LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  TV3
  Žiniasklaida > Televizija > TV3
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-07-10
Populiariausią tarp moterų dramą "Meilės paslaptys" TV3 televizijoje pakeis "Audra"
Penktadienį, liepos 14-ąją, 15.40 val. TV3 pakvies žiūroves dviejų valandų atsisveikinimui su jų labai pamėgta kasdiene drama "Meilės paslaptys". Viešosios nuomonės tyrimų agentūros TNS Gallup Media TV metrų tyrimų duomenimis (laikotarpis 2006 06 26–07 02), tai pati populiariausia drama Lietuvoje tarp moterų. Ją kasdien pasižiūrėdavo beveik 250 tūkstančių TV žiūrovių. Penktadienį per dvi valandas bus parodytos dvi paskutinės, didžiausios įtampos kupinos šios meilės dramos serijos.

Pagrindinius vaidmenis šioje meilės dramoje atliko serialo "Kamila" žvaigždė tamsiaplaukė Scarlet Ortiz ir Lotynų Amerikos širdžių ėdikas serialų megažvaigždė Jorge Aravena, "Laukinukėje" Maribelos vaidmenį atlikusi Aura Cristina Geithner, "Maištingame angele" vaidmeniu sužibėjęs gražuolis Jorge’as Luisas Pila ir kiti.

Viename gražiausių pasaulio kampelių – saulėtame Majamyje nufilmuota "Meilės paslapčių" istorija Lietuvos moterims pasakojo apie neturtingos merginos Marijos Klaros ir mechaniko Karloso audringą meilę ir jiedviem gimusį nesantuokinį kūdikį, apie Karloso romaną su turtinga moterimi ir apie Marijos Klaros skausmą sužinojus apie išdavystę. Paskutinėse serijose paaiškės, kuo baigsis šios jaunos poros išbandymai: vestuvėmis, o gal naujomis meilėmis. TV3 Žiūrovių laukia netikėta pabaiga…

O jau pirmadienį, liepos 17 dieną, 16.40 val. TV3 žiūrovių laukia naujausia Kolumbijoje sukurta ir humoru pagardinta temperamentinga meilės istorija "Audra". Du pagrindiniai dramos herojai – Marija Teresa Montilla ir Santosas Torrealba gyvena visiškai skirtinguose pasauliuose: ji turtuolė, jis kaimietis, ji rafinuota dama, jis kaimo mergišius, ji nekenčia jo, o jis – jos, tačiau meilė juos aplanko neklaususi, nori jie to, ar ne...

Viskas prasideda tuomet, kai rimta verslininkė Marija Teresa, įpratusi prie komforto, patogaus ir prabangaus gyvenimo mieste, yra priversta persikelti į seną sodybą, vadinamą "Audra", priklausančią jos tėvui, – toli nuo civilizacijos ir miesto malonumų. Čia ji privalo iš peties imtis darbų, nes jos šeimai gresia bankrotas. Skrybėlaites keičia skaros, elegantiškas sukneles – ūkininkės apdaras, limuziną – asilas, o kavutę su draugėmis – sunkūs ūkio darbai ir kaimo kvapas...

Įpratusi pasiekti visko, ko tik užsimano, Marija Teresa įsitikinusi, kad ir naujas gyvenimo iššūkis jai bus lengvai įveikiamas, tačiau atvykusi į sodybą pamato, kad įgyvendinti savo sumanymą nebus taip paprasta: ferma jai visiškai svetima, ji priversta bendrauti su sodybos prižiūrėtoju donžuanu Santosu Torrealba ir, galiausiai, užsitraukia visų vienišų kaimo moterų ir merginų nemalonę... Prasideda tikra "Audra", pilna meilės intrigų ir aistros.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Logistika (12)    Aviacija (38)    Astrologija (27)    Žirgų sportas (4)    Ekologinis ūkis (2)    Mistika (9)    Pyktis (6)    Ekonomika (259)    Monitoriai (11)    P2P tinklai (2)    Lobiai (12)    Romas Kalanta (4)    Žuvininkystė (2)    Erotiniai šokiai (23)    Pagalba ir prevencija (124)    Atviras kodas (23)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Rytietiški šokiai (16)    AMD (3)    Nokia (24)    Metalinės muzikos grupės (8)    Viešieji ryšiai (20)    Intel (6)    Skamp (16)    Kinų horoskopas (14)    Žinių visuomenė (14)    Žuvys (7)    Homeopatija (5)    Vampyrai (9)    Imtynės (29)    Skundai (22)    6 branduolių (3)    Helouvynas (7)    Budizmas (73)    Sąmokslo teorija (19)    Auklės (3)    Šokoladas (10)    Viktor Uspaskich (61)    Kompiuterio ergonomika (8)    Vilius Navickas (2)    Kvepalai (10)    Arūnas Valinskas (4)    Prancūzų buldogas (2)    Geologija (20)    Komunikacija (166)    Hipnozė (10)    Foje (3)    Arkliai (12)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Alus (22)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!