LT   EN   RU  
2022 m. sausio 19 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  TELE-2
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > TELE-2
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-03-15
"Tele2" SIM korteles pametusiems verslo klientams naująją nemokamai atsiųs greituoju paštu
Telekomunikacijų bendrovė "Tele2", pirmoji ir vienintelė Lietuvoje, savo verslo klientams, pametusiems ar kitaip netekusiems savo SIM kortelės, naująją nuo šiol nemokamai atsiųs greituoju paštu, tiesiai į darbo vietą.

Pamesti ar kitaip netekti SIM kortelės bent kartą yra tekę daugeliui mobiliojo ryšio vartotojų, ir tai visuomet sukelia papildomų rūpesčių. Nuo šiol "Tele2" verslo klientai, prieš tai pranešę apie vagystę ar pamestą kortelę ir taip užblokavę savo numerį, naują kortelę gali užsisakyti paskambinę trumpuoju numeriu 1575 arba 8 684 00212 ir gauti ją neišeidami iš savo biuro.

Naują SIM kortelę vartotojas gauna kitą darbo dieną po kortelės užsakymo, prieš tai asmeniškai suderinus pristatymo laiką. Užsakymą atlikti gali tik pats kortelės savininkas, todėl ši operacija yra visiškai saugi.

Kortelės užsakymas į darbo vietą yra ypač naudingas užimtiems žmonėms. Ši paslauga svarbi ne tik toliau nuo miesto ar prekybos centro įsikūrusioms įmonėms. Darbuotojams tiesiog patogiau, kai nereikia specialiai dėl naujos SIM kortelės važiuoti iki artimiausios prekybos vietos.

"Siūlydami mažiausias kainas mes kviečiame vartotojus taupyti, bet neriboti savo bendravimo. Be to, nuolat tobulindami savo aptarnavimo kokybę ir plėsdami paslaugų pasiūlą mes rūpinamės, kad mūsų klientai papildomai sutaupytų ir savo brangaus laiko. Mes manome, kad klientams yra svarbi kiekviena smulkmena ir papildomos, nemokamos paslaugos jų patogumui,"- komentuoja Petras Masiulis, "Tele2" generalinis direktorius.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šamanai (7)    Opijatai (13)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Katalikybė (49)    Politika (26)    Artūras Zuokas (41)    Lietuva (2)    Mokesčiai (8)    Trys karaliai (5)    Pirmoji meilė (3)    Zodiako ženklai (88)    Striptizas (8)    Omnitel (12)    NSO (33)    Elektroninės šiukšlės (10)    Žinių visuomenė (14)    Ekologija (15)    Lobių ieškotojai (3)    Tatuiruotės (7)    Lietuvoje (16)    Laikrodžiai (3)    Parapsichologija (22)    Žemės grobstymai (50)    Jautis (2)    Žiniasklaida (108)    Kreditai (2)    Aiškiaregiai (11)    Kino kritika (10)    Internetas (184)    Variakojis (11)    Breakdance (4)    Valdas Adamkus (11)    Fajetai (2)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Grupės (81)    Biologija (222)    Imtynės (29)    Mokykla be narkotikų (20)    Aukštasis mokslas (13)    Atsiprašymas (3)    Kačių veislės (25)    Sportas (180)    Monitoriai (11)    Kitos šventės (7)    Skinheadai (9)    Aviacija (38)    Kelnaitės (2)    Sony Ericcson (40)    Erich Fromm (5)    Spausdintuvai (12)
1. "Tele2" Ispanijoje varžysis dėl mobiliųjų telefonų licencijos
2. "Tele2" kviečia išsivaduoti iš didelių sąskaitų
3. „Tele2“ skelbia informacinę kampaniją už skaidrius viešuosius pirkimus
4. „Tele2“ toliau plečia tinklą ir gerina ryšio kokybę
5. "TELE2" išankstinio apmokėjimo paslaugos "PILDYK" vartotojai kalbės pigiau
6. Mobiliojo ryšio tinklų sujungimo tarifai gali didėti "Tele2" iniciatyva
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!