LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasaulinės finansų krizės priežastys
  Ekonomika > Krizė > Pasaulinės finansų krizės priežastys
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-03-15
TVF vadovas: dar viena krizė neišvengiama, pasaulis turi jai ruoštis

Pasaulis turi ruoštis dar vienai ekonomikos krizei, perspėjo Tarptautinio Valiutos fondo ( TVF ) vykdantysis direktorius Dominikas Stross-Kan. Skaitydamas paskaitą Johanesburge jis pažymėjo, kad pasaulis po nuosmukio – stipriausio po „didžiosios depresijos - ima atsigauti, bet reikia ruoštis naujai krizei“, - praneša „Praim – TASS“.

„Pasaulinės ekonomikos atsigavimas gali padaryti taip, kad lyderiai nebejaus būtinybės vykdyti tokias reformas kaip „finansų rinkų kontrolė ir reguliavimo sugriežtinimas“, - pareiškė TVF vadovas. Išreiškęs įsitikinimą eilinės krizės neišvengiamumu, Stross-Kan patikslino, kad negali išpranašauti, kada ir kokia bus sekanti krizė.

Kalbėdamas apie Kinijos nacionalinę valiutą, TVF vadovas pabrėžė, kad juanis, kaip ir anksčiau, „labai rimtai neįvertinta valiuta“, bet, jo manymu, KLR koncentracija vidaus vystymesi gali „artimiausiais mėnesiais“ iššaukti juanio kurso pokyčius.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

                                 

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

AtgalAtsitiktinės gairės:    Grybų patiekalai (6)    Liberalai demokratai (3)    Ekologiškas maistas (2)    Sportiniai šokiai (2)    P2P tinklai (2)    Vaiko sveikata (8)    Subkultūros (99)    Įdomybės (87)    Kalėdos (12)    Šokiai (56)    Internetas (184)    Aukštasis mokslas (13)    Kvepalai (10)    Metalas (22)    Narkotikai (97)    Šventės (117)    Bučiniai (31)    Ginklai (22)    Užsienyje (50)    Kietieji diskai (17)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Advokatai (10)    Novelės (102)    Velniai (9)    Specialiosios tarnybos (36)    Vaizdo kortos (3)    Arkliai (12)    Darbdaviai (10)    Islamas (31)    Kandidatai į prezidentus (5)    Lobiai (12)    Menas būti kartu (2)    Gotai (17)    Miestai (14)    Apatinis trikotažas (17)    Kanapės (15)    Pedagogika (21)    Pavydas (5)    Roko muzikos grupės (10)    Automobiliai (41)    Politologija (64)    Turizmo agentūros (10)    Kompiuteriai (148)    Hobi (106)    Mistika (446)    Slaptos bendrijos (24)    Žuvininkystė (2)    Sveikata (313)    Šamanai (7)    Krikščionybė (135)
1. Spausdintų pinigų kaina
2. Trumpa apžvalga apie bankų atostogas, auksą, naftą ir dolerį
3. Kas yra perprodukcijos krizė arba kolonijinis mokestis?
4. Pagalvokime, kas įvyks, jeigu JAV prasidės hiperinfliacija ir kodėl jos JAV bandys išvengti
5. Amerikos imperijos kolapsas
6. Federalinė rezervų sistema: savo esme yra tikrai globalių mastų apgavystė
7. Europos turtas pusvelčiui atiteks jankiams, o Rusijoje iš tikrųjų gimsta regioninė rezervinė valiuta
8. Pasaulinės sisteminės krizės 5-osios fazės pradžia: globaliųjų geopolitinių kataklizmų fazės
9. Galvojau, galvojau ir sugalvojau optimalią JAV energetinės krizės strategiją
10. Hiperinfliacija prasidės Kinijoje ir sunaikins dolerį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!