LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Žiniasklaida
  Žiniasklaida
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-20
Rusija stebisi spekuliacijomis Lenkijos žiniasklaidoje

Maskvoje kelia nuostabą spekuliacijos Lenkijos spaudoje dėl Rusijos delegacijos lygio Europos Tarybos viršūnių susitikime Varšuvoje. "Visi šie spėliojimai neturi jokio pagrindo", - pareiškė antradienį oficialus Rusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas Aleksandras Jakovenka.

Sprendžiant iš publikacijų Lenkijos spaudoje, užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo, o ne prezidento Vladimiro Putino dalyvavimas "yra vos ne Lenkijos ignoravimas, atspindintis norą nubausti Varšuvą už antirusišką kampaniją Lenkijos žiniasklaidoje", sakė A. Jakovenka. "Maskvoje, - pabrėžė jis, - tokie tvirtinimai laikomi mėginimu apnuodyti atmosferą santykiuose su draugiška lenkų tauta".

Anot diplomato, Maskva "iš pradžių informavo partnerius Europos Taryboje ir kolegas lenkus apie Rusijos prezidento grafiko intensyvumą šiuo laikotarpiu".

Be to, URM lygiu ET viršūnių susitikime dalyvavo Italija, Prancūzija, Slovėnija, Belgija, Danija, Islandija, Ispanija, Švedija. Tai yra plačiai taikoma praktika, pažymėjo oficialus Rusijos URM atstovas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Drabužiai (41)    EBSW (40)    Nekilnojamasis turtas (22)    Kelionių pasiūlymai (7)    Mergelė (7)    Lietuvoje (16)    Homeopatija (5)    Kanapės (15)    Anglų kalba (35)    Aiškiaregiai (11)    Grybai (3)    Ekologija (15)    Breakdance (4)    Skamp (16)    Džiaugsmas (2)    Turizmas (151)    Šunys (67)    Renginiai (31)    Vadyba (89)    Bankrotas (2)    Apatinis trikotažas (17)    Aikido (14)    Spauda (3)    Kovo 11 (4)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Dvarai (36)    Vaiduokliai (23)    Sportiniai šokiai (2)    Nusikaltimai (6)    Mistika (9)    Lotynų šokiai (5)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Nokia (24)    Prevencija (14)    Poltergeistai (2)    Įdomybės (87)    Technologijos (1819)    Vartotojai (29)    Erich Fromm (5)    Liūtas (7)    Dalia Grybauskaitė (16)    Skandalai (476)    Leo LT (12)    Viešnia iš ateities (2)    Dektinė (2)    Užgavėnes (9)    Konditerija (10)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Mada (4)    Televizija (17)
1. Žurnalisto Gintaro Visocko byla susidomėjo tarptautinė organizacija “Reporteriai be sienų”
2. Žurnalisto Gintaro Visocko skundą nagrinės Strasbūro teismas
3. Užsakomoji žurnalistika
4. Kas apmokės kampaniją?
5. Tas saldus negatyvizmas
6. Prasideda registracija į žiniasklaidos apdovanojimus "Nmedia 2007"
7. LŽS pozicija: žiniasklaidos verslo tarpusavio kova virsta kova be taisyklių
8. Ekspertų nuomone, Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pakeitimų neužtenka
9. Žurnalisto akreditacija – gaišatis ar būtinybė?
10. LŽS ir Žmogaus teisių stebėjimo institutas įžvelgia viešosios informacijos cenzūrą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!