LT   EN   RU  
2021 m. kovo 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmo agentūros
  Turizmas > Turizmo agentūros
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-06
Turizmo agentūra "Grūda"
Atėjome iš kalnų, todėl vedame Jus į kalnus ir dar toliau...

Atplaukėme upėmis, todėl ir gimė turizmo agentūra "Grūda", kuriai vardą atidavė veržli Dzūkijos upelė.

Turizmo agentūra "Grūda" dirbanti jau antrąjį dešimtmetį ir turinti didelę kelionių autobusu organizavimo patirtį, norėtų pasiūlyti Jums poilsinių ir pažintinių šio sezono maršrutų.

Profesionalūs gidai, patyrę, paslaugūs ir kultūringi vairuotojai - saugios ir malonios kelionės garantas.

Turizmo agentūra "Grūda" teikia šias paslaugas: organizuoja ekskursijas po Lietuvą ir Baltijos šalis, pažintines ir poilsines keliones autobusu į Europos šalis, verslo keliones bei keliones į muges ir parodas, rengia keliones pagal grupės pageidavimą, nuomoja turistinius autobusus. "Grūda" siūlo jaunimui stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, aktyvų vasaros poilsį kalnuose, poilsį geriausiuose Europos kurortuose. Priimame ir aptarnaujame individualiai keliaujančius turistus. Rezervuojame viešbučius, užsakome keltus, gidus, draudžiame. Užsakome ir parduodame aviabilietus grupių ir pavienių asmenų kelionėms į visas pasaulio šalis. Mūsų agentūra gali pasiūlyti Jums keliones lėktuvu užsakomaisiais reisais iš Vilniaus į Egiptą, Kretą, Maljorką, Ispaniją, Antaliją, Marmarį, Kroatiją, Bulgariją, Italiją.

Taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

Kviečiame keliauti su mūsų turizmo agentūra.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Poltergeistai (2)    Ekonomika (5)    Arbata (10)    Islamas (31)    Romas (3)    Dieta (33)    Gaisrininkai (7)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Anglų kalba (35)    Žvejyba (30)    Mokėjimo kortelės (7)    Ekologinis ūkis (2)    Akvariumai (58)    AMD (3)    Meino meškėnas (2)    Rokeriai (3)    Euro naujienos (2)    Duomenų apsauga (3)    Žirgų sportas (4)    Meilė bloguose (6)    Neištikimybė (2)    Parapsichologai (7)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Valdas Adamkus (11)    Stomatologija (6)    Lotynų kalba (11)    Šokiai (56)    Kalėdos (12)    Prokuratūra (4)    Spausdintuvai (12)    Panayiotis Zavosas (2)    Slaptos bendrijos (24)    Kačių veislės (25)    Bildukai (3)    Transportas (125)    Mobilūs ryšiai (193)    Siamo katės (2)    Melagių diena (3)    Samsung (3)    Lietuvoje (43)    Vestuvės (16)    Makaronai (2)    Programavimas (20)    Hipiai (9)    Erotika (8)    Džiazo muzikos grupės (11)    Archeologija (42)    Šventieji (10)    Linux/Unix (34)    Maxima (10)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!