LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 12 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  TELE-2
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > TELE-2
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-13
„Tele2“ toliau plečia tinklą ir gerina ryšio kokybę
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ investuoja į tinklo plėtrą ir ryšio kokybę, kad ir toliau galėtų teikti aukštos kokybės, konkurentams nenusileidžiančias paslaugas, tačiau daug patrauklesne kaina.
Bendrovė pradėjo savo veiklą Lietuvoje penkiais metais vėliau nei pagrindiniai konkurentai. Šiandien, greito ir efektyvaus darbo dėka, „Tele2“ gali pasigirti jau daugiau nei 96% Lietuvos teritorijos dengiančiu mobiliojo ryšio tinklu, kurį nuolat plečia ir tobulina.

„Tele2“ sėkmingos veiklos priežastys pirmiausia yra tarptautinė patirtis 23 šalyse, centralizuotas sistemų valdymas, patikimų tiekėjų pasirinkimas. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, įmonė sėkmingai bendradarbiauja su „Siemens“ kompanija. Beje, „Siemens“ organizacinė struktūra panaši į bendrovės „Tele2“. Abiejų įmonių techniniai darbuotojai dirba pasiskirstę pagal veiklos sritis, o ne pagal valstybes ir teritorijas. Taip per ilgą laiką sukaupta patirtis leidžia nekartoti tų pačių klaidų plečiant veiklą kitose šalyse ir operatyviai diegti naujas technologijas.

„Tele2“ pasirinko strategiją pradėti teikti naujas paslaugas tik tada, kai yra pakankamai didelis vartotojų poreikis. „Mes nesireklamuojame siūlydami kokias nors ypatingas paslaugas, kurių iš tiesų niekam nereikia. Kita vertus, matydami realius vartotojų poreikius, rūpinamės teikti kokybiškas pageidaujamas paslaugas mažiausiomis kainomis,“ – aiškina Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius. Tokiu būdu visus naujus technologinius įrengimus bendrovė gali įsigyti gerokai pigiau ir pasinaudoti kitų šalių patirtimi. Pavyzdžiui, bendrovės tinklo specialistai sėkmingai įdiegė trečiosios kartos UMTS technologiją kaimyninėje Latvijoje, Švedijoje, Liuksemburge ir yra pilnai pasiruošę atlikti tai ir Lietuvoje.

Gerindama ryšio kokybę „Tele2“ ne tik diegia naujoves, bet ir atnaujina esamas technologijas. 2005 metų pabaigoje buvo atnaujintas SMS žinučių centras, kuris leido švenčių dienomis atlaikyti ypač didelį SMS žinučių srautą. Per tris švenčių dienas metų sandūroje buvo išsiųsta beveik 20 mln. žinučių, ir tinklas sėkmingai atlaikė tokį linkėjimų srautą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Labradoras (2)    Gatvės šokiai (5)    Projektavimas (7)    Motociklai (12)    Vitaminai (2)    Vytautas Bogušis (12)    Narkotikai (97)    Reklama internete (18)    Kačių veislės (25)    Sony Ericcson (40)    Arkliai (12)    AMD (3)    Krikščionys demokratai (3)    Krašto apsauga (27)    Žvejyba (30)    Pirmoji meilė (3)    Politika (363)    Maxima (10)    Kreditai (2)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Kovo 11 (4)    Mergelė (7)    Linux/Unix (34)    Lobiai (12)    Erotiniai šokiai (23)    Teisėtvarka (24)    Brendis (6)    Aukštasis mokslas (13)    Optinis ryšys (12)    Prevencija (14)    Skorpionas (7)    Ekonomika (259)    IT parodos (10)    Vorai (2)    Žirgų sportas (4)    EBSW (40)    Mistika (446)    Aerobika (3)    Kompiuterio ergonomika (8)    Knygos (23)    Kailiniai (15)    Gaisrininkai (7)    Gender Loops (6)    Astrologija (27)    Chemija (5)    Mitingai (5)    Religija ir tikėjimai (315)    Runkeliai (18)    Renginiai (31)    Atsiprašymas (3)
1. "Tele2" SIM korteles pametusiems verslo klientams naująją nemokamai atsiųs greituoju paštu
2. "Tele2" Ispanijoje varžysis dėl mobiliųjų telefonų licencijos
3. "Tele2" kviečia išsivaduoti iš didelių sąskaitų
4. „Tele2“ skelbia informacinę kampaniją už skaidrius viešuosius pirkimus
5. "TELE2" išankstinio apmokėjimo paslaugos "PILDYK" vartotojai kalbės pigiau
6. Mobiliojo ryšio tinklų sujungimo tarifai gali didėti "Tele2" iniciatyva
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!