LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vaikų darželiai
  Mama ir vaikas > Vaikų darželiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2013-02-02
Vaikų darželis „Jūrų žvaigždutė“

„Jūrų žvaigždutė“ - tai privatus vaikų darželis, įsikūręs nuosavame name su uždaru kiemu, netoli dviračių treko ir Studlendo. Pirmieji Klaipėdoje siūlome itin kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą bei vaikų priežiūrą.

Sukūrėme namus primenančią estetišką, erdvią ir saugią aplinką jūsų vaikučiams. Didelę reikšmę teikėme darželio aprūpinimu kokybiškais baldais, saugiausia Europoje sertifikuota lauko įranga, sūpynėmis (gamintojas „Ksil pasaulis“), žaislais ir ugdymo priemonėmis.

Atsakingos ir kompetentingos auklėtojos ugdo pagal individualią programą, parengtą vadovaujantis švietimo ir mokslo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų nuostatomis, norminiais teisės aktais, „Gera pradžia" metodikos principais bei kitų įstaigų patirtimi, atsižvelgiant į vaikų raidos ypatumus bei poreikius.

Suteikiame galimybę nemokamai lankyti papildomo ugdymo būrelius, kurie puikiai praplečia ir praturtina pagrindinę ugdymo programą bei skatina vaikus visavertiškai tobulėti.

Visi „Jūrų žvaigždutės“ auklėtiniai nemokamai draudžiami bendrosios civilinės atsakomybės ir nelaimingų atsitikimų draudimu.

Mūsų darželyje teikiamos šios paslaugos:
·  Kvalifikuota pedagoginė priežiūra;
·  Ikimokyklinis  ir priešmokyklinis ugdymas;
·  Sustiprinta meninė veikla;
·  Nemokami papildomo ugdymo būreliai.

Kaina - 890 Lt/mėn.
Lanksti nuolaidų sistema adaptacijos laikotarpiu.

Maitinimas (4 kartai) - 15Lt/d.

Kviečiame registruoti  savo vaikučius į tris ugdymo grupes:
·  1,5-3 metų (vaikučių grupe rūpinasi dvi auklėtojos ir viena auklytė);
·  3-4,5 metų (vaikučių grupe rūpinasi dvi auklėtojos ir viena auklėtojos padėjėja);
·  4,5-6 metų (vaikučių grupe rūpinasi dvi auklėtojos ir viena auklėtojos padėjėja).

Darželio darbo laikas: I-V  7:00-18:00.

Esant poreikiui, 18:00-20:30 veikia prailgintos dienos grupė.

Maloniai kviečiame kreiptis, dar turime laisvų vietų!

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mokykla be narkotikų (20)    AMD (3)    Arbata (10)    Reklama internete (18)    Astrologija (27)    Erotika (8)    Lietuva (2)    Sportiniai šokiai (2)    Tibetas (10)    Alus (22)    TELE-2 (7)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Katarai (2)    Šunys (67)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Baikeriai (8)    Klubai (5)    Lietuvių valgiai (28)    Astronomija (46)    Skaneriai (5)    Vitaminai (2)    Hipiai (9)    Kreditai (2)    Metalinės muzikos grupės (8)    Vasario 16 (12)    Kelnaitės (2)    Regbis (4)    Interneto dizainas (5)    Auklės (3)    Programos (61)    Kazimiera Prunskienė (13)    Skundai (22)    Programavimas (20)    Hipnozė (10)    Telekomunikacijos (188)    Grybų patiekalai (6)    Kompiuterio ergonomika (8)    Vaizdo sistemos (34)    Krašto apsauga (27)    Vaiduokliai (23)    Modemai (8)    Kriptografija (3)    Paukščių gripas (21)    Katalikybė (49)    Kompiuterinis saugumas (43)    Naujieji metai (12)    Seimo Pirmininkas (2)    Švedija (9)    Kalbos kultūra (39)    Užgavėnes (9)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!