LT   EN   RU  
2021 m. spalio 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Tinklapiai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Tinklapiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-11-22
Lietuvių sukurtas tinklalapis pritraukė 14 mln. litų investicijų

Populiariausias pasaulyje mobiliesiems telefonams skirtų programų bei žaidimų tinklalapis "GetJar" (www.getjar.com/wap.getjar.com), kurį sukūrė ir valdo lietuvių kompanija "GetJar Baltic", pritraukė 6 mln. JAV dolerių (14,1 mln. litų) dydžio investicijų iš Didžiojoje Britanijoje ir JAV Silicio slėnyje įsikūrusios investicinės kompanijos "Accel Partners".

"Lietuvių sukurtas "GetJar" tapo fenomenu mobiliųjų aplikacijų pasaulyje ir šiandien yra vienas svarbiausių tinklalapių vartotojams. Mūsų investicijos į portalo plėtrą padės sėkmingai tobulinti produktą, jungiantį mobiliųjų aplikacijų kūrėjus ir vartotojų bendruomenę", - teigia "Accel Partners" Didžiosios Britanijos padalinio vadovas Kevinas Comoli (Kevin Comolli).

"Accel Partners" kartu su verslininkais iš įvairių pasaulio šalių plėtojo ir stiprino šiandien pirmaujančius prekės ženklus, tokius kaip "Macromedia", "RealNetworks" ar "Facebook", kurios 1,6 proc. akcijų už 240 mln. JAV dolerių (564 mln. litų) šių metų rudenį įsigijo tarptautinė kompanija "Microsoft".

"Mes džiaugiamės partneryste su "Accel Partners" ir atsiveriančiomis galimybėmis intensyviai tobulinti sąlygas mobiliųjų programų kūrėjų ir vartotojų bendradarbiavimui, kurio dėka sukuriamos plačiai taikomos mobiliųjų prietaisų aplikacijos", - teigia "GetJar" vadovas Ilja Laurs.

Pasak jo, investicijos bus skiriamos įmonės plėtrai Didžiojoje Britanijoje ir JAV, kur ketinama suformuoti pardavimų ir rinkodaros komandas, stiprinsiančias portalo pozicijas.

"GetJar" svetainėje mobiliųjų aplikacijų kūrėjai talpina savo sukurtas aplikacijas, o vartotojai gauna galimybę jas parsisiųsti į savo mobiliuosius įrenginius ir naudotis jomis, mainais suteikdami kūrėjams grįžtamąjį ryšį - įvertindami programas, nurodydami pastebėtus trūkumus, tobulintinas savybes ir pan.

Kas mėnesį vartotojai iš 135 pasaulio valstybių atlieka maždaug 8 mln. parsisiuntimų, o per dvejus veiklos metus įvairų mobiliesiems įrenginiams skirtų programų ir žaidimų parsisiųsta daugiau kaip 100 mln. kartų.

Šiuo metu "GetJar" vienija maždaug 130 tūkst. programų kūrėjų bei 60 tūkst. programų pradinių versijų bandytojų, vadinamųjų "Beta" testuotojais.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kalbos kultūra (39)    Lietuvoje (5)    Aerobika (3)    Kinų horoskopas (14)    Metalinės muzikos grupės (8)    Leo LT (12)    Runkeliai (18)    Kovo 11 (4)    Sąmokslo teorijos (19)    Užsienyje (50)    Romas (3)    Dailė (34)    Vaistai (15)    Lotynų kalba (11)    Savivaldybių rinkimai (9)    Spausdintuvai (12)    Grupės (81)    Bučiniai (31)    Skundai (22)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Hipiai (9)    Psichiatrija (64)    Firmos (12)    2009 metų horoskopas (15)    NLP (8)    Makaronai (2)    Astronomija (46)    Turizmas (151)    Reinkarnacija (6)    Joga (56)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Automobiliai (41)    Metalas (22)    Drakonai (36)    Parašiutizmas (15)    Klubai (5)    Žemės ūkis (33)    Amfetaminas (2)    Bibilija (10)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Kino kritika (10)    Pedagogika (21)    Kompiuteriai (148)    BTV (3)    Rašytojai (11)    MTV (5)    Šaulys (7)    Išpažintis (16)    Velykos (10)    Stomatologija (6)
1. Iš lietuvių tinklalapio - 100 mln. parsisiuntimų
2. Tinklapyje jaunimui - interaktyvus žurnalas, žaidimai, animacija
3. Pradėjo Veikti Portalas "Verslo Vartai"
4. Virtualiųjų šachmatų gerbėjai švęs ypatingą sukaktį
5. Elektroninė biblioteka gausėja konferencijų resursais ir knygomis
6. Atnaujinama „Top 100“ lankomumo stebėsenos sistema
7. Mokslinėje elektroninėje bibliotekoje eLIBRARY.LT lankosi skaitytojai iš įvairių pasaulio šalių
8. Elektroninės komercijos projektas www.Fotofabrikas.lt
9. Kauniečio kompiuterinis žaidimas jau žinomas 166 valstybėse
10. Portalas TVNET gyvena paskutinias dienas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!