LT   EN   RU  
2019 m. rugpjūčio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmo agentūros
  Turizmas > Turizmo agentūros
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-17
Kelionių agentūra "Litaura"
Kelionių agentūra "LITAURA" Lietuvos turizmo rinkoje dirba nuo 1991 metų. Mūsų klientai - tai ne tik įvairaus amžiaus žmonės, bet ir solidžios organizacijos. Didžiausias mūsų rūpestis, kad klientai būtų patenkinti kelione, patirtų daug gražių įspūdžių bei prisiminimų.

LITAURA taip pat yra kelionių organizatorius, organizuojantis keliones po Europą: Prancūziją, Čekiją, Vengriją, Austriją, Slovakiją, Lenkiją, Latviją, Estiją. Kartu su mūsų profesionaliais gidais kelionių maršrutai nuolatos tobulinami, atsižvelgiant į klientų nuomonę, kuri yra svarbiausias tolimesnio mūsų darbo veiksnys. Didėjant kelionių geografijai, didėja ir įvairiausių kelionių maršrutų. Per pastaruosius metus mūsų klientai ypač pamėgo jungtines (aplankant keletą šalių) keliones autobusu. Norinčių nebrangiai, bet turiningai praleisti laiką ir pamatyti daug kraštų, nenuvilsime ir šiemet.

Kelionės lėktuvu vykdomos kartu su Lietuvos bei užsienio šalių partneriais: Tez Tour, Novaturas, Horizont Travel, Domina Travel ir kt.

Maloniai kviečiame keliauti su kelionių agentūra "Litaura"! Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionė būtų patogi, saugi ir maloni.

Linkime Jums puikiu atostogų ir neišblėstančių įspūdžių!
LITAURA kolektyvas

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žvaigždės (19)    Nekilnojamasis turtas (22)    Vandens slidės (2)    Kanapės (15)    Krašto apsauga (27)    Filosofija (326)    Gender Loops (6)    Istorija (154)    Metalistai (8)    Fantastika (21)    Grupės (81)    Kultūra (749)    Šatrija (4)    Kino kritika (10)    Buto remontas (3)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Euro naujienos (2)    Naršyklės (7)    Įvaikinimas (3)    Bendruomenės (158)    Geologija (20)    Filologija (2)    Velykos (10)    Vabzdžiai (5)    Džiaugsmas (2)    Šachmatai (11)    Sportas (180)    Likeris (2)    Ožiaragis (7)    Įžymūs žmonės (68)    Chiromantija (3)    Lietuvos istorija (110)    Meilė bloguose (6)    Stalo žaidimai (7)    Lotynų kalba (11)    Žmogaus klonavimas (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Televizija (17)    Joninės (6)    Kokainas (6)    Intel (6)    Vaistai (15)    Klaviatūros (11)    Roko muzikos grupės (10)    Reklama internete (18)    Savivaldybių rinkimai (9)    Kūdikio maitinimas (3)    Neištikimybė (2)    Samsung (3)    Budizmas (73)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!