LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 18 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vyriški kvepalai
  Stilius > Kvepalai > Vyriški kvepalai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-06-15
Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (30 dalis) Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier

„Mada – tai visuomenės atspindys. Dizainerio pagrindinis uždavinys – išreikšti tai, kas vyksta visuomenėje ir sukurti tai, kas pralenktų lūkesčius“ – teigia žymus dizaineris Jean Paul Gaultier. Jis gimė 1952 m. Prancūzijoje. Vaikystėje Jean Paul Gaultier vietoj to, kad žaistų su kitais vaikais kieme, įdėmiai stebėjo senelės veiklą, kuri kaimynėms dažė plaukus, būrė ateitį iš kortų ir aptarinėjo kosmetikos gaminius. Jean Paul Gaultier augęs kartu su mama, teta ir senele anksti sužinojo moterų paslaptis ir svajones. Dizaineris su džiaugsmu prisiminė tas dienas, kai jis visą laisvą laiką skyrė drabužių derinimui ir makiažo darymui savo pliušiniam meškiukui. Praėjo keleri metai ir visi patys geriausi prisiminimai ir vaizdai iš praeities atsispindėjo dizainerio kolekcijoje. Senelė, kuri turėjo grožio saloną ir spėjo ateitį iš kortų, išbūrė anūkui Jean Paul Gaultier didžią ateitį. Jaunasis Jean Paul Gaultier šventai tikėdamas šia pranašyste su dideliu entuziazmo išsiuntė savo eskizus daugeliui mados namų. Pirmą pasiūlymą dirbti jis gavo iš mados namų „Patou“, nors buvo tik asistentas, bet galimybė mokytis iš žymaus dizainerio Pierre Cardin atpirko viską ir padėjo iškęsti visus pažeminimus bei sunkumus. Dėl skurdo Jean Paul Gaultier neturėjo galimybės gražiai rengtis ir nebuvo įleidžiamas per pagrindinį mados namų įėjimą. Turtingi būsimo dizainerio kolegos sugalvojo jam net pravardę „berniukas iš fermos“. Jean Paul Gaultier gyvenimą pakeitė pažintis su Francis Mannheim, būsimu verslo partneriu ir meilužiu. 1976 m. jie kartu įkūrė kompaniją ir netrukus pristatė pirmąją kolekciją, bet suknelės iš servetėlių, bižuterijos ir elementų daugeliui nepatiko ir buvo išjuoktos. Sėkmė Jean Paul Gaultier aplankė 1979 m., kai pagal japonų kompanijos „Koshiyama“ užsakymą dizaineris sukūrė kolekciją „James Bond“. Jo provokuojantis stilius išsiskyrė ir žurnalistams bei kritikams patiko labiau nei avangardas iš buityje naudojamų daiktų. Nuo to laiko dizainerio vardas vis dažniau minimas žurnaluose apie madą. Šiandien Jean Paul Gaultier – žymus dizaineris vadovaujantis savo mados namams ir dar vieniems mados namams „Hermes“. Jis pirmasis, kuris aprengė vyrus sijonais ir padovanojo jiems pudrą. Įvairiaspalvę Jean Paul Gaultier asmenybę atspindi ne tik jo kolekcijos, bet ir dizainerio sukurti kvepalai „Jean Paul Gaultier“.

Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau de Parfum

Gaultier² simbolizuoja jėgą, kuri gimsta netikėtai susitikus dviem žmonėms, tarsi dviem jėgoms, kurios turi veikti kartu ir tapti viena. Gaultier² grįžta prie didžiojo aukštosios parfumerijos meno – juos sudaro trys paprastos pagrindinės sudedamosios dalys: ambra (dėl jos paslaptingumo), muskusas (dėl jo skleidžiamos odos šilumos) ir vanilė (dėl jos žadinamo geismo). Susiliejus jų kvapui nebejuntamas lyčių skirtumas, todėl Gaultier² pasižymi nepaprastai stipria trauka.

Sudedamosios dalys

Ambra, muskusas, vanilė.

Kvapas

Paslaptingas, šiltas, žadinantis jausmus.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

               

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Atsitiktinės gairės:    AMD (3)    Melagių diena (3)    Tiškevičiai (18)    Civilinė sauga (7)    Klonavimas (10)    Vartotojai (29)    Kinų horoskopas (14)    Savižudybė (12)    Nekilnojamasis turtas (22)    Literatūra (239)    Kalbos kultūra (39)    Hobi (106)    Pasakos (60)    Šunys (67)    NSO (33)    Labradoras (2)    Partizanai (12)    Airija (9)    Gintaras Beresnevičius (26)    Kaukazo aviganis (2)    Psichiatrija (64)    Seimo rinkimai (4)    Erotika (8)    Fotografija (17)    Hipnozė (10)    Šunų veislės (52)    Kaziuko mugė (3)    Viskis (8)    Paieškos sistemos (14)    Prancūzų buldogas (2)    Restoranai (5)    Spauda (3)    Grybai (3)    Emo (10)    EBSW (40)    Aukštasis mokslas (13)    Barai (7)    Kanapės (15)    Konditerija (10)    Kazino (10)    Kompiuterio ergonomika (8)    Skinheadai (9)    NLP (8)    Skirmantas Valiulis (32)    Windows (7)    Garso ir vaizdo technika (2)    Amerikos lietuviai (7)    Tamplierių ordinas (7)    Žmogaus klonavimas (2)    Šv. Valentino diena (11)
1. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (1 dalis) Azzaro
2. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (2 dalis) Ben Sherman
3. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (3 dalis) Burberry
4. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (4 dalis) Bvlgari
5. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (5 dalis) Calvin Klein
6. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (6 dalis) Cerruti
7. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (7 dalis) David Beckham
8. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (8 dalis) Davidoff
9. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (9 dalis) Diesel
10. Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (10 dalis) Dior
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!