LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmo agentūros
  Turizmas > Turizmo agentūros
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-05
Turizmo agentūra "Litamicus"
Turizmo UAB “LITAMICUS” dirba kelionių organizavimo sferoje nuo 1990 metų. Per 14 savo veiklos metų įgijome daug patirties ir klientų bei partnerių pasitikėjimą. Mes vadovaujamės keletu pagrindinių taisyklių, sąlygojančių gerą turistų aptarnavimą. Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas aptarnavimas.

Jeigu ruošiatės į kelionę su savo draugais ar kolektyvu ir Jūsų netenkina nei viena mūsų siūlomų kelionių programa - sudarysime kelionės programą pagal Jūsų norus ir pageidavimus.

Jei norite keliauti nuosavu automobiliu, pagal Jūsų pageidavimus paruošime kelionės programą, užsakysime norimo lygio apgyvendinimą, apdrausime ir pakonsultuosime.

Turizmo UAB "LITAMICUS" yra Lietuvos turizmo asociacijos narys.

Šiuo metu Jūs galite pasinaudoti tokiomis mūsų agentūros paslaugomis:
1. Bilietų lėktuvams, keltams, autobusams rezervavimas, pardavimas;
2. Viešbučių, pervežimų, ekskursijų, užsakymas Lietuvoje ir už jos ribų;
3. Poilsinės ir pažintinės kelionės;
4. Mokomosios kelionės; konferencijų ir seminarų organizavimas įmonių ir kitų organizacijų užsakymu;
5. Sveikatos ir kelionės draudimas;
6. Vizų tvarkymas;
7. Maršrutų planavimas ir kelionių nuosavu automobiliu organizavimas;
8.Verslo kelionių į tarptautinės parodas, muges, konferencijas organizavimas;
9. Ir daugelių kitų paslaugų susijusių su kelionėmis.

Tikimės malonaus ir naudingo abiems pusėms bendradarbiavimo.

Su pagarba,

Turizmo UAB “LITAMICUS” kolektyvas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Joga (56)    Reinkarnacija (6)    Akvariumai (58)    Stomatologija (6)    Vaistai (15)    Draudimas (7)    Vitaminai (2)    Dalia Grybauskaitė (16)    Šv. Valentino diena (11)    Kvepalai (10)    Kompiuterių virusai (52)    Kinas (193)    Energetika (13)    NLP (8)    Roko muzikos grupės (10)    Mokyklos (22)    Gotai (17)    Proza (157)    Šaudymas iš lanko (2)    Klubai (5)    Seimo rinkimai (4)    Liberalų sąjūdis (5)    Lietuvoje (5)    Kaukazo aviganis (2)    Atviras kodas (23)    Tadas Blinda (10)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Elektroninės šiukšlės (10)    Saugus internetas (11)    Filatelija (11)    Toyota (2)    Religija ir tikėjimai (315)    Mazda (2)    Ekologinis ūkis (2)    BTV (3)    Runkeliai (18)    Politologija (64)    Mistika (446)    Interneto komentarai (2)    Naršyklės (7)    Aikido (14)    Naujieji metai (12)    TV3 (4)    Žmogaus klonavimas (2)    Simbolika (2)    Šokiai (56)    MTV (5)    Kitos šventės (7)    Subkultūros (99)    Hobi (106)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!