LT   EN   RU  
2021 m. vasario 26 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vienpusė meilė
  Meilė > Vienpusė meilė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2008-07-01
Meilė be atsako - ne meilė?

Ne vienas yra susidūręs su šia problema. Ne vienas ir pasakytų, kad meilė be atsako negali būti meilė, nes jausmai tik iš vienos pusės egzistuoti tiesiog negali. Bet kodėl tada ir pats pavadinimas vadinasi - meilė be atsako? Kodėl tada nesivadina kaip nors, pavyzdžiui, jausmai be atsako? Bet ne, pirmąjį junginį naudoja dauguma. Kita vertus, žiūrint kam tie jausmai skirti. Jeigu atlikėjui ar aktoriui, tai jau tikrai, kad 99,99% ta meilė ir liks be atsako, o galų gale išblės. Yra ir kitokių priežasčių, dėl kurių galiu drąsiai teigti, kad meilė be atsako yra tikrų tikriausia meilė - labai dažnai net pirmoji meilė, kuri dažniausiai tokia ir lieka neįveikiama, neišpildyta, tačiau atminty išlieka labai ilgai. Buvo kelios tokios situacijos viena internete, kita realiai. Pastaroji gal labiau tinkanti į pavyzdžius, bet dar tiksliai nežinau, nes šiek tiek abejoju ar ir čia yra kokia nors meilė. Pirmasis atvejis truko kur kas ilgiau, ir manau, kad bent kažkas ten buvo, tačiau vėl gi nežinau, nes internetas tokia vieta, kur galima greitai labai nusivilti. Gal tai tik laikinas susižavėjimas kol nežinai visko, o gal iš tikrųjų kažkas panašaus į meilę? Nors man priimtinesnis pirmasis spėjimas. O kad ir kaip ten buvo, vis vien, net jei yra menkiausias susižavėjimas, tačiau tik iš vienos pusės labai dažnai jau galima sakyti, kad yra dalelė meilės, nors ir be atsako (juk tada net ir vienas žmogus kažką jaučia kitam), iš kurios kartais išsivysto ta nepamirštama pirmoji meilė.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gotai (17)    Laivyba (17)    Dailė (34)    Seimo rinkimai (4)    Samsung (3)    Išpažintis (16)    Šventės (117)    Kompiuterių virusai (52)    Filosofija (326)    Barai (7)    Viskis (8)    Variakojis (11)    Kelnaitės (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Atmintis (4)    Politikai (183)    Žiniasklaida (108)    Linux/Unix (34)    Susitaikymas (9)    Mokykla be narkotikų (20)    Skamp (16)    Šatrija (4)    Vasario 16 (12)    Skolininkai (12)    Soliariumai (5)    Parapsichologija (22)    Alus (22)    Interneto dienoraščiai (2)    Konspiracija (2)    Žmogaus teisės (52)    Darbo partija (4)    Pramoginiai šokiai (2)    Filologija (2)    Fantastika (21)    Geležinkeliai (4)    Egiptas (24)    Vokiečių aviganis (2)    Įvaikinimas (3)    Vartotojai (29)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Skaneriai (5)    NLP (8)    Netolerancija (6)    Automobiliai (41)    Helouvynas (7)    Klaviatūros (11)    Budizmas (73)    Šventieji (10)    Domenai (11)    Ekonomika (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!