LT   EN   RU  
2020 m. birželio 7 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Aristotelis tvirtino, kad moteris turi mažiau dantų negu vyrai, ir nors jis buvo du kartus vedęs, jam nešovė į galvą mintis patyrinėti savo žmonų burnų.
Bertrand Russell
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  TV3
  Žiniasklaida > Televizija > TV3
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-07-17
Rugpjūčio sekmadieniai per TV3 skirti stiprioms ir įdomioms moterims
Keturis rugpjūčio sekmadienius TV3 televizija rodys filmus apie moteris, kurias pamilo visas pasaulis, herojes, kurioms įkūnyti buvo pakviestos garsiausios pasaulio aktorės ir jų gyvenimo istorijas, kuriomis vyrai žavisi, o moterys svajoja, kad kada nors jos bus tokios stiprios, tokios įdomios, seksualios ir protingos, kaip šios…

Susipažinkite su pirmo sekmadienio, rugpjūčio 6 dienos, heroje – tai gražioji Merilina ir jos "Nepakenčiamo žiaurumo" istorija apie susidorojimą su neištikimu sutuoktiniu ir niekšingu jo advokatu… Pagrindinius vaidmenis šioje meilės ir neapykantos, pinigų ir sumanumo istorijoje sukūrė: "Oskaro" ir "BAFTA" laureatė, dukart "Auksinio gaublio" nominantė aktorė Catherine Zeta-Jones ir "Oskaro" bei dukart "Auksinio gaublio" laureatas, "Emmy" nominantas aktorius George’as Clooney.

Istorija "Nepakenčiamas žiaurumas" – puiki pamoka neištikimų vyrų žmonoms ir įspėjimas nedorėliams vyrams, kad saldus nukrypimas į šoną gali labai karčiai atsirūgti…

Antro sekmadienio, rugpjūčio 13 dienos, herojė – darboholikė vienišė Odrė, kuri, besistengdama būti tobula advokate, iš žavios moters tapo vaikščiojančia teisės knygų biblioteka ir gera pakaba darbo kostiumėliams…
Pagrindinius vaidmenis šioje aistros darbui ir senmergystės, karjerystės ir "Viliojimo meno" istorijoje sukūrė: žavioji Holivudo raudonplaukė keturiskart "Oskaro" nominantė aktorė Julianne Moore ir dukart "Auksinio gaublio" nominantas Pierce’as Brosnanas.

"Viliojimo menas" – tai puikus priminimas karjeros moterims, kad net aukščiausias karjeros laiptelis niekaip neatstos vyro glėbio; ir idėja senmergėms – gyvenimo vyras, kurio taip ilgai ieškai, lauki, apie kurį svajoji, gali būti… nekenčiamiausias jūsų kolega.

Trečiąjį ir ketvirtąjį rugpjūčio sekmadienius, 20 ir 27 mėnesio dienomis, dvi nepaprastų moterų istorijas jums pasakos bene geriausia pastarųjų metų Holivudo aktorė "Oskaro", "BAFTA" ir triskart "Auksinio gaublio" laureatė Renée Zellweger.

Pirmoji – Dorotės, vienišos jaunos dirbančios motinos istorija ir jos gyvenimo kelyje pasitaikiusį karjeristą "Džerį Magvajerį". Antroji – be abejonės žaviausios pasaulio senmergės optimistės Bridžitos Džouns ir jos gyvenimo kelyje pasitaikiusius net du tokius kaip Džeris Magvajeris: karjeristą menkystą Danielį Klyverį ir darboholiką, tačiau riterį, Marką Darsį.

Puikiai šiose juostose suvaidinti R. Zellweger padėjo dar puikesni aktoriai vyrai: "Auksinio gaublio" ir "BAFTA" laureatas Hugh Grantas, triskart "Oskaro" nominantas, triskart "Auksinio gaublio" laureatas Tomas Cruise’as ir "Emmy" bei " BAFTA" nominantas aktorius Colinas Firthas.

Šioms dviem istorijoms – "Džeris Magvajeris" ir "Bridžitos Džouns dienoraštis" – gal tik viena rekomendacija – jas būtina žiūrėti ir moterims, ir vyrams, nes tai, ko gero, geriausia, ką Holivudas sukūrė apie moterų ir vyrų santykius…

Stiprių ir įdomių moterų vakarai – rugpjūčio sekmadieniais 20.15 val. per TV3!

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Sektos žudikės (6)    Pirmoji meilė (3)    Vandenis (7)    Artūras Zuokas (41)    Šventasis Antanas (2)    Psichologija (89)    Kandidatai į prezidentus (5)    Bendruomenės (158)    Velykos (10)    Kovo 11 (4)    Krikščionys demokratai (3)    Šventės (117)    Windows (7)    Spausdintuvai (12)    Klonavimas (10)    Mokesčiai (8)    Vorai (2)    Viešieji ryšiai (20)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Namų vaizdo technika (2)    Psichiatrija (64)    Šamanai (7)    Lietuvos istorija (110)    Programavimas (20)    Fotografija (17)    Aukštasis mokslas (13)    Dvarai (36)    Auklėjimas (7)    Draugystė (10)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Mergelė (7)    Politikai (183)    Advokatai (10)    Konspiracija (2)    Skamp (16)    Žinių visuomenė (14)    E - komercija (87)    Krišnaizmas (3)    Avinas (7)    Arūnas Valinskas (4)    Rytietiški šokiai (16)    Technologijos (1819)    Mokykla be narkotikų (20)    Kinas (193)    Viskis (8)    Transportas (125)    Tamplierių ordinas (7)    Neištikimybė (2)    Erotiniai šokiai (23)    Breakdance (4)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!