LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vaikų darželiai
  Mama ir vaikas > Vaikų darželiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2013-02-02
Vaikų priežiūros centras "Vėžliukas"

Vaikų priežiūros centras "Vėžliukas" yra ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo įstaiga įsikūrusi 2009 metų vasarą vienoje gražiausių ir patogiausių Vilniaus vietų - Žvėryne. Vaikų priežiūros centras įsikūręs nuosavame naujos statybos dviejų aukštų name su uždaru kiemu, todėl vaikučiams galime užtikrinti kuo puikiausias sąlygas žaisti, mokytis, bendrauti, kuo dažniau keliauti pasivaikščioti. Vasaros metu, kiemelyje, vaikučiai gali žaisti baseinėlyje.

"Vėžliukas" - tai jaukus vaikų priežiūros centras, kuriame vaikai prižiūrimi, kūrybiškai lavinami bei ugdomi. Mūsų auklėtojų tikslas sukurti ypatingą atmosferą, kad vaikai jaustųsi kaip namuose, tačiau ir socializuotųsi su aplinka, bendrautų su kitais vaikais, išmoktų pasakoti ir klausytis, dalintis bei įgyti pasitikėjimo. Auklėtojos ugdo ir lavina vaikus pagal individualią programą, kuri yra kūrybinės krypties.

Priežiūros centre yra sustiprinta muzikinė veikla. Du kartus per savaitę ateina profesionali muzikos mokytoja, kuri moko vaikus dainavimo.

"Vėžliuke" yra dvi vaikų grupės. Pirmame aukšte patys mažiausi nuo 1 metų (vaikštantys) iki 2,5 metų. Grupėje vaikučių ne daugiau kaip šeši. Antrame aukšte "karaliauja" smalsučiai. Jiems nuo 2,5 iki 4,5 metų. Šioje vaikų grupėje iki dešimt. Kadangi vaikučių grupėse nedaug, tai kiekvienam dėmesys išskirtinis.

"Vėžliukas" laukia vaikučių nuo 1 iki 6 metų amžiaus, kiekvieną darbo dieną.

Pasirinkus mūsų vaikų priežiūros centrą, tėvai privalo sudaryti sutartį. Sutartis gali būti neterminuota.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kvepalai (10)    Rasos (2)    Avalynė (7)    Metalas (22)    Rinkimai (23)    Windows (7)    Darbo partija (4)    Vaiduokliai (23)    IT parodos (10)    Muzika (196)    Toyota (2)    Korupcija (22)    Hipiai (9)    Alus (22)    Sel (10)    Jausmai (27)    Krikščionybė (135)    Žemės grobstymai (50)    Vaiko sveikata (8)    Laivyba (17)    Skaneriai (5)    Politika (363)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Drakonai (36)    Elektronika (8)    Akvariumai (58)    Konspiracija (2)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Knygos (23)    Linux/Unix (34)    Auklėjimas (7)    Komunikacija (166)    Energetika (13)    Tadas Blinda (10)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    6 branduolių (3)    Parapsichologija (22)    Priklausomybė (3)    Turizmo agentūros (10)    Fizika (11)    Kelnaitės (2)    Jautis (2)    Žmonės (241)    Rytietiški šokiai (16)    Škotų aviganis (3)    Makaronai (2)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Reinkarnacija (6)    Sąmokslo teorija (19)    TELE-2 (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!