LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vilniaus bendruomenės
  Bendruomenės > Miestų bendruomenės > Vilniaus bendruomenės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-09
Naujininkų bendruomenė
Idėja, kad reikalinga organizacija apjungianti aktyvius Naujininkų gyventojus, atstovaujanti jų interesus ir sprendžianti vietos problemas, buvo diskutuojama jau nuo 2000 metų. Iškilus problemai atskiri asmenys, pavienė mokykla ar kita Naujininkų įstaiga sunkiai gali ją išspręsti ar būti išklausyti.

Š.m. gegužės 2 d. visuomeninė organizacija "Naujininkų bendruomenė" buvo įkurta. Tarp steigėjų - pedagogai, medikai, verslininkai, menininkai, kiti Naujininkuose gyvenantys ar dirbantys asmenys. Vienas iš iniciatorių - Naujininkuose gyvenantis LR Seimo narys Artūras Melianas.

Naujininkai turi vieno iš prasčiausių Vilniaus rajonų įvaizdį. Apie Naujininkų gyventojus susidarytas stereotipas, kad tai daugiausiai "apkerpėję", niekuo nesidomintys, linkę į žalingus įpročius asmenys. Išties Naujininkuose daug nusivylusių žmonių. Mes sieksime pakeisti šį įvaizdį visų pirma pačių Naujininkų gyventojų tarpe, parodydami, kad yra būdų išsakyti savo nuomonę ir būti išklausytam.

Organizuosime gyventojų apklausas, diskusijas, susitikimus su politikais ir valdžios atstovais Naujininkams aktualiais klausimais. Išdiskutavus problemas, miesto valdžiai siūlysime jų sprendimo būdus.

Sudarysime gyventojams sąlygas susitikti ir pasikalbėti, pabendrauti su žymiais žmonėmis. Mėginsime padėti spręsti konkrečias žmonių problemas, susigaudyti painiuose įstatymuose.

Rinksime įvairią informaciją apie Naujininkus ir platinsime ją, siekdami pagerinti gan prastą rajono įvaizdį.

Organizuosime pagyvenusių žmonių svetainę, įvairias šventes, sporto turnyrus, talkas ir t.t. Tokie renginiai padės konsoliduoti bendruomenę, gerins rajono įvaizdį.

Numatome pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su kitų miestų ir valstybių bendruomenių centrais.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Sąmokslo teorijos (19)    Hakeriai (273)    Šamanai (7)    TELE-2 (7)    Avinas (7)    Svarstyklės (7)    Feng šui (7)    Atleidimo svarba (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Bibilija (10)    Kazino (10)    Žala sveikatai (16)    Vasario 16 (12)    Ekonomika (259)    Mistika (9)    Advokatai (10)    Fajetai (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Grybų patiekalai (6)    Antanas Terleckas (2)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Gotai (17)    Lotynų kalba (11)    Pedagogika (21)    Brendis (6)    Žuvys (7)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Lietuvoje (16)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Proza (157)    Užgavėnes (9)    Netolerancija (6)    Zodiako ženklai (88)    AMD (3)    Velykos (10)    Religija ir tikėjimai (315)    Vestuvės (16)    Drabužiai (41)    Žvaigždės (19)    Politika (363)    Žydai (32)    Krikščionys demokratai (3)    Šalys (61)    Parapsichologai (7)    Lietuvoje (43)    Vynas (16)    Lobių ieškotojai (3)    Vitaminai (2)    Neištikimybė (2)    Joga (56)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!