LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Žiniasklaida
  Žiniasklaida
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-11-06
Prasideda registracija į žiniasklaidos apdovanojimus "Nmedia 2007"

2007 metų lapkričio 2 dieną prasideda registracija į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamus apdovanojimus už didžiausią kūrybiškumą, progresą ir inovacijas žiniasklaidoje - "Nmedia 2007". Tinklalapyje www.nmedia.lt kandidatūras apdovanojimams gali siūlyti visos visuomenės informavimo priemonės, jų vadovai, žurnalistai ir susijusios organizacijos.

Į apdovanojimus gali pretenduoti 2007 metais novatoriškumu pasižymėję visų sričių ir žiniasklaidos kanalų žurnalistai bei visuomenės informavimo priemonės, jų darbuotojai ir vadovai. Siūlyti kandidatus ir registruotis patiems visą mėnesį nuo lapkričio 2 d. iki lapkričio 30 d. bus galima oficialiame apdovanojimų tinklalapyje www.nmedia.lt. Šiame tinklalapyje taip pat pateikiama išsami informacija apie apdovanojimus: nuostatai, komisijos narių sąrašas, naujienos.

Žurnalistai bus vertinami ir apdovanoti už novatoriškus kūrybinius sprendimus, žiniasklaidos priemonių darbuotojai - už novatorišką technologijų panaudojimą, o vadovai - už novatoriškumą vadovaujant visuomenės informavimo priemonei. Šios nominacijos bus įsteigtos kiekvienoje iš skirtingų žiniasklaidos priemonių kategorijų: televizijos, radijo, spaudos bei interneto.

Kandidatūras apdovanojimams vertins ir nugalėtojus išrinks devynių ekspertų vertinimo komisija. Tarp komisijos narių - garsūs Lietuvos žiniasklaidos atstovai, kaip Teklė Mačiulienė, Skirmantas Valiulis, Henrikas Vaitiekūnas, Ernestas Parulskis, Jonas Staselis ir kiti kompetentingi, ilgametę patirtį turintys specialistai, dirbę įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti šių metų gruodžio 14 dieną. "Novatoriškiausias 2007 metų žurnalistas" gaus trijų tūkstančių litų piniginį prizą. Visiems apdovanojimų nugalėtojams bus įteiktos "Nmedia 2007" statulėlės bei naujausi "Nokia Nseries" mobilieji telefonai.

Apdovanojimus organizuoja "Nokia Lietuva" ir Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su partneriais - Nacionaline žurnalistų kūrėjų asociacija, Lietuvos radijo ir televizijos asociacija, Regioninių televizijų asociacija, Lietuvos periodinės spaudos leidėjų asociacija, Nacionaline miestų ir rajonų laikraščių leidėjų asociacija.

"Nmedia 2007" novatoriškos žiniasklaidos apdovanojimų idėją inspiravo kasmet atnaujinama Nokia Nseries prietaisų serija, suteikianti galimybę gyventi ir dirbti kūrybiškai, bendrauti ir operatyviai dalintis naujienomis.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Zigmas Vaišvila (10)    Pagalba ir prevencija (124)    Mazda (2)    Lietuvių fantastika (11)    Opel (4)    Logistika (12)    Joninės (6)    Arbata (10)    Seimo Pirmininkas (2)    Bučiniai (31)    Narkotikai (97)    Viktor Uspaskich (61)    Teatrai (21)    Šventasis Kazimieras (2)    Mokyklos (22)    Poltergeistai (2)    Dektinė (2)    Meino meškėnas (2)    Regbis (4)    Toyota (2)    Pasakos (60)    2009 metų horoskopas (15)    Savivaldybių rinkimai (9)    Feng šui (7)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Monitoriai (11)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Slaptos bendrijos (24)    Televizija (17)    Akvariumai (58)    Velykos (10)    Vilniaus bendruomenės (4)    Sekimas ir privatumas (12)    Prevencija (14)    Filosofija (326)    Chemija (5)    Paukščiai (5)    Lobių ieškotojai (3)    Kompiuteriai (148)    Ekonomika (259)    Mama ir vaikas (48)    6 branduolių (3)    Interneto tinklai (4)    Emigrantai (22)    Liemenėlės (3)    Džiazo muzikos grupės (11)    Taksas (2)    Katalikybė (49)    Šunų veislės (52)
1. Žurnalisto Gintaro Visocko byla susidomėjo tarptautinė organizacija “Reporteriai be sienų”
2. Žurnalisto Gintaro Visocko skundą nagrinės Strasbūro teismas
3. Užsakomoji žurnalistika
4. Kas apmokės kampaniją?
5. Tas saldus negatyvizmas
6. LŽS pozicija: žiniasklaidos verslo tarpusavio kova virsta kova be taisyklių
7. LŽS ir Žmogaus teisių stebėjimo institutas įžvelgia viešosios informacijos cenzūrą
8. Ekspertų nuomone, Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pakeitimų neužtenka
9. Žurnalisto akreditacija – gaišatis ar būtinybė?
10. LŽS nesutinka su bandymu apriboti žurnalistų teisę rinkti informaciją Seime
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!