LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmas
  Turizmas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-13
Haroldas Mackevičius: "Šri Lankoje nuo dramblių sprukti neteko"
Legenda byloja, jog rojus buvo ten, kur dabar yra Šri Lanka. "Legendomis nesidomėjau, bet gamta ten labai graži. Matyt, yra tiesos", – pripažino vienas laidos "Dviračio šou" kūrėjų Haroldas Mackevičius, grįžęs iš vienuolika dienų trukusių atostogų šioje Indijos vandenyno saloje.

H.Mackevičius tikina, kad kelionę į Šri Lanką pasirinko atsitiktinai. Pagrindiniai atostogauti susiruošusio laidų kūrėjo reikalavimai buvo šiltas oras ir graži gamta. Su bičiuliais iš pradžių galvojo apie Keniją, bet vėliau nusprendė vykti į Šri Lanką.

"Turiu ydą naršyti po internetą. Žmona prieš keliones iš manęs juokiasi: sako, gali ir nevažiuoti. Likus savaitei iki kelionės, apie Šri Lanką žinojau viską", – šypsojosi H.Mackevičius.

Labiausiai Haroldą džiugino žinia, kad šiame egzotiškame kampelyje gyvena 6000 laukinių dramblių. "Iš jų nemačiau 5903, o kitus 97 suskaičiavau savo nuotraukose, kurių parsivežiau apie tūkstantį", – džiaugėsi fotografas mėgėjas. Nuo įtūžusių dramblių patinų Šri Lankoje kasmet žūsta žmonių, bet lietuviai, nors nepraleido progos automobiliu privažiuoti arčiau jų kaimenės, incidentų su šiais milžinais išvengė.

"Viešbučiai pasitaikė geri, kelionė buvo jauki ir nekamuojanti, o žmonės draugiški", – puikiai nusiteikęs ir su naujomis jėgomis kibęs į darbus, pasakojo H.Mackevičius.

Dešimties žmonių kompanija penkias dienas keliavo po salą, o likusias šešias lepinosi paplūdimiuose. Ar tolimoje kelionėje nevargino ligos? "Į maliarijos židinius nevažiavom ir nesiskiepijom – po tų skiepų blogai jautiesi. Vartojome mums įprastą dezinfekuojamąją priemonę – alkoholį", – nusijuokė H.Mackevičius.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vytautas Landsbergis (6)    Drabužiai (41)    Šventasis Pranciškus (3)    Politologija (64)    Vox Populi (14)    Savižudybė (12)    Šokoladas (10)    Picerijos (4)    Klubai (8)    Filosofija (326)    Kokainas (6)    Avinas (7)    Kabala (6)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Kazino (10)    Muzika (196)    Metalinės muzikos grupės (8)    Paieškos sistemos (14)    Žemės grobstymai (50)    SSL sertifikatai (6)    Mokesčiai (8)    Samsung (3)    Atmintis (4)    Kino kritika (10)    Krikščionybė (135)    Tinklapiai (13)    Namų vaizdo technika (2)    Stilius (86)    Paukščiai (5)    Akvariumai (58)    Užsienyje (50)    Aukštasis mokslas (13)    Interneto dizainas (5)    Vestuvės (16)    Metalas (22)    Miniatiūros (7)    Šventasis Antanas (2)    Laikrodžiai (3)    Vytautas Bogušis (12)    Turizmas (151)    Gaisrininkai (7)    Viešieji ryšiai (20)    E - komercija (87)    Subkultūros (99)    Motociklai (12)    Dvyniai (9)    Parapsichologai (7)    Aikido (14)    Informaciniai karai (11)
1. Skandinavai vis dar prisibijo lietuvių
2. (Ne)turistinė išvyka į A.Mončio namus
3. Turizmas ir vartotojų teisės
4. Vilniuje atidaromi unikalūs jaunimo nakvynės namai "A Hostel"
5. Biržai ruošiasi švęsti
6. Moldova, savo vyno įkaitė
7. Velykų sala: neįmenamų mįslių žemė
8. Ar aplankei Paryžiaus simbolį?
9. Įspūdžių paieškos lydint gidui
10. Kelionė į Lietuvą gali pailgėti
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!