurevičius, Balčiūnas ir partneriai“ bei atsižvelgus į įstatymo pasikeitimus, keičiasi šios kontoros pavadinimas ir statusas.

Nuo šiol buvusi advokatų kontora „Jurevičius, Balčiūnas ir partneriai“ tampa advokatų profesine bendrija „Jurevičius, Balčiūnas ir Bartkus“.

Profesinės advokatų bendrijos partneriai taip pat yra Raimundas Jurevičius ir Gintaras Balčiūnas. Pastarasis taip pat buvo teisingumo ministru.

Nuo 2002 metų advokatų profesinė bendrija „Jurevičius, Balčiūnas ir Bartkus“ priklauso ir „EY Law“ tinklui, kurį sudaro nepriklausomai praktikuojančių advokatų kontoros, bendradarbiaujančios su „Ernst & Young“.

G.Bartkus yra vienas geriausių komercinės teisės specialistų Lietuvoje. Advokatas teikė konsultacijas, susijusias su didžiausių Lietuvos įmonių privatizacija ir įsigijimu. Vienas paskutinių sandorių, sudarytų tarpininkaujant G.Bartkui – AB „Vilniaus specialus autotransportas“ privatizacija. Sandorio vertė – virš 43 mln. litų.

Į kompanijos veiklą partnerio teisėmis įsijungęs G.Kaminskas – Europos sąjungos (ES) teisės specialistas. „G.Kaminsko įnašas į profesinės advokatų bendrijos veiklą suteikia galimybę dar greičiau ir efektyviau teikti klientams teisines paslaugas, susijusias su Europos Sąjungos teise, bei užtikrina stabilius santykius su Europos Sąjungos institucijomis“, - teigė vienas advokatų profesinės bendrijos partnerių G.Balčiūnas.

Advokato praktikoje – unikali tarptautinio arbitražo patirtis. G.Kaminskas buvo paskirtas arbitru vienintelėje byloje, kur Lietuvos Respublika buvo patraukta atsakove, kuomet Švedijos naftos bendrovė „Svenska Petroleum“ pateikė ieškinį Lietuvos Vyriausybei dėl „Geonaftos“ eksploatuojamų Nausėdžių ir Kretingos naftos telkinių bei sprendė tarptautinį ginčą tarp Lenkijos ir Ukrainos subjektų.

Pasikeitus advokatų bendrijos statusui bei įsijungus naujiems nariams, advokatų profesinė bendrija ypač sustiprėjo komercinės teisės bei ES teisės srityse. „Galime drąsiai teigti, kad advokatų profesinės bendrijos „Jurevičius, Balčiūnas ir Bartkus“ klientas gali visuomet būti tikras, kad ir kokioje šalyje jis būtų, jam visur bus suteiktos kokybiškos bei griežtus profesinius standartus atitinkančios paslaugos“, - pasikeitimus komentavo G. Balčiūnas.

Daugiau informacijos:
Toma Pagojutė
PR Service
Projektų vadovė
Tel.: +370 5 2332400, +370 5 2742424
Mob. tel.: +370 652 45701
El. pašt.: toma@prservice.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vaizdo sistemos (34)    Shidokan (3)    Bildukai (3)    Konditerija (10)    Artūras Zuokas (41)    Helouvynas (7)    Biologija (222)    Kokainas (6)    Antanas Terleckas (2)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Nekilnojamasis turtas (22)    Žmogaus klonavimas (2)    Žemės ūkis (33)    Liūtas (7)    Dvyniai (9)    Sekimas ir privatumas (12)    Įdomybės (87)    Mergelė (7)    Omnitel (12)    Pagonybė (3)    Arūnas Valinskas (4)    Jautis (7)    Parašiutizmas (15)    Velykos (10)    Kelnaitės (2)    Tamplierių ordinas (7)    Kazimiera Prunskienė (13)    Kreditai (2)    Renginiai (31)    Trys karaliai (5)    Atmintis (4)    Šamanai (7)    Sportiniai šokiai (2)    Dieta (33)    Vaistai (15)    Kelionių įspūdžiai (26)    Kaziuko mugė (3)    Depresija (29)    Komunikacija (166)    Džiazo muzikos grupės (11)    Melagių diena (3)    Fotografija (17)    Valstiečių sąjunga (2)    Tadas Blinda (10)    Interneto tinklai (4)    Laikrodžiai (3)    Paieškos sistemos (14)    Šventės (117)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Panayiotis Zavosas (2)
1. Kas gali paneigti, kad - teisininkai ruošiami principu, kad už pinigus galėtų ir velnią išteisinti ?
2. Žmogaus teises D. Budrevičienės atleidimo iš darbo byloje sunku apginti, nes Krekenavos agrofirmos vadovybė primeta teismui savo taisykles
3. Faktinių aplinkybių konstatavimo paklausa kasmet padidėja po kelis kartus
4. Briuselio Konvencija ir jos įtaka tarptautinei privatinei teisei
5. Arbitražinis nagrinėjimas
6. Kompiuterinės programos, kaip kūrybinės veiklos rezultatas
7. Arbitražo sudarymas
8. Prekių ir paslaugų ženklai
9. Teismo sprendimų vykdymo procesas
10. Arbitražinio teismo sprendimo apskundimas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!