LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  TELE-2
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > TELE-2
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-02
"Tele2" kviečia išsivaduoti iš didelių sąskaitų

Telekomunikacijų bendrovė "Tele2" nuo pat savo atėjimo į rinką įtakojo mobiliojo ryšio kainų kritimą ir toliau laikosi savo kovingos pozicijos, kviesdama vartotojus rinktis pigesnes mobiliojo ryšio paslaugas teikiantį operatorių ir taip neriboti savo bendravimo.

Ryšių reguliavimo tarnybos įsakymu visi, keičiantys telefono ryšio paslaugų teikėją, turi teisę išlaikyti senąjį abonentinį numerį. Nuo vasario 1d. viešųjų telefono ryšio tinklų operatoriai ir paslaugų teikėjai užtikrina, kad abonentams numerio perkeliamumas būtų pradėtas vykdyti naudojant centrinę duomenų bazę.

Tai reiškia, kad mobiliojo ryšio vartotojai nuo šiol galės be jokių sunkumų rinktis kitą operatorių, siūlantį pigiausias jų poreikius atitinkančias paslaugas. Ekonomistų vertinimu, galima tikėtis nemažos mobiliojo ryšio vartotojų "migravimo" bangos.

"Tele2" generalinis direktorius Petras Masiulis mano, kad mobiliojo ryšio kainos Lietuvoje yra per aukštos. "Mes visada siūlėme mažiausias kainas rinkoje ir savo pažadą tęsime, o taip pat daug investavome į paslaugų ir ryšio kokybę, kuri nebenusileidžia konkurentams", - komentuoja P. Masiulis. Todėl "Tele2" kviečia pasinaudoti per centrinę duomenų bazę pagaliau veikiančia numerio perkėlimo paslauga ir išbandyti bendrovės pasiūlymus.

Vartotojai, kuriems iš tikrųjų svarbu, kiek jie moka už mobilųjį ryšį, tokia alternatyva atrodo visai įdomi. "Kodėl gi ne, aš mielai pabandysiu ir pažiūrėsiu, kiek gi galima sutaupyti. Toks eksperimentas man nieko nekainuos, jo niekas nepastebės, o jeigu iš to dar bus papildomų santaupų – jas visada yra, kur panaudoti", – pripažino studentas Tadas iš Klaipėdos.

"Kainų kritimą iš tikrųjų lemia pačių vartotojų pasirinkimas, ir taip yra nebūtinai mobiliojo ryšio rinkoje. Svarbiausia – visuomenės aktyvumas.", – sako P. Masiulis. Tokią idėją atspindi ir bendrovės reklaminė kampanija, kviečianti išsivaduoti iš didelių sąskaitų už mobiliojo ryšio paslaugas.

Kontaktinis asmuo:
Rūta Latinytė
Viešųjų ryšių agentūra "Avenire"
Tel.: +370 670 60101
Ruta@avenire.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Tėvynės sąjunga (4)    Liberalai demokratai (3)    Mityba (43)    Valstiečių sąjunga (2)    Poltergeistai (2)    Slaptos bendrijos (24)    Romas Kalanta (4)    Subkultūros (99)    Sąmokslo teorijos (19)    Hakeriai (273)    Krikščionys demokratai (3)    Užsienyje (50)    Erich Fromm (5)    Programavimas (20)    Filosofija (326)    Biologija (222)    Statyba (29)    Filatelija (11)    Astrologija (27)    Avalynė (7)    Šachmatai (11)    Metalistai (8)    Nusikaltimai (6)    Drakonai (36)    Joga (56)    Buto remontas (3)    TELE-2 (7)    Paukščių gripas (21)    Siamo katės (2)    Lotynų kalba (11)    2009 metų horoskopas (15)    Ekologiškas maistas (2)    Fotografija (17)    Bildukai (3)    Pagalba ir prevencija (124)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Energetika (13)    Sportiniai šokiai (2)    Turizmo agentūros (10)    Švedija (9)    Meilė (138)    Erotiniai šokiai (23)    Lobiai (12)    Religija ir tikėjimai (315)    Muzika (196)    Kornreksai (3)    Naršyklės (7)    Šamanai (7)    Žuvys (7)    Įžymūs žmonės (68)
1. "Tele2" SIM korteles pametusiems verslo klientams naująją nemokamai atsiųs greituoju paštu
2. "Tele2" Ispanijoje varžysis dėl mobiliųjų telefonų licencijos
3. „Tele2“ skelbia informacinę kampaniją už skaidrius viešuosius pirkimus
4. „Tele2“ toliau plečia tinklą ir gerina ryšio kokybę
5. "TELE2" išankstinio apmokėjimo paslaugos "PILDYK" vartotojai kalbės pigiau
6. Mobiliojo ryšio tinklų sujungimo tarifai gali didėti "Tele2" iniciatyva
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!