LT   EN   RU  
2020 m. kovo 28 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Wing Tsun
  Sportas > Kovos menai > Wing Tsun
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-23 Spausdinti Spausdinti
Wing Tsun - perskaityk ir susidomėsi

Wing Tsun yra “tradicinis” kovos menas, tyrinėtas bei tobulėjęs daugiau nei 250 metų. WT sistemą sukūrė moteris, kad apsigintu prieš daug stipresnį užpuoliką. Ji sukūrė sistemą , kuri kartu panaudotų užpuoliko jėgą, o ne kovotų prieš ją. Būtent šis bruožas skiria Wing Tsun kung fu nuo kitų kovos stilių, kuriuose sėkmę lemia jėga, svoris ir ūgis.

Kai mokinys gerai įsisavina pagrindinius Wing Tsun principus, jo savigynos įgūdžiai ir fizinės savybės leidžia pasiekti dar aukštesnį lygį. Kiekvienas mokinys tada supras kokių reikia protinių ir psichologinių galių, kad apgintum save bei artimuosius, jeigu to prireikia. Geriausia, ką jūs gausite, tai įdomi treniruotė draugiškoje aplinkoje, susitikimas su žmonėmis besidominčiais tais pačiais dalykais, žinių gilinimas apie savo kūną. IWTA (International Wing Tsun Assosiation) yra didžiausia pasaulyje profesionali kovos menų organizacija, vien tik Europoje turinti virš 2500 mokyklų. Tarptautinė elito policija, karinės struktūros, tokios kaip FTB įkaitų gelbėjimo komanda, JAV laivynas mokosi ir praktikuoja Wing Tsun savigynos technikas.

Didžiojo meistro Leung Ting patobulinta WT sistema yra viena iš nedaugelio sistemų paruošiančių gintis kiekvienoje kovos stadijoje, kuomet ginamasi kojomis, rankomis, keliais ir alkūnėmis. Wing Tsun mokinys užuot traukęsis puola , tiesiog prilipdamas prie užpuoliko, neleisdamas tęsti puolimo.

Pažengę WT mokiniai tampa pavojingi patiems užpuolikams. O tai pasiekiama tam tikros sistemos pagalba, kuri leidžia instruktoriui sistemingai mokinti mokinį pagal individualų tempą, atsižvelgiant ir į asmens poreikius. Be pačių pagrindinių elementų dar yra daug kitų naudingų dalykų, įvairaus amžiaus ir gabumų mokiniams.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Rašytojai (11)    Stalo žaidimai (7)    Seimo rinkimai (4)    Roko muzikos grupės (10)    Savižudybė (12)    Kokainas (6)    Viskis (8)    Poltergeistai (2)    Klubai (5)    Psichologija (89)    Vaizdo sistemos (34)    Reklama internete (18)    Darbo partija (4)    Erotika (8)    Vadyba (89)    Velniai (9)    Vilniaus bendruomenės (4)    Mazda (2)    Hipiai (9)    Skolininkai (12)    Vokiečių aviganis (2)    Interneto dizainas (5)    Amerikos lietuviai (7)    Katės (33)    Arūnas Valinskas (4)    Pedagogika (21)    Televizija (17)    Viktor Uspaskich (61)    Komunikacija (166)    Televizoriai (2)    Parapsichologai (7)    Žydai (32)    Šamanai (7)    Programavimas (20)    Chiromantija (3)    Lotynų kalba (11)    Variakojis (11)    Tėvynės sąjunga (4)    Tinklapiai (13)    Simbolika (2)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Bankinės technologijos (11)    Reinkarnacija (6)    Mistika (9)    Neištikimybė (2)    Ekologiški produktai (2)    Duomenų apsauga (3)    Vox Populi (14)    Lobiai (12)    Alkoholizmas (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!