LT   EN   RU  
2021 m. spalio 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  TV3
  Žiniasklaida > Televizija > TV3
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-23
Laida "Be tabu" atsisveikina su TV3 televizija ir žiūrovais
"Laikas žengti į priekį, nesidairyti praeities šlovės ir laimėjimų", – sako prodiuserinės kompanijos "Be tabu ir Co" prodiuseris Saulius Bartkus. Aštuonis sezonus TV3 televizijos eteryje gyvavęs populiarus kasdienis "Be tabu", o vėliau savaitinis "Be tabu savaitė" info šou projektas parodė per 800 laidų, per 6000 šmaikščių, kandžių siužetų.

Turėjo per pusšimtį dirbusių talentingų darbuotojų, tris karūnuotus "Be tabu" žmones – senjoritą Ireną, dainininkę Vitaliją Katunskytę ir Tomą Balaišį-Sėklą, – šešis nuotykiams į Gran Kanariją išsiųstus Lietuvos piliečius, "Be tabu" žmogaus rinkimų nugalėtojus ir finalininkus – senjoritą Ireną, Sidoniją ir Aliną, "dangaus" Antaną, Tomą Balaišį-Sėklą ir Brigitą, – Lietuvai su TV3 televizija iškovojo laisvas Jonines ir patyrė vos du teismo ieškinius – vieną laimėjo, kitą pralaimėjo.

"Ko gero, tai reiškia, kad, nors ir buvome giežti, ironiški ir visus tuos aštuonerius metus vaikščiojome skustuvo ašmenimis, išlikome profesionalūs ir neperžengėme ribos. Norime tikėti, kad šis projektas atliko savo misiją – seimūnai rečiau bėgioja iš posėdžių salės, mažiau girtaujama, kyšininkaujama, lietuviai tapo linksmesni. Didžiuojamės šiuo projektu ir visa jam dirbusia komanda", – sako S. Bartkus.

Pasak laidos prodiuserio, "Be tabu" projektas Lietuvos televizijos ir pramogų verslui padovanojo daug stiprių, įdomių asmenybių. Daugeliui šis projektas buvo gera mokykla ir tikras tramplinas į platesnius vandenis, į nuosavą verslą.

Daugybę apdovanojimų per aštuonerius metus pelniusį projektą kūrė ir didžiąją TV karjerą "Be tabu" pradėjo Ramunė Kurienė, Algis Ramanauskas-Greitai, Rimas Šapauskas, Greta Šapkaitė, Mindaugas Sėjūnas, dabartinė laidos "Nomeda" vyriausioji redaktorė Jurga Gusarovienė, žurnalistas Tomas Stuoka, dabar TV3 vietinės produkcijos koordinatorius ir TV3 Žinių užsienio naujienų redaktorius Jurgis Jefremovas, naujo TV3 vasaros projekto "Policijos akademija" režisierius aktorius Džiugas Siaurusaitis, dabartiniai TV3 Žinių žurnalistai Irmina Frolova ir Darius Ratautas, kiti.

"Atsisveikinome su "Be tabu" patys – be ašarų, sentimentų ir kol ją dar mylime. Laidos vedėjų – Ramunės ir Vytauto – laukia eterio atostogos, o mūsų, kūrybinės komandos, nauji projektai naujam TV3 televizijos sezonui", – šypsosi šiuo metu kasdienį populiariausią vasaros realybės šou "Meilės trikampis" prodiusuojantis S. Bartkus.

Ištikimiausi "Be tabu savaitės" žiūrovai visą vasarą dar galės matyti populiariausių šio projekto laidų kartojimus.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Jausmai (27)    Meilė (138)    Trys karaliai (5)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Domenai (11)    Sel (10)    IT parodos (10)    Lotynų kalba (11)    Garso ir vaizdo technika (2)    Shotokan (11)    Viktor Uspaskich (61)    Jautis (2)    Grupės (81)    Tadas Blinda (10)    Filologija (2)    Kelionių įspūdžiai (26)    Vorai (2)    Parapsichologai (7)    Šunų veislės (52)    Politika (363)    Kinų horoskopas (14)    Politologija (64)    Savivaldybių rinkimai (9)    Gatvės šokiai (5)    Siamo katės (2)    Atleidimo svarba (2)    Vasario 16 (12)    Fajetai (2)    Helouvynas (7)    Kaukazo aviganis (2)    Wing Tsun (14)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Rasos (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Paieškos sistemos (14)    Dieta (33)    Rašytojai (11)    Mistika (9)    Žvaigždės (19)    Jautis (7)    Zodiako ženklai (88)    Metalinės muzikos grupės (8)    Logistika (12)    Romas (3)    Chemija (5)    Darbo partija (4)    Velniai (9)    Aviacija (38)    Įvaikinimas (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!