LT   EN   RU  
2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Tinklapiai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Tinklapiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-09-13
Portalas jaunimui "Aš galiu" skatins nenaudoti kvaišalų

Koalicija už sveiką ir saugų vaikų ir jaunimo gyvenimą pristato naują interneto portalą www.asgaliu.lt. Tokio pobūdžio portalas - pirmasis Lietuvoje. Svetainė propaguos sveiką ir saugų vaikų bei jaunimo gyvenimą. Moksleiviai čia galės laisvai išsakyti, su kokiomis problemomis jie susiduria mokykloje ir sulaukti paramos bei atsako iš bendraamžių, specialistų, žinomų ir jaunimo pamėgtų asmenų.

Žalingų įpročių plitimo tarp vaikų ir jaunimo prevencijos projektą "Aš galiu" įgyvendina 12-os Projekto partnerių koalicija. Šiuo metu projekte aktyviai dalyvauja 177 Lietuvos vidurinės mokyklos.

www.asgaliu.lt svetainėje pateikiama informacija apie projektą, žalingus įpročius. Svetainės autoriai tikisi, kad jaunimui patiks čia pateikiami filmukai, mp3 muzika, diskusijos svetainės forume. Kiekvieną savaitę galima bus užduoti klausimus savaitės svečiui. Šią savaitę į svetainės lankytojų klausimus atsakys jaunimo pamėgta grupė "Skamp", o kitą savaitę - Lietuvos Respublikos Švietimo ministras.

Portalo projektą paruošė bei įgyvendino UAB "Infosistema". "Mūsų tikslas buvo sukurti moksleiviams patrauklų bei dinamišką portalą. Tikimės, kad moksleiviai gerai jausis mūsų sukurtoje svetainėje. Svetainės stilius sukurtas, naudojant Projekto "Aš galiu" grafiti elementus. Svetainė turi net keturis skirtingus "apvalkalus". "Infosistemos" įdiegtų įrankių pagalba svetainė bus nuolat prižiūrima bei atnaujinama." - sako UAB "Infosistema" sprendimų skyriaus vadovas Gediminas Žalgevičius.

Tarp projekto partnerių: Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos moksleivių parlamentas, Jaunimo organizacija "Sniego gniūžtė", Paramos vaikams centras, Vaiko teisių informacijos centras ir kiti. Projektą koordinuoja Pilietinių iniciatyvų centras. UAB "Philip Morris Lietuva" yra projekto partneris-rėmėjas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Seimo Pirmininkas (2)    Nokia (24)    Prevencija (14)    Romas Kalanta (4)    BTV (3)    Žmogaus teisės (52)    KGB (35)    Apatinis trikotažas (17)    Vynas (16)    Atleidimo svarba (2)    Drakonai (36)    Maxima (10)    Garso sistemos (15)    Akvariumai (58)    Amfetaminas (2)    Turizmo agentūros (10)    Vytautas Landsbergis (6)    Garso ir vaizdo technika (2)    Proza (157)    Vestuvės (16)    E - komercija (87)    Spiritizmas (4)    Meino meškėnas (2)    Energetika (13)    Aiškiaregiai (11)    Lengvosios muzikos grupės (27)    AMD (3)    Velniai (9)    Advokatai (10)    Žydai (32)    Viktor Uspaskich (61)    Krikščionybė (135)    Trys karaliai (5)    Liemenėlės (3)    Sekimas ir privatumas (12)    Žvaigždės (19)    Moterims (34)    Įdomybės (87)    Kornreksai (3)    Vasario 16 (12)    Skundai (22)    Žindymas (14)    Pagonybė (3)    Interneto komentarai (2)    Kovo 8 (3)    Kitos šventės (7)    Kaziuko mugė (3)    Vilius Navickas (2)    Elektronika (8)    Egzorcizmas (11)
1. Lietuvių sukurtas tinklalapis pritraukė 14 mln. litų investicijų
2. Iš lietuvių tinklalapio - 100 mln. parsisiuntimų
3. Tinklapyje jaunimui - interaktyvus žurnalas, žaidimai, animacija
4. Pradėjo Veikti Portalas "Verslo Vartai"
5. Virtualiųjų šachmatų gerbėjai švęs ypatingą sukaktį
6. Elektroninė biblioteka gausėja konferencijų resursais ir knygomis
7. Atnaujinama „Top 100“ lankomumo stebėsenos sistema
8. Mokslinėje elektroninėje bibliotekoje eLIBRARY.LT lankosi skaitytojai iš įvairių pasaulio šalių
9. Elektroninės komercijos projektas www.Fotofabrikas.lt
10. Kauniečio kompiuterinis žaidimas jau žinomas 166 valstybėse
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!