LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmo agentūros
  Turizmas > Turizmo agentūros
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-05
Turizmo agentūra “Keliautojų klubas”
Kelionių agentūra “Keliautojų klubas” - nuo 1994 metų sėkmingai organizuoja poilsines, pažintines ir verslo keliones po visą pasaulį. Mūsų moto - “išskirtinis dėmesys klientui” – įpareigoja mus operatyviai, profesionaliai ir kūrybingai įgyvendinti pačius netikėčiausius keliautojo norus ar pageidavimus. Jaunas, energingas, sparčiai tobulėjantis kolektyvas padarys viską, kad Jūsų atostogos būtų sklandžios ir patogios.

Bendradarbiaudami su didžiausiais kelionių organizatoriais galime pasiūlyti įdomių ir įvairių kelionių, garantuoti aukštą paslaugų kokybę, geras kainas, patrauklią nuolaidų sistemą.

Jei norėsite keliaudami pažinti kitus kraštus ar tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti, visada galite kreiptis į „Keliautojų klubą". Mūsų siūlomos pažintinės kelionės po Austriją, Italiją, Šveicariją, Vokietiją, Graikiją, Ispaniją, Čekiją, Vengriją ir kitus kraštus Jums atvers duris į kultūros, meno, muzikos ir architektūros lobyną, kurį žmonija kaupė tūkstantmečiais.

Jei ieškote aktyvaus kalnų poilsio - Alpės, Dolomitinės Alpės, Tatrai ir t.t. svetingai pasitiks Jus savo snieguotomis viršukalnėmis.

0 jei norite paprasčiausiai pamiršti visus darbus ir rūpesčius, galėsime Jums pasiūlyti poilsinę kelionę prie ežero, jūros ar vandenyno kranto. Saulė, vanduo ... ir jokių rūpesčių, nes juos atiduosite mums! Ras iš ko pasirinkti ir egzotikos mėgėjai.

Visada patarsime keliaujančiam, ką pasiimti į kelionę, kaip jai pasiruošti.

Planuokite, svajokite, fantazuokite, o savo kelionių rūpesčius patikėkite mums.

Pagarbiai

Jūsų “Keliautojų klubas”

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žinių visuomenė (14)    Baikeriai (8)    Mama ir vaikas (48)    Avinas (7)    Reinkarnacija (6)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    MTV (5)    Žmogaus teisės (18)    Sportas (8)    Vorai (2)    Žuvininkystė (2)    Metalistai (8)    Šokiai (56)    Netolerancija (6)    Katarai (2)    Chiromantija (3)    2009 metų horoskopas (15)    Įžymūs žmonės (68)    Opijatai (13)    Kaziuko mugė (3)    Šachmatai (11)    Muzika (196)    Ekonomika (5)    Džiazo muzikos grupės (11)    Teatrai (21)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Teisėtvarka (24)    Vadovavimas (185)    Jautis (2)    Hobi (106)    Arkliai (12)    IT parodos (10)    Optinis ryšys (12)    Romas (3)    Mazda (2)    Darbdaviai (10)    Filmai (91)    Siemens (6)    Skorpionas (7)    Hakeriai (273)    Draudimas (7)    Astronomija (46)    Partijos (41)    Komunikacija (166)    Gatvės šokiai (5)    Žirgų sportas (4)    Žvaigždės (19)    Korupcija (22)    Aviacija (38)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!